ילד שתמיד חלם על אח זוכה לאחוז אותו בין ידיו לאחר מספר הפלות שעברה אימו

״הוא אמר דברים כמו, ׳אתה חלק ממני ולעולם לא אתן למשהו רע לקרות לך׳״, מספרת האם.

הבשורה על אח או אחות שבדרך זה דבר מרגש עבור כל ילד


ובעוד שילדים מסוימים יכולים קצת לקנא בשל תשומת הלב, רוב הילדים מקבלים באהבה את האחריות של היותם אחים/אחיות גדולים.


© 1010 Wins / Youtube


לפעמים, רצונו של הילד לאח או אחות קטנים זה מה שמניע את ההורים להרות. אבל מה אם הם לא יכולים?

אם סנטה היה שואל את מייקי מרוטה איזה מתנה הוא רוצה, כבר הייתה לו תשובה בשלוף

ולא, לא מדובר בקונסולת משחק, טלפון, או רכב זעיר. מייקי, לדברי הוריו, רצה יותר מכל אח קטן.


© 1010 Wins / Youtube

למעשה, מייקי היה כל כך מוכן להפוך לאח גדול עד שהוא תכנן את העתיד, אפילו מה הוא ואחיו ילבשו בליל כל הקדושים. בכל פעם שהוא מקבל משהו חדש או נוסף, הוא תמיד שם בצד כדי ״לשמור״ לאחיו הקטן.

בנקודה כלשהי, הוא אפילו אמר לאימו לאכול כנפי באפלו כי הוא חשב שזו הייתה הסיבה לכך שיש לו שיער ג׳ינג׳י. ובאותו הזמן, הוא רצה שגם לאחיו יהיה צבע שיער דומה.


אבל לא היה קל להיכנס להיריון

ג׳סיקה ומייקל מרוטה ניסו כמיטב יכולתם להגשים את חלומו של מייקי. אך הניסיונות שלהם עלו בתוהו בשל בעיות פוריות. החלק הקשה ביותר היה כשג׳סיקה איבדה את תינוקה בשל הפלה ב-2007.


© 1010 Wins / Youtube

כשהבינו שמאמציהם אינם נושאים פרי, הם החליטו לשבת עם מייקי. במהלך אחת השיחות הללו מלב אל לב, הם הבירו לו שזה בסדר להיות רק משפחה בת 3 נפשות.


© 1010 Wins / Youtube

״כשמייקי היה שואל מתי הולך להיוולד לו אח, היינו מסבירים לו שאולי זה לא יקרה – שיש משפחות שיש להן רק ילד אחד וזה בסדר. הוא היה דומע ואומר, ׳זה בסדר אם לא יהיה לי אח אנושיף יש לי את דילינג׳ר׳, הכלב שלנו״, אמר ג׳סיקה ל-TODAY.

אבל בקיץ של 2017, הכל השתנה

ג׳סיקה גילתה שהיא בהיריון. אבל אדם אחד היה יותר מרגש מג׳סיקה ומייקל. ג׳סיקה אמרה שמייקי ׳דמע ושמח מאוד׳. בכל מקרה, המשפחה נתקלה שוב בסיבוכים.


© 1010 Wins / Youtube

התינוק אובחן כלוקה בפיגור גדילה תוך רחמי. התינוק היה חייב להיוולד בניתוח קיסרי. לכן, מייקי בילה את ימיו ביחידה לטיפול נמרץ.

שם, הם הצליחו להסביר את החשיבות במגע פיזי

ג׳סיקה החזיקה כך גם את מייקי כנגד עורה כשהיה צעיר יותר, אז היא ידעה כמה עוצמתי זה יכול להיות. אז כשמייקי היה מוכן להחזיק את אחיו, רגשות רבים פרצו מתוכו.

בזהירות יתרה, מייקי החזיק את ג׳ייק קרוב לליבו. הוא ידע שיש לו את מה שצריך כדי להיות אח גדול וכעת הוא באמת צריך להראות את הצד הזה שלו, ומייקי היה מוכן ומזומן לעשות זאת.

הקרבה בין השניים רק הלכה והתגברה מאז

ג׳סיקה משתפת כי בכל פעם שאחיו הקטן היה שומע את קולו, הוא היה מפנה את ראשון לכיוונו של מייקי ומחפש אחריו. מייקי היה גם האדם הראשון אליו ג׳ייק חייך.

ומייקי מעולם לא חושש לבטא את תחושותיו, לגבי היותו של ג׳ייק המתנה הגדולה ביותר שאי פעם קיבל.


© 1010 Wins / Youtube

״הוא אומר דברים כמו, ׳אתה חלק ממני ולעולם לא אניח לדבר לקרות לך׳״, משתפת ג׳סיקה. מייקי גם מחזיק תמונה של ג׳ייק בארנק שלו.

צפו בתגובתו של הילד כשאחז באחיו בפעם הראשונה

בבקשה, שתפו את זה עם כל בני המשפחה והחברים שלכם