כיצד למנוע התקף לב ב-60 שניות בלבד – בעזרת רכיב נפוץ שנמצא במטבח שלכם כבר עכשיו

כ-610,000 אנשים מתים בכל שנה מהתקף לב בארצות הברית לבדה. מדובר ב-1 מתוך 4 מיתות. אנשים רבים לא מודעים לכך, אבל ישנו רכיב עוצמתי ופשוט שיכול לסייע במניעת התקף לב בדקה אחת בלבד.

העשבונאי, ג'ון כריסטופר גילה את הנוסחה האופקטיבית ביותר כיצד למנוע התקף לב בדקה אחת בלבד. ישנן למעלה מ-50 מרקחות צמחיות אבל רק אחת מהן היא היעילה ביותר. לא משנה שאין לו דוקטורט, תרומתו לרופאה האלטרנטיבית היא חשובה מאוד.


פלפל קאיין. הוא עשוי למנוע התקף לב ב-60 שניות, והוא טוען שהשיטה הזו מצילה חיי אדם. פלפל קאיין הוא הסוג הנפוץ ביותר של צ'ילי. וודאו שתמיד יש ברשותכם מהפלפל הזה – זה יכול להציל את אחד מבני המשפחה שלכם במקרה של התקף לב.


כיצד להשתמש בפלפל קאיין

פלפל קאיין הוא בעל 90,000 יחידות סקוויל לפחות (סולם סקוויל משמש למדידת רמת החריפות של פלפלים חריפים), כך לפי ה-SHJ. הבנרו, ציפור אפריקנית, ת'אי צ'י, פלפל חריף ג'מייקני, חלפיניו וסקוץ' בונה הם זנים של פלפלים בעלי מספר זהה של יחידות סקוויל. תוכלו למצוא פלפל קאיין ברשתות המרקט, בחנויות אוריינטליות או בחנויות בריאות.

אם יש לכם פלפל קאיין בבית, תנו לאדם שחווה התקף לב כפית של פלפל קאיין וכוס מים.
על החולה להיות בהכרה כדי שזה יעבוד.

אם האדם מחוסר הכרה, תוכלו להשתמש בתמצית פלפל קאיין. כמה טיפות תחת הלשון של אותו אדם לקבלת תוצאות.

פלפל קאיין הוא ממריץ עוצמתי; הוא מאיץ את קצב הלב ומעביר דם לכל חלקי הגוף ומאזן את זרימת הדם.
פלפל קאיין הוא בעל יכולות לעצור דימום, והוא עושה זאת מיד, כך עוזר ללב להחלים מהתקף לב.

זכרו, מומחים רבים בתחום הבריאות מספרים שלעולם לא איבדו חולה בזכות השיטה הזו.

מתכון לתמיסת קאיין מאת דוקטור שולץ

התמיסה הזו היא הטובה ביותר במקרי חירום של התקפי לב. השתמשו רק בפלפל קאיין, שהוא הסוג הנפוץ ביותר של הצ'ילי; הוא גדל בהודו ובדרום אמריקה.

צ'ילי הוא צמח טרופי, ושלא כמו הפלפל, זהו צמח רב שנתי. צ'ילי טחון חזק פי 20 מפלפל רגיל, בגלל שהוא מכיל הרבה יותר קפסאיצין (תרכובת אורגנית המופקת מן הפלפל החריף ומשמשת בתכשירים שונים לשיכוך כאבים), אלקלואיד בפלפל. רמת החריפות של הפלפל עומדת ביחס הפוך לגודל הפלפל, לכן הפלפלים הקטנים ביותר הם החריפים ביותר. תמיד בחרו בסוג הזה.

רכיבים:

* אבקת פלפל קאיין
* 1-3 פלפלים טריים מסוג קאיין
* אלכוהול (תמיד השתמשו בוודקה 50%)
* בקבוק זכוכית בנפח ליטר
* כפפות


הוראות הכנה:

1. עטו את הכפפות למען הבטיחות.
2. מלאו רבע מבקבוק הזכוכית באבקת הפלפל. מזגו מספיק אלכוהול כדי לכסות את האבקה.
3. בבלנדר, ערבו כמה פלפלים טריים עם כמות מספקת של אלכוהול כדי לקבל תמיסה משחתית. הוסיפו את התערובת לבקבוק כך ש-¾ מהבקבוק מלא.
4. מלאו את הבקבוק עד סופו באלכוהול וסגרו במכסה. נערו את הבקבוק מספר פעמים ביום.
5. אחסנו את התמיסה במקום קריר וחשוך לשבועיים, ואז סננו. שמרו את התערובת הסופית בבקבוק כהה. לתמיסה חזקה יותר, השאירו למשך 3 חודשים לפני הסינון.
6. אחסנו במקום יבש ומוצל. זה לא מתקלקל לעולם.

המינון המומלץ, לפי דוקטור שולץ

תנו 5-10 טיפות לאדם שחווה התקף לב או שבץ. תנו 5-10 טיפות נוספות לאחר חמש דקות. חזרו על הפעולה עד שמצב החולה משתפר.

אם החולה מחוסר הכרה, שימו 1-3 טיפות תחת הלשון שלהם, והתחילו בהחייאה. חזרו על הטיפול לאחר חמש דקות, וחזרו על כך כל חמש דקות אם מצב הרופא לא משתפר.

יתרונות בריאותיים:

* פלפל קאיין משמש גם לטיפול בבעיות אחרות
* הוא בעל מאפיינים אנטי-פטרייתיים; הוא מונע הופעת פומופסיס ןקולטוטריכום.
* הוא ידוע בשם ההשפעות החיוביות שלו על מערכת העיכול, מאחר והוא מאיץ את יצור מיצי הקיבה ומקל על גזים.
* פלפל קאיין ניחן גם במאפיינים אנטי סרטניים, וזה מומלץ במיוחד לאדם שאובחן כחולה בסרטן הריאות ומעשנים. הקפסאיצין מונע התפתחות גידולים שנגרמו כתוצאה מטבק, או חולים שאובחנו בסרטן הכבד.
* בנוסף, הוא מסייע בטיפול בעיות בקיבה, סימפטומים של שפעת, מיגרנות, אלרגיות, אדמומיות, השמנת יתר, כאבי שיניים ודלקות פרקים.

ערך תזונתי

מדענים אישרו נוכחותם של 26 ערכים תזונתיים בפלפל קאיין. סידן, אבץ, סלניום ומגנזיום כמו גם מינרלים אחרים חיוניים שנמצאים בפלפל קאיין. בנוסף למינרלים, פלפל קאיין עשיר גם בוויטמינים מסוג A ו-C.

פלפל קאיין הוא אחד התבלינים העוצמתיים ביותר בטבע ועושה פלאים ללב שלנו. אם יש לכם בעיות לב, וודאו שתמיד יש בהישג ידכם את התמיסה המתוארת במאמר הזה.