ילד מספר לאימא שלו שיש לו אח תאום בבית הספר – היא בוכה כשהיא רואה את התמונה של שניהם

עברו כל כך הרבה שנים שכבר שכחתי איך זה מרגיש להיות ילד. למעשה, הייתי שמח לדעת מה קורה בראשם של הקטנטנים הללו בימינו.

ילדים חיים חיים מלאי תקווה, שמחה וסקרנות טבעית. ומעל לכל אלה, הם בדרך כלל מביעים את דעתם בצורה הכנה ביותר. בגלל, ובכן, שאין להם סיבה לא להיות כאלה.


ילד אחד, מיילס שמו, הוכיח את זה לאחרונה מעל לכל צל של ספק. היה לו חבר אחד בבית הספר, והיה קשה מאוד להפריד בין השניים הללו. הם טרם הספיקו לבקר זה בביתו של האחר, אז ההורים לא ידעו רבות זה על קיומו של האחר, או על החברות שנרקמה בין שני הילדים הללו.

עד שיום אחד התקיים בבית הספר ״יום התאום״. עבור מיילס, לא היה ספק מי הולך להיות ה״תאום״ שלו. הוא סיפר לאימא שלו על התחפושת שהם מתכוונים ללבוש, אז היא אירגנה את זה עבורו ושלחה אותו לבית הספר, מבלי לדעת למה לצפות.


ובעוד כל זה מתרחש, היא צילמה תמונה של מיילס והתאום שלו. תמונה שהותירה אותה בדמעות.

״יום התאום״ חלף לו במהירות בבית הספר, ומיילס שאל את אימא שלו שאלה. ״יום התאום״ היה כיף ומשעשע עבור הילדים, יום בו הם התלבשו זהה ובילו זה בחברתו של האחר.

יום כיף

מיילס יצר חברות קרובה עם ילד בשם טאנר בבית הספר, והשניים החליטו להישאר צמודים זה לזה.

אימא שלו לא ידעה הרבה, אבל מיילס היה פרטני מאוד בהוראה שלו.


״הוא היה נחוש בדעתו שהם היו תאומים זהים. אז אחרי שהילדים הלכו לישון הלכתי לוולמארט בתשע בערב, ומצאתי להם תלבושות זהות״, היא כתבה בפייסבוק.

מיילס התעקש שהוא וטאנר היו תאומים זהים.

״המורה שלו שלחה לי את התמונה הזו היום״, כותבת בריטני, אימא שלו. ״הלב שלי נמס. הרי ברור שהשניים היו שונים מאוד, אבל מיילס לא ראה את זה. העולם יכול היה להיות מקום טוב הרבה יותר אם כולנו היינו מביטים בו דרך העיניים של ילדים בני 5״.

בריטני החליטה לפרסם את התמונה של השניים בפייסבוק. למרבה ההפתעה, הפוסט הזה זכה לתהילה והפך וויראלי במהירות. למעשה, בזמן כתיבת השורות הללו, הפוסט זכה ל-505ֿ,000 לייקים, ו-268,000 שיתופים.

מסתבר שמיילס וטאנר גרים במרחק דקות זה מזה, ופירוש הדבר שיכלו לשחק זה עם זה גם אחרי שעות הלימודים.

בריטני צודקת, העולם יכול היה להיות מקום טוב הרבה יותר לו היינו רואים את העולם דרך עיניהם של מיילס וטאנר. אין ספק שהם ילדים נפלאים ומצפה להם עתיד ארוך ומקסים.

שתפו את המאמר הזה, כדי להצדיע לילדים הנפלאים הללו.