איך אמא בת 50 ילדה את התינוק של בתה

הסיכויים להרות בגיל 40 עומדים על 44%, והסיכויים הללו רק הולכים וקטנים ככל שאנחנו מזדקנים, אך הסיכויים משתפרים אן ההיריון מבוצע באמצעות הפריה חוץ גופית, או IVF. זה היה המקרה עם צ׳אליס סמית׳ ובתה, קייתלין מוניוז, אשר שיתפה את סיפורה החוד אך יוצא הדופן ברשתות החברתיות ומספרות כיצד צ׳אליס, בגיל 50, הפכה לאמה הפונדקאית.

צוות האתר שלנו מאמין בכל ליבו שבאמצעות אהבת אם ניתן להשיג כל דבר, ואנחנו רוצים לשתף אתכם בסיפור האם-בת הנוגע ללב הזה.


קייתלין תמיד חלמה על משפחה גדולה

© creatingourfam / Instagram

״אני הילדה ה-3 מתוך 8, וכשגדלתי חלמתי תמיד על משפחה גדולה משלי״, אמרה קייטלין ברשת החברתית שלה, שבדומה לאימא, רצתה להביא ילדים. אז כשקייתלין ובעלה נישאו, הם החלו מיד לנסות להרות ולהקים משפחה.


ההיריון הראשון של קייתלין חייב הפריה חוץ גופית

© creatingourfam / Instagram

לאחר כמה שנים של ניסיון להרות ללא הצלחה, קייתלין עברה בדיקות, ושם מצאו מקרה חמור של אנדומטריוסיס (גדילה מחוץ לרחם של רקמה הזהה לזו של רירית הרחם). חלק מהנשים הסובלים מבעיה זו עשויות להתקשות ולהיכנס להיריון, מאחר ואנדומטריוזיס עשויות לחסום את חצוצרת הרחם.


© creatingourfam / Instagram

קייתלין עברה ניתוח כדי לטפל במצבה, וחודשיים לאחר מכן, היא החלה בהליכי הפריה חוץ גופית. בסוף התהליך, היא סיימה עם 4 עוברים אפשריים, אז הם ניסו שניים מהעוברים הללו עליה. אחד הצליח, וקח היא נכנסה להיריון עם בנה, קלהאן.


© creatingourfam / Instagram

ההיריון שלה התקדם בהצלחה עד השבוע ה-30, ואז היא הובהלה לבית החולים. הרופאים אמרו לקייתלין שהיא סובלת מתסמונת שגרן, מה שאומר שהמערכת החיסונית שלה תוקפת את הכליות שלה. ב-2021, היא קיבלה חדשות קשות: ייתכן והכליה שלה לא תעמוד בהיריון נוסף, אבל קייתלין ממש רצתה להמשיך ביצירת המשפחה שלה, מאחר ורצתה תינוק נוסף.


לאימה של קייתלין היה רעיון מעולה, להפוך לאם פונדקאית

© creatingourfam / Instagram

אחרי שצ׳אליס שמעה שבתה לא תצליח להביא ילד נוסף, היא חשבה להפוך לאם הפונדקאית שלה. ״אף פעם לא חשבתי שאעבור דבר כזה, להרות בגיל 50״, מסבירה צ׳אליס ברשתות החברתיות.

נדרש מעט זמן עבורה לחשוב על ולראות אם כולם, כולל בעלה, היו בעניין. לאחר ששקלה את הנושא וכולם הסכימו, צ׳אליס החלה בתהליך ההפריה עם 2 העוברים שנותרו.

לאחר כמה שבועות, היא קיבלה חדשות נהדרות

© creatingourfam / Instagram

שבועיים לאחר הליך ההפריה, הם קיבלו את החדשות הטובות מכל – אחד העוברים נקלט, אז צ׳אליס הייתה בהיריון בגיל 50. ״אימא שלי נתנה לי, למיגל, ולקלהאן את המתנה המשמעותית ביותר״, מספרת בהתרגשות קייתלין.

המשפחה החליטה לשתף את הסיפור המדהים שלהם עם העולם וקייתלין הקדישה פוסט מתוק לאימה ברשתות החברתיות באומרה, ׳אימא שלי עשתה עבורי דברים רבים כשהייתי ילדה, דברים שלא הייתי יכולה לעשות בעצמי. הנה אני כאן 24 שנים לאחר מכן, והיא עדיין עושה בשבילי משהו שאינני יכולה לעשות בעצמי, היא נושאת את הילד שלי״

ילדה מתוקה הגיחה לאוויר העולם

© elee.photo / Instagram© makennatoolson / Instagram© chalise.b.smith / Instagram© creatingourfam / Instagram

כדי לתעד ולעבד ולשמר את הזיכרונות הללו, המשפחה ביקשה מ-elee.photo ומ-makennatoolson לצלם תמונות מקצועיות של הרגעים המיוחדים הללו.

הכל הלך טוב בעת ההיריון וצ׳אליס ילדה תינוקתיפה ובריאה בשם אליינה קייט-צ׳אליס מוניוז. ׳אסירת תודה לאימי על חוסבר האנוכיות של במסע הזה׳, היו מילותיה של קייתלין. כעת הצטרף למשפחת מוניוז בן משפחה נוסף והם משפחה חמודה בת 4 נפשות.


© makennatoolson / Instagram© creatingourfam / Instagram© chalise.b.smith / Instagram


© creatingourfam / Instagram


© chalise.b.smith / Instagram

בראיון, אמרה קייתלין שזה חתיכת סיפור לספר לבתה כשתגדל, כמה מטורף זה שהיא ואימה היו באותו הרחם.


© chalise.b.smith / Instagram

האם לדעתכם אהבה בין אימא ובת אינה יודעת גבולות? האם הייתם עושים משהו בלתי ייאמן כזה למען הילד שלכם? ספרו לנו על כך בתיבת התגובות בהמשך.