כולם קראו לאמא הזו "שקרנית", עד שהיא צילמה את בנה בן החודשיים מדבר! הסרטון הזה הפך לויראלי

כשנולד תינוק חדש לזוג, זה נראה כאילו כל יום בחיים שלהם הופך להרפתקה חדשה. מהרגע שהתינוק מגיע, הזוג מביט בעיניים פעורות באוצר החדש שלהם. ואז מגיעים כל הפעמים הראשונות של התינוק, אלו שמאירים את הימים שלהם מהרגע שהוא עוזב את בית החולים. תחושת רווחה ממלאת אותם כשהתינוק שלהם וכה בפעם הראשונה או כשהוא נרדם בין זרועותיהם. ושוב, הם מביטים בו ומתענגים על האושר שיצרו. חיוך ראשון הוא אחד הרגעים שגורמים לאימא לבכות ומעלים חיוך של גאווה על פניו של האבא.

ואז, מגיע הסימן הראשון לתקשורת מילולית. ההורים גאים מאוד בפעם הראשונה שהתינוק שלהם מדבר, ומסמנים V על ציון דרך נוסף. ופתאום, התינוק הופך לעולל פעיל, ורוב ההורים מתגעגעים לימים שהיה תינוק שקט ובילה את רוב זמנו בשינה. הילד מתחיל בדרך כלל לחקות את מילותיהם של ההורים שלו בגיל שנה וחצי, אך מדי פעם, ישנם תינוקים שפשוט מוכיחים שהם נולדו כדי לדבר.


בסרטון הזה, סמנתה ג'ונס, אימא ממישיגן נראית כשהיא מדברת אל כריסטיאן, בנה בן החודשיים. באמצע השיחה שלה עם הילד, היא אומרת "אתה יכול לומר שלום לאמבר?". שניות לאחר מכן, התינוק כריסטיאן עונה בבירור, "שלום". הסרטון הזה צולם במקור כדי לשלוח "שלום" זריז לאמבר, אבל ג'ונס לא חשבה שהתינוק יגיב מהר כפי שהגיב.

גו'נס מודה שהיא התמוגגה למשמע הצליל הברור שבנה הפיק. "אני לא מאמינה", היא אומרת.


יהיה מעניין לראות אם ג'ונס יכולה לגרום לכריסטיאן לומר שוב "שלום", ואולי יהיה כדאי לה לעבוד על הרחבת אוצר המילים של בנה הצעיר.

הצופים בסרטון הזה נותרים המומים בדרך כלל.

"חה חה, הקול הקטן הזה!"

"אלוהים אדירים, זה מדהים!"

"אני לא יכול/ה להפסיק לצפות בסרטון הזה".

"אלוהים, זה התינוק הכי חמוד בעולם!"


הסרטון הקצר גרם גם לכמה צופים להשתוקק בעצמם לתינוק…

"אני רוצה תינוק נוסף"

וכמובן, גם הורים נוספים החליטו לחלוק את הסיפור שלהם..

"ה תינוק שלי בן 5 החודשים מלמל בעצמו, 'שיהיה לך יום טוב אחי'. אוווו! זה כל כך מתוק!!!"

כמה צופים חזו שהסרטון הזה יהפוך לויראלי והתינוק הזה יהיה סלב, וזה בדיוק מה שקרה; הסרטון הזה נצפה ושותף אלפי פעמים. אין ספק שאנשים מתים על סרטונים של תינוקות.