כך הגוף שלך יודע שהוא "האחד", לפי המדע

הקלישאה של "פרפרים בבטן" כשאת פוגשת את "האחד" שלך היא לא כל כך רחוקה מן האמת. למעשה, לא רק הלב שלך יודע לזהות את נסיך החלומות; גם הגוף שלך יודע! אכן, להיות בנוכחותו של האדם שאת אוהבת כולל תגובות פיזיות ומוחשיות.

בין אם את תוהה או לא האם את יוצאת עם "האחד", אולי כדאי שתשקיטי את המוח שלך ותאזיני במקום לגופך. אז, אחרי אילו סימנים את צריכה לחפש? הרשי לנו ללמד אותך מעט אנטומיה בסיסית.


כך הגוף שלך יודע שהוא


1. סימנים. את לא יכולה להיכנס לחדר הרופא ולבקש ממנו לבדוק אותך כדי לראות האם אדם איתו את יוצאת הוא "האחד". בכל אופן, ישנם כמה סימנים שהגוף שלך נותן לך והם יכולים לסייע לך ולדעת הא הפרטנר שלך הוא מיוחד.

2. חום. את תרגישי חמימות ורצון להיפתח בכל פעם שאת בחברתו. אם הבחור שאת יוצאת איתו גורם לך לחוש קרירות ורצון להיסגר, תורידי אותו בתחנה הבאה. מערכת יחסים טובה היא אחת כזו אשר מלאה בחמימות ואור.

3. אופטימיות. אם את חשה דיכאון תמידי במערכת היחסים שלך, סביר להניח שאת נמצאת במערכת היחסים הלא נכונה. מצד שני, אם את מרגישה שמחה ואופטימיות, יותר מהרגיל, עם הגבר יוצא הדופן הזה בחיים שלך, ייתכן והוא "האחד". את זקוקה למישהו שיהפוך את החיים שלך לחצי הכוס המלאה.

4. מוטיבציה. להיות בחברתו ממלא אותך באנרגיות חיוביות, גורם לך לחוש מוטיבציה והופך אותך יותר פרודוקטיבית. אם הוא גורם לך להרגיש עצלה ומרוקנת מאנרגיות, זהו סימן שמשהו לא בסדר במערכת היחסים שלכם. אם הוא גורם לך להרגיש על גג העולם ומוכנה לקבל על עצמך כל אתגר, שמרי עליו.

5. היי עצמך. את מרגישה בנוח לחלוטין כשאת בחברתו. בחברת אנשים מסוימים אנחנו נוטים לעטות מסכות או להתנהג בצורה מסוימת. הפרטנר האידאלי שלך, "האחד" אחריו חיפשת כל הזמן, מעולם לא ישפוט אותך בשל היותך מי שאת.

6. ניחוח. אומרים שחוש הריח הוא החוש החזק ביותר מבין החמישה. אם הריח שלו הופך אותך מאושרת מיד, או מעורר רגשות אהבה, זוהי אינדיקציה חזקה לכך שמצאת מישהו ששווה לשמור עליו. בסופו של דבר, כולנו חיות!

7. בריאה. הוא גורם לך להרגיש בריאה יותר. אם הזמן שאת מעבירה בחברתו מעודד אותך לקבל החלטות הקשורות באורח חיים בריא יותר, ייתכן והבחור הזה הוא זה שחיכית לו כל הזמן הזה. אם את הופכת לגרסה טובה יותר של עצמך כשאת יחד, השגת את מבוקשך.

כך הגוף שלך יודע שהוא
"סמכי על תחושת הבטן שלך/אינטואיציה"

8. אינטואיציה. ייתכן ואינטואיציה היא לא הדבר הכי מדעי בעולם, אבל ישנם תיעודים לדבר. בין אם אתן קוראות לזה "החוש השישי" או "תחושת בטן", האינטואיציה שלכן יכולה להיות מדד חזק לאילו דברים נכונים ואילו לא.

כך הגוף שלך יודע שהוא

9. אמפתיה. כשהוא מכאיב, זה כואב. אם אנחנו באמת אוהבות מישהו, אנחנו מזדהות איתם. אם את לא יכולה לראות את הגבר שלך בכל סוג של חוסר נוחות או כאב, כל כך שזה משפיע עליך גופנית – ייתכן ונועדתם זה לזו.

כך הגוף שלך יודע שהוא

10. רטובה. זה די ברור, אבל אם הוא תמיד גורם לך להרגיש רטובה שם למטה, זה כבר עניין ביולוגי שמזכיר לך שאת אוהבת אותו. אם אפילו אחרי שנים שאתם יחד, הוא עדיין מצליח להדליק אותך, כנראה שהוא האחד שאת רוצה לידך.

11. להתכרבל. תחושת חיבור חזקה בעת ההתכרבלות היא אינדיקציה רצינית שיכולה להעיד האם את מתאימה לאדם מסוים או לא. התכרבלות היא אינטימית, ואם את מרגישה בנוח ו"בבית" כשאת עושה זאת עם הפרטנר שלך, את כנראה בכיוון הנכון.

כך הגוף שלך יודע שהוא

12. רוגע. כשאת בחברתו, את מרגישה כבר יותר רגועה ובנוח. אם יש לו השפעות מקלות ומשככות, זהו סימן פיזי שאתם זוג משמיים. "האחד" צריך להיות אדם שבחברתו את תמיד מרגישה משוחררת.

13. הדים. אפילו אחרי שנפרדו דרככם לאותו הערב, הגוף שלך עדיין זוכר את התחושה שהרגשת כשהייתם יחד במיטה. אם הוא מותיר אותך עם תחושות כה חזקות, אפילו חודשים אל תוך מערכת היחסים, עליך לדעת שקורה פה משהו אמיתי ובעל משמעות.

14. צורך. את מרגישה צורך פיזי, כזה ששווה בעוצמתו לכאב – להיות לצדו. כשאת לא איתו, את חשה מעין תחושת געגוע – לא רק בלבך או במוחך, אלא גם בגופך. רגשות מעלים גם תגובות פיזיות.