כיצד להסיר שיער מהגוף באופן טבעי ולצמיתות (ללא שעווה או גילוח)

זוהי שיטה טיפולית טבעית בת 400 שנה שמקורה במיאנמר (בורמה, בשמה הקודם). השיטה העתיקה הזו תעזור לכם להיפטר מכל שיער הגוף הלא רצוי לצמיתות מבלי להשתמש בשעווה או בגילוח. זהו נושא קוסמטי שטורד את מנוחתם של אנשים רבים מסביב לעולם. לכן, במקום להשתמש בטיפולים יקרים, קבלו דרך טבעית ללא תופעות לוואי. אז, הפתרון הטוב ביותר לטיפול בנושא הטורדני הזה הוא אבקת טאנאקה ושמן קוסומבה.

אבקת טאנאקה ושמן קוסומבה
בבורמזית, טאנאקה פירושה פיל ואבקת טאנאקה היא מעין גרידה רכה מקליפת עץ הטנאקאה הבורמזי. בבורמה, נעשה בו שימוש נרחב לטיפול בעור. מצד שני, שמן קוסומבה נחלט מזרעי צמח הקוסומבה הנדיר בשיטת כבישה ייחודית שנועדה למצות את מרב השמן מהזרעים הקטנים. השמן הוא בעל מאפיינים מעניקי לחות שמשלבים אותו לעתים קרובות עם אבקת טאנאקה.


טיפול להסרת שיער
זוהי שיטה טבעית להסרת שיער לצמיתות, שהופכת את השיער דק, רך ובלתי נראה

רכיבים
שמן קוסומבה טהור
אבקת טאנאקה טהורה


אופן ההכנה:
עליכם להשתמש בכף אחת של אבקת טאנאקה עם 2 כפות שמן קוסומה עד לקבלת תחליב עבה. אז, יש למרוח על הפנים באיזורים מהם אתם רוצים להסיר שיער. השאירו למשך שעתיים ושטפו. אם תרצו, תוכלו להשאיר את זה למשך הלילה ולשטוף בבוקר המחרת.

אופן השימוש:
למטרה זו, עליכם לערבב שתי כפות של אבקת טאנאקה עם 5-6 כפות של שמן קוסומה עד לקבלת תחליב סמיך. מרחו את התחליב על האזורים בו גדל שיער בלתי רצוי ולתת לזה לעבוד במשך שעתיים. בסוף יש לשטוף. תוכלו להשאיר את זה למשך הלילה ולהתקלח בבוקר.

תוכלו לחזור על הפעולה באופן יומיומי למשך 3 שבועות. בנוסף, תוכלו גם להוסיף אבקת כורכום ופאפאיה בשלה כדי להבהיר את העור שלכם.

דרגות אבקת טאנאקה
ישנן 3 דרגות לאיכות אבקת טאנאקה. דרגה א', היא הצורה הטהורה המגיעה מבורמה, בעוד דרגות ב' ו-ג' הם תערובת של אבקת סנדל המצויה במלזיה ובתאילנד. למעשה, דרגות ב' ו-ג' משמשות לטיפול בפנים ולהסרת סימני אקנה וכתמים שחורים.