ילד קטן ניגש לאישה זרה במהלך משחק פוטבול – תגובתה האימהית ממיסה את לב האנשים ברשת

אחד הדברים הראשונים שלימדו אותנו מאז שהיינו ילדים, הוא לא לשוחח עם אנשים זרים. ייתכן וזהו אחד המפגשים הראשונים שלנו עם ההיתכנות שיש אנשים עם כוונות רעות, ולכן עלינו להיזהר.

זהו סיפורו של אייזיאה המתוק, אשר דודתו סטאר לקחה אותו לצפות במשחק פוטבול מליגת התיכונים בארצות הברית, כאשר הבחין באישה בעלת מראה נעים ורך, והוא היה חייב לפסוע בכיוונה.


תגובתה של האישה המסתורית עמדה בניגוד מוחלט למה שהיינו מצפים, אבל שטפו את הרשת בסערה. המשיכו לגלול כדי לראות כמה מהן.


בפוסט פייסבוק שהיכה גלים ברשת, שיתפה סטאר במתרחש ובתגובתה המדהימה של האישה הזרה.

כך נכתב: ״אינני מכירה את האישה, אך אם אתם מכירים אותה, מסרו לה בשמי כי היא מדהימה. אייזיאה ניגש לאישה הזו בעת המשחק האחרון שהתקיים לפני שבועיים. הוא ישב על ברכיה והם דיברו כאילו הם מכרים משכבר הימים. כך הסיפור נמשך 20 דקות.

האישה עזבה זמן קצר לאחר הצחצית כדי לפגוש את בתה. והערב…זמן לא רב לפני שהתיישבו האם ובתה לצפות במשחק, אייזיאה איתר אותה. היא נופפה לעברו, והוא ניגש אליה. על אף שחשבתי שהמפגש ביניהם ידמה למפגש האחרון, התבדיתי…״

כך המשיכה סטאר לספר: ״אייזיאה עשה דרכו אליה בעודו מחייך, טיפס על ברכיה והניח את ראשו על כתפה. האישה הסבירה לו פנים וקיבלה אותו בזרועות פתוחות. היא נענעה אותו עד שנרדם, כאילו הייתה אימו אשר העניקה לו חיים. אין מראה מתוק מזה! מיהרנו לשאול אותה האם היא מעוניינת שניקח אותו ממנה, איך היא המשיכה ואמרה כי הכל בסדר.

היא אמרה לנו שאייזיאה הוא חברה החדש. יש לה ילדה אחת בת 15, ורגעים כאלה עבורה הם יקרים מפז.


הפוסט של סטאר התפשט כאש בשדה קוצים, וכל מכריה ניסו לסייע לה באיתור האישה הנפלאה הזו. סרגע שזוהתה, סטאר הוסיפה את הכיתוב לפוסט: ״איתרנו את האישה! שמה אנג׳לה, והיא אישה כה מתוקה!״

הפוסט הזה קיבל יותר ממיליון לייקים. בבקשה, שתפו את הכתבה הזו עם כל בני המשפחה והחברים שלכם כדי שגם הם יוכלו להיות עדים לסיפור שובה הלב הזה.