כך תגרמו לנקבוביות שלכם להיעלם עם רכיב אחד בלבד!

לאנשים עם עור שומני יש נקבוביות גדולות ומטרידות שהם שונאים. בגלל זה, האנשים האלו מנסים לגרום לנקבוביות האלו להיות פחות נראות לעין ע"י כיווצן.
כמובן, ישנם מוצרים רבים שאתם יכולים לקנות בבית המרקחת שמותחים את העור ומקטינים את הופעתן של נקבוביות מוגדלות, אבל כאן ישנה גם האפשרות של להכין בעצמכם תרופה טבעית בבית שתפתור את הבעיה הזו.

כל שתזדקקו לו הוא:
סודה לשתייה.


ערבבו 2 כפות של סודה לשתייה עם מים ובחשו היטב. אז, שימו את המשחה שהתקבלה על הפנים שלכם ותנו לזה להתייבש במשך 15 דקות. לאחר שהמסכה הדוקה, שטפו את הפנים במים קרים.


התרופות הטבעיות שהבאנו בפניכם בהמשך הן מאוד אפקטיביות והצד החיובי הוא שאתם יכולים להכין אותן רק בעזרת 2-3 מרכיבים.

מלפפון, לימון ומי ורדים.
קלפו את המלפפון ומעכו את תוכנו. לאחר מכן, הוסיפו כפית מי ורדים וכמה טיפות של מיץ לימון. שימו את התערובת שהתקבלה בבד יבש, קפלו ומרחו על הפנים שלכם. לבסוף, שטפו במים קרים.

חלבון ביצה ומיץ לימון
הכינו בעצמכם מסכת פנים עם כמה טיפות של מיץ לימון וחלבון משתי ביצים. מרחו את המסכה על הפנים שלכם ותנו לה להתייבש במשך כמה דקות. לאחר מכן, שטפו במים קרים. המסכה הזו תעזור לכם להדק את נקבוביות העור שלכם, אבל גם תעזור לכם להסיר את תאי העור השומניים והמתים.

עגבניה ומיץ ליים
הוסיפו למיץ העגבניה 2-4 טיפות של מיץ ליים. מרחו את הנוזל על הפנים שלכם באמצעות צמר גפן והשאירו על הפנים למשך 15 דקות. לאחר מכן, שטפו את הפנים במים קרים.

השומן מהפנים שלכם יוסר תודות לחומצה בליים בעוד העגבניות יתפקדו כחומר עוצר דימום. בנוסף, התערובת תהדק את העור שלכם ותסגור את הנקבוביות.

שקדים ומיץ ליים
שימו כמה שקדים בכלי קטן עם מים והשרו אותם למשך הלילה. בבוקר, מעכו את השקדים והכינו משחה. לאחר מכן, הוסיפו כפית של מיץ ליים למשחה. מרחו את זה על הפנים שלכם ותנו לזה לשבת במשך 30 דקות. אז, שטפו את הפנים במים קרים.

לימון ומיץ אננס
סחטו מיץ מחצי לימון וערבבו עם חצי כוס מיץ אננס. לאחר מכן, השרו את הפנים שלכם בבד עם התערובת והניחו לזה במשך 5 דקות. שטפו את הפנים במים קרים לאחר מכן.

האנזימים שבאננס עוזרים לנקות ולמתוח את העור. בנוסף, זה עובד מצויין כחומר עוצר דימום תודות לחומצה שבמיץ הלימון.