זה מה שקורה לגוף שלכם אם אתם ישנים עם גרבים

אתם ישנים עם או בלי גרביים? מה שלא יהיה, אתם בטח חושבים שאנשים שעושים את ההיפך מכם הם משוגעים! כמה אנשים לא מצליחים להירדם בלי גרביים, הרגליים שלהם תמיד קרות והם אפילו לא יכולים לחשוב לישון בלי הגרביים החמימות שלהם. אחרים חווים את ההיפך המוחלט – הם חושבים שזה לא נוח להיות עם גרביים ברגע שהולכים לישון; הם מרגישים שחם, לא נוח, ואפילו קצת כלואים.

אתם עלולים לחשוב שבשני המקרים, זה פשוט הרגל…אבל מחקר חדש חושף שלמעשה המנהג הקטן הזה אומר על הגוף והאישיות שלכם יותר ממה שאתם חושבים…


אתם לא הולכים להאמין לזה, הנה מה שזה אומר…

אם אתם ישנים עם גרביים
אם אתם גורבים גרביים למיטה כנראה שהרגליים שלכם קרות. פירוש הדבר הוא שאתם רגישים לקור באופן כללי ואת זה ניתן לייחס לדברים שונים, כמו עובי העור שלכם וקצב חילוף החומרים שלכם. אנשים עם חילוף חומרים גבוה הם חמים ומזיעים כל הזמן, בעוד אלו בעלי חילוף החומרים האיטי ובעלי זרימת דם דלה מרגישים קור יותר מאנשים אחרים.


בעוד רגישות לקור קשורה למאפיינים הפיזיולוגים והביולוגיים שלכם, יש לה גם קשר רב לתפיסת המרחב והטמפרטורה שלכם. לכן, שני אנשים בעלי מאפינים פיזיים זהים יכולים "לתפוס" מזג אוויר חיצוני בדרכים שונות מאוד.

אבל מה בנוגע לאישיות שלכם? ובכן, המקורות שלנו חושפים שאנשים שחשים בצורך לישון עם גרביים מחפשים בדרך כלל הגנה. אם אתם אחד מאלה, סביר להניח שאין דבר שאתם אוהבים יותר ממקומות חמים ונוחים ותמיד מחפשים להיות חלק ממערכת יחסים אינטימית עם אחרים. אתם אנשים רגישים ולא אכפת לכם לחלוק את החלל הפרטי שלכם – להתחבק ולהתכרבל עושה אתכם מאושרים:)

אם אתם ישנים בלי גרביים
אם המחשבה על לישון עם גרביים גורמת לכם להזיע ולהרגיש חם, כנראה שזה בגלל שיש לכם חילוף חומרים מהיר מלאחרים, זרימת דם טובה, או עור עבה יותר. סביר להניח שיש לכם נטייה ביולוגית לשמור וליצור חום, וזו הסיבה מדוע חם לכם כל כך כל הזמן!

כמו כן, עמידות יתר בפני קור קשורה לאופן בו אתם יוצרים אינטראקציה עם אחרים. המקורות שלנו חושפים שאם אתם ישנים ללא גרביים אתם כנראה אנשים עצמאיים מאוד. אתם זקוקים למרחב האישי שלכם ובאים במגע רק עם אנשים איתם אתם רוצי לבוא במגע. במערכת יחסים אתם נוטים להוביל ותמיד מתכננים כמה מהלכים קדימה. אתם אנשים כנים ואמיתיים אבל אתם יודעים כיצד לטפל היטב באנשים היקרים לכם.

אז איך אתם ישנים? עם גרביים או בלי? ספרו לנו, ושתפו את זה עם החברים שלכם בפייסבוק!