כוכבת רשת בת 94 ממיסה לבבות יותר מהסבא או הסבתא הממוצעים

יש אנשים בשנות השישים, השבעים, או אפילו התשעים לחייהם, שבקושי אפשר לקרוא להם סבתא או ׳סבא׳. זה בגלל שהם מנפצים את כל הסטריאוטיפים הקשורים בגיל בהיותם כה צעירים בנפשם ובליבם ומנהלים אורח חיים כה פעלתני בו אנשים צעירים יכולים רק לקנא. הגיבורה שלנו היום ידועה בשמו Baddiewinkle (באדיווינקל), דוגמה חיה לאופן בו אדם יכול לחיות חיים ארוכים ורדמטיים ועדיין להישאר בשיאו, ולשמש השראה כדי לשתול במוחנו את זרע הנעורים.

הלן הפכה לסנסציית רשת אמיתית

© baddiewinkle/ Instagram© baddiewinkle/ Instagram


© baddiewinkle/ Instagram


הלן רות אלאם נולדה ב-1928, והיא ידועה יותר בשם Baddiewinkle. היא אישה מבוגרת ומופלאה שמשחקת אותה עם מחלפותיה הלבנות ומצטלמת תמיד בבגדים המגניבים והאופנתיים ביותר. מסיבה זו בדיוק, היא נחשבת לסבתא המגניבה ביותר בשכונה ויש לה יותר מ-3,000,000 מעריצים באינסטגרם.

הסבתא הזו יכולה בקלות לגרום לסערה ברשת כשהיא מפרסמת תמונות של עצמה באינסטגרם, והיא ממשיכה להדהים אנשים עם חוש האופנה והתעוזה שלה. אנשים רבים חושבים שהיא משמשת דוגמה חיה לאמרה הפופולרית לפיה גיל הוא רק מספר.

הסוד העיקרי שלה הוא להישאר צעירה בנפשה ולגרום לגנטיקה המטורפת שלה לעבוד, חרף האובדן והשליליות שכל אדם חווה בחייו. וזהו הדבר שמושך אליה תשומת לב כה רבה.

חייה של האישה היו כה דרמטיים במהלך השנים, אבל היא לא איבדה את האופטימיות שלה

© baddiewinkle/ Instagram


© baddiewinkle/ Instagram


© baddiewinkle/ Instagram


הלן חוותה טרגדיות אישיות אדירות בחייה. היא איבדה את בנה למחלת הסרטן ואז את בעלה כתוצאה מתאונת דרכים. גם המקצוע שלה לא היה זוהר, מאחר ועבדה במפעל להזמנת חלקי חילוף במשך 28 שנים כדי לכלכל את משפחתה. נכון להיום, לגברת יש 8 נכדים ו-2 נינים והיא שוחה בתהילה.

האישה זכתה לכמות רבה של עוקבים לאחר שנינתה, קנדי לואיס, פרסמה תמונה בטוויטר, בה סבתא רבא שלה לובשת את בגדי נינתה. באופן בלתי צפוי, הלן התעוררה מפורסמת בבוקר המחרת, ומצאה את ריהאנה בין קהל עוקביה. כעת, סלבז רבים עוקבים אחריה, כולל קלואי קרדשיאן, ניקול ריצ׳י, גוון סטפני, מיילי סיירוס, ודרייק.

מאז היא הופיעה במגוון תוכניות פופולריות והפכה פרזנטורית של מותג מפורסם. בזכות הגישה החיובית שהיא מפיצה בקרב אנשים, אין פלא שהיא הוכרזה כ׳סיבה להתאהב ברשתות החברתיות מחדש״

באדיווינקל היא מורדת של ממש עם נשמה חזקה

© baddiewinkle/ Instagram


© baddiewinkle/ Instagram


© baddiewinkle/ Instagram

כמו רוב האנשים המבריקים ויוצאי הדופן, באדיווינקל נגעה לליבם של רבים. היא מוערכת מאוד לא רק בשל טעמה האופנתי, אלא גם עבור רוחה המרדנית. סכל מקרה, יש לה מבקרים ומתנגדים רבים שמצהירים הצהרות נועזות תחת הפוסטים שלה.

אבל הגברת הזו היא אגוז קשה לפיצוח. היא לא מתרגשת מהתגובות הרעות ואומרת שתמיד הייתה מורדת מטבעה. לכל הסבתות האחרות שרוצות לעקוב אחריה, ולעשות מה שהיא עושה, היא אומרת ״כל הסבתות האחרות הן חקייניות. אני המקור״

הלן מעוררת השראה באנשים אחרים לחיות את חייהם כפי שהם רוצים ולא לפחד לעולם

© baddiewinkle/ Instagram


© baddiewinkle/ Instagram


© baddiewinkle/ Instagram

המוטו שלה באינסטגרם הוא, ׳״גונבת את הגברים שלכן מ-1928״, וזה ככל הנראה מתאר את גישתה של הלן לחיים. היא עושה הכל עם המון אהבה עצמית ומוסיפה כמות גדולה של הומור לכל מה שהיא יוצרת.

היא לא נטשה את הילדה הפנימית שבתוכה חרף העליות והמורדות של החיים, כושהייתה בת 88, היא כתבה ספר בשם ׳Baddiewinkle’s Guide to Life׳ (׳המדריך של באדיווינקל לחיים׳).

העצה שלה עבור אלו שרוצים לחיות חיים מאושרים היא פשוטה. היא אומרת, ״המפתח לחיים מאושרים – כעת זו הגרסה שלי: אתם תמיד מחייכים לאנשים למרות שנפגשתם זה עתה (רוב הזמן יחייכו אליכם בחזרה), ותמיד היו אדיבים כלפי כל אדם שאתם פוגשים. אני פגשתי אנשים רבים ואני חושבת שזה מה שיהיה להם לומר עלי״.

מה בסיפורה של באדיווינקל הכל מעורר השראה? כשתהיו בגילה, איזה מין אנשים תהיו, לדעתכם?