9 סימנים שמראים שבן הזוג שלך כבר לא אוהב אותך

כל אחת מאיתנו עתידה לחוות את תחושת הבדידות הזו. למרות שאנחנו נמצאות במערכת יחסים, קצרה או ארוכה – אנחנו בעצם לבד. חשוב לדעת כיצד להמשיך הלאה ולהתמודד עם זה. צוות האתר שלנו החליט לעזור לכן להבין מתי בן הזוג שלכן כבר לא אוהב אתכן, כך אולי תבינו שהגיע הזמן לסיים את זה.

אנחנו רוצים שתזהי את הכוונות האמיתיות שלך, לפני שתיפגעי.


1. נגמרו הפלירטוטים.
הפלירטוטים מסמלים את הכימיה שבין בני הזוג. בלי קשר לאורך מערכת היחסים שביניכם, בן הזוג צריך לפלרטט איתך ולהראות אכפתיות באחת הדרכים הבאות:


*לומר לך כמה את יפה, לא חשוב מתי.
*להסתכל לך עמוק בתוך העיניים כאשר אתם לבד.
*לגרום לך להרגיש מושכת ורצויה.
*לשים לב כשאת לובשת משהו חדש

עם זאת, אל תצפי מהגבר שלך להיות prince charming עשרים וארבע שעות ביממה, אך תשומת לב במינון הראוי היא דבר מתבקש.

2. כבר אין לו עניין בך
בתחילת הקשר או בשיאו, הוא היה מחמיא לך על החולצה החדשה או השיער, ועכשיו הוא לא אומר דבר. גם כשאת חוזרת מהעבודה הוא לא מתעניין איך עבר עלייך היום או איך את מרגישה.

3. לחיי הפרטים הקטנים.
זוכרת איך בתחילת הקשר הוא היה משקיע בפרטים? אם הוא כבר לא עושה זאת, סימן שמשהו לא בסדר. לפתע יש האטה בשימת הלב שלו לפרטים. חשוב מאוד שתדברי איתו על כך ותראי כיצד הוא מגיב. אם הוא מתנצל ורוצה לפצות אותך, תני לו סיכוי. אבל אם הוא אפילו לא מתגונן, סימן שהוא כבר לא מעוניין בך.

4. "תני לי קצת ספייס".
אם אין שינוי בהתנהגות שלך, אין שום סיבה שהגבר יבקש ממך "מרחב". בדרך כלל האמירה הזו מתלווה לתחושה לא תקינה אצל הגבר. שאלי אותו בזהירות מהי הסיבה לרצון הזה שלו. אם הוא מדבר על משהו ספציפי כדאי לשקול לצאת ממערכת היחסים ויפה שעה אחת קודם.

5. אין לו זמן.
אפילו אם גבר עובד שעות רבות ביום, הוא חייב לפנות זמן לבת הזוג שלו – אפילו אם הוא סטודנט במשרה מלאה או מעדיף לטפל באופנוע שלו בזמנו הפנוי. האמיני לנו, כל אחד יכול להקדיש שעה לאהובה שלו. פתאום הוא לא מוצא את הזמן לצאת עם חברה שלו או לבלות איתה. אל תטעו בנות! יכולת מגיעה עם רצון, אך אם הוא מתרץ לך דרך קבע, ומספר לך שהוא עסוק אפילו כדי להחזיר לך הודעה – אולי זה סימן שהוא כבר לא מאוהב בך.

6. הוא משווה אותך לאחרות
אלו שאלות שמעידות על משהו לא תקין במערכת היחסים. אם הוא שואל אותך אחת מהשאלות האלו, כדאי לחתוך:

* "תראי כמה ביטחון היא משדרת כשהיא מדברת. למה את לא יכולה לדבר כמותה?"
* "אני אוהב את חוש האופנה שלה. אולי כדאי לך ללמוד ממנה משהו"
* "למה את לא מתלבשת כמותה?"
* "את קנאית. למה את לא יכולה להיות כמו X, חברה של Y? היא כזו קולית."

אסור שבן הזוג שלך יאמר לך את הדברים האלו.

7. מתי בפעם האחרונה הוא אמר לך שהוא אוהב אותך?
אנחנו יודעים, המשפט "אני אוהב אותך" לא נמאס עליכן. אם בן הזוג שלך כבר לא אומר לך את זה, כנראה שישנו מעצור במערכת היחסים שלכם.

8. ממעט לדבר.
אם בן הזוג שלך נוקט בגישה שקטה, זה לא סימן טוב. הוא מגיב להודעות בקצרה. הוא לא מצלצל בחזרה ובאופן כללי די מרוחק. כדאי שתחתכי את זה, במיוחד אם הוא לא מראה לך נכונות לתקשר.

9. הוא מעלה בפניך תקריות טראומתיות מהעבר.
אם בזמן הויכוחים ביניכם, בן הזוג שלך שולף קלפים מהעבר, כאלו המכוונים כלפייך באופן מטיף ופוגעני, מדובר בגבול שאסור לחצות. כמובן שגם במקרה ההפוך מדובר במעשה שלא ייעשה – זהו השלב הראשון בדרך להתערערות האמון ביניכם.

את כנראה כבר רגל אחת בחוץ.

* המאמר כתוב בלשון נקבה, אך מתייחס לשני המינים.