כיצד תלבינו את הבגדים שלכם: זוהי הדרך היעילה ביותר להעניק לבגדים שלכם את הלובן הטבעי שלהם!

לבן צחור כשלג הוא הצבע אותו כל אישה רוצה שיהיה לבגדים שלה ושל המשפחה שלה. לבן שלגיה הוא גוון נפלא, נכון? זהו הצבע האידיאלי לכל הבגדים והמצעים הלבנים שלנו. למרבה הצער, בגדים לבנים מאבדים את הצבע שלהם במשך הזמן והופכים לאפורים וחיוורים ואפילו צהובים!

זהו הסיוט הגדול ביותר של אלו הנהנים לבוש את החולצה או השמלה הלבנים האהובים עליהם.


יש רק שאלה אחת שחייבת להישאל – כיצד להשיב את הרעננות של הכביסה הלבנה שלנו ולהפוך אותה לבנה מאי פעם?


אם אתם חושבים לנסות חומרים מלבינים וסינטטיים, יש לנו חדשות רעות בשבילכם. זה רק יהפוך את המצב לגרוע יותר. הבגדים שלכם ייהפכו לצהובים ומכוערים

כיצד להחזיר את הלובן לבגדים שלכם?

ישנם כמה שילובים מדהימים שיעזרו לכם לפתור את הבעיה, וכמה חבל שסבתא שלכם לא שיתפה אתכם בסוד הזה, מאחר והמלבין עליו אנחנו עומדים להמליץ נמצא בשימוש כבר שנים ארוכות.

אתם לא זקוקים למלבינים יקרים. ואין צורך שתבזבזו הון תועפות על מלבינים של חברות יקרות.

לפעמים כל מה שצריך זה שילוב אמין ומנצח שיעשה את העבודה. האם שקלתם להשתמש באשלגן פרמנגנט? זהו פריט "חובה" כשמדובר במלבין לכביסה, ואתם תהיו מאוד מרוצים מהתוצאות.

כיצד להשתמש באשלגן פרמנגנט על הבגדים הלבנים שלכם?

הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא לרכוש קצת אשלגן פרמנגנט, כמובן. לאחר מכן, הוסיפו כמה גבישים ל-10 ליטר של מים. אמורה להתקבל תמיסה בצבע ורוד. וודאו שאתם לא שמים יותר מדי אשלגן פרמנגנט, ונסו להגיע לגוון סגול כהה. הוסיפו 200 גרם של חומר ניקוי לתערובת.

התערובת מוכנה. השרו את הכביסה הלבנה שלכם בנוזל ועטפו בשקית ניילון. השרו את הבגדים שלכם למשך 4-5 שעות, אבל גם למשך לילה שלם זה מצוין. התמיסה עלולה להיות בעלת גוון לא מושך, אבל אל תדאגו.

לאחר שהבגדים שלכם הושרו במשך 4-5 או למשך הלילה, העבירו אותם למכונת הכביסה ושטפו אותם כמו שאתם עושים בדרך כלל.

אתם יכולים לעשות את אותו התהלך בצורה ההפוכה – קודם שטפו את הבגדים שלכם במכונה ואז השרו אותם בתמיסה. אם אתם עושים זאת בצורה הזו, כל מה שנותר לעשות הוא לשטוף את הבגדים ולתלות אותם. חזרו על תהליך ההלבנה אם אתם לא מרוצים מהבגדים הלבנים והמבריקים שלכם. אתם תהיו יותר ממאושרים מהתוצאות, וכל המשפחה או יושבי הבית יעריכו את המאמץ שלכם.

טיפ נוסף: גם סודה לשתייה תעניק תוצאות מדהימות כשמדובר בהלבנת הבגדים שלכם. כך גם תחסכו כסף, מאחר וזה זול מאוד וכל אחד יכול להרשות זאת לעצמו.

הוסיפו 2-3 כפות של סודה לשתייה לחומר הניקוי הרגיל שלכם. סודה לשתייה מכילה כמה יתרונות משל עצמה. היא מורידה את הנוקשות של המים, והופכת את חומר הניקוי לעוצמתי יותר. נשים רבות מעדיפות להשתמש בסודה לשתייה מאשר המלבינים הסינטטיים. פשוט הוסיפו סודה לשתייה במקום המיועד לחומר הניקוי במכונת הכביסה ושטפו את הבגדים שלכם.

אנחנו מקווים שהטיפים הללו יעזרו לכם. שתפו אותם עם החברים שלכם והיהנו שוב מהבגדים הלבנים שלכם.