כך בן הזוג שלך מספר לך שהוא אוהב אותך – בלי להגיד כלום, לפי המזל שלו

1. מזל טלה (21 במרץ – 19 באפריל)
בן מזל טלה הולך להביע את אהבתו אלייך בכך שיהיה מגונן לחלוטין. בן הטלה לא בהכרח מרגיש כאילו שהוא הבעלים שלך, אבל הוא ירגיש אחראי עלייך. הוא לא ירצה שיגרם לך נזק ולכן הוא יהיה מאוד מגונן. הוא ירצה לעשות כמיטב יכולתו כדי להגן עליך מפני הסכנות של העולם הזה.


2. מזל שור (20 באפריל – 21 במאי)
ככל שבן מזל שור פתוח יותר, כך הוא אוהב אותך יותר. זה כזה פשוט. בדרך כלל, הוא אינו חושב מחשבות סותרות או דעות מנוגדות. אבל מכיוון שהוא אוהב אותך, הוא לעולם לא ירצה שייראה כאילו הוא פשוט מתעלם ממה שאת אומרת.

3. מזל תאומים (22 במאי – 21 ביוני)
מזל תאומים הוא תמיד מזל מפתיע. את לעולם לא תדעי למה את יכולה לצפות ממנו. הוא הולך לפעול על דעת עצמו והוא תמיד עושה משהו בלתי צפוי. אבל הוא יגיד לך שהוא אוהב אותך על ידי כך שהוא כולל אותך בתהליך קבלת ההחלטות והתכנון. ככל שהוא גורם לך להרגיש מעורבת יותר בחייו, כך הוא אוהב אותך יותר.


4. מזל סרטן (22 ביוני – 22 ביולי)
בדרך כלל, בן מזל סרטן תמיד הולך להיות אכפתי ואוהב. הוא תמיד יהיה נחמד מאוד כלפי אנשים אחרים. אבל את יודע שבן מזל הסרטן שלך אוהב אותך כשהוא פותח נפתח בפנייך לגבי הצרכים האישיים שלו. זה אומר שהוא בוטח בך מספיק כדי לתת לך להיכנס. וכדי להראות לך שהוא גם מסתמך עליך מספיק גם כדי לטפל בו.

5. מזל אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)
את יודעת שבן מזל אריה באמת אוהב אותך כאשר הוא מתחיל להביע עניין אמיתי בחיים שלך. באופן כללי, בן מזל אריה מתעניין באמת רק בעצמו. אבל כשהוא מתחיל להביע עניין אמיתי באישיותך, את יודעת שאהבתו אליך אמיתית. זוהי הוכחה למשיכה הרבה שלו אלייך.

6. מזל בתולה (23 באוגוסט – 22 בספטמבר)
בדרך כלל, בן מזל בתולה נוטה להרחיק הרבה אנשים בגלל הסטנדרטים הגבוהים שלו. הוא תמיד ידרוש כל כך הרבה מאנשים עד כדי הפיכה למישהו שמתסכל להיות בסביבתו. עם זאת, אם הוא מתחיל לגרום לך להרגיש אהובה למרות הפגמים שלך ואיתם, אז את יודעת שהוא באמת אוהב אותך. הוא אוהב אותך כשהוא לא גורם לך להרגיש כאילו הוא שופט או מבקר אותך.

7. מזל מאזניים (23 בספטמבר – 22 באוקטובר)
האם את רוצה לדעת איך בן מזל מאזניים באמת מתכוון להביע את אהבתו אליך? זה יקרה כשהוא יודיע לך שיש לך גב גם כשאת טועה. הוא תמיד יגן עליך. הוא תמיד יעמוד לצדך, בלי קשר למצב. איתו, את יודעת שאת תמיד יש לך שותף שאפשר לסמוך עליו.


8. מזל עקרב (23 באוקטובר – 22 בנובמבר)
בן מזל עקרב נוטה להיות מאוד חשאי וסגור. הוא בדרך כלל סוג של גבר שגורם לאנשים להרגיש רצויים לעיתים נדירות בלבד. אבל כשהוא מתחיל לחשוף אותך להיבטים האינטימיים ביותר בחייו, זו הדרך שלו להגיד לך שהוא אוהב אותך. הוא באמת סומך עליך כאשר הוא מתחיל לפתוח את עצמו אליך בדרכים שהוא לא היה עושה עם אנשים אחרים.

9. מזל קשת (23 בנובמבר – 21 בדצמבר)
בן מזל קשת רוצה להתחייב כאשר הוא מאוהב. וככה תדעי: הוא באמת יעשה את זה, כדי לביית את עצמו ולשתול את שורשיו איפה שאת תהיי כאשר הוא באמת מאוהב בך.

10. מזל גדי (22 בדצמבר – 20 בינואר)
בן מזל גדי הוא לא בהכרח מישהו שאינו יודע מה זה להקריב. הוא תמיד מוכן להקריב הרבה דברים בשביל מטרותיו וחלומותיו. אבל ברגע שהוא מתחיל להקריב את זמנו ואנרגיה שלו למענך, את יודעת שהוא באמת מאוהב בך.

11. מזל דלי (21 בינואר – 18 בפברואר)
את בטח כבר יודעת כמה בן מזל דלי נוטה להתבודד. הוא אדם שנהנה להיות לבד כי הוא מרגיש כאילו הוא במצב הכי פרודוקטיבי שלו כאשר כמות הסחות הדעת מינימלית. אז את יודעת שהוא באמת מאוהב בך – כאשר הוא מבלה הרבה זמן איתך. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מאשר להיות לבד הוא לבלות איתך.

12. מזל דגים (19 בפברואר – 20 במרץ)
את באמת הולכת לדעת שבן מזל הדגים מאוהב בך כשהוא עושה בשבילך מאמץ לגדול. תמיד יש לו נטייה לחיות חיים מאוד לא בשלים. הוא שומר על אופטימיות ילדותית עד כדי כך שהוא מסנוור את עצמו ביחס למציאות. אבל איתך, הוא רואה את הדברים בבירור. עכשיו הוא יודע מה עליו לעשות כדי לוודא שאינך חומקת מאחיזתו.