כלה לובשת את שמלת החתונה של סבתה מ-1961 כשהיא צועדת לחופה – שמלה ששמרה בשקית אשפה

נשים רבות מוצאות עצמן חולמות על יום חתונתן. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לחשוב עליהם היא שמלת הכלולות. לרוב הנשים יש בדרך כלל מושג ספציפי לגבי מה שהן רוצות ללבוש.

והכלה הזו ידעה בדיוק מה היא רוצה ללבוש…© Allie Livingwater

אלי ליובינגווטר בת ה-23 עברה על החפצים במרתף של סבתה ב-2016 כשמצאה משהו באמת יקר ערך בשקית אשפה. היא ידעה מיד כשראתה את זה שיום אחד היא תלבש את השמלה הזו בחופה בעצמה.


חמש שנים מאוחר יותר כשנישאה לטימותי ליבינגווטר, היא ידעה שזה הזמן להוציא את השמלה. סבתה לבשה את המלה הזו לחתונתה לפני 60 שנים, וכעת אלי תלבש אותה שוב.

ב-25 בספטמבר, אלי לבשה את השמלה המיוחדת והייתה מאושרת עד מעל הגג! גם סבתה חוותה אקסטזה דומה, כשהייתה זו שהעניקה לאלי ׳משהו ישן׳ ששיך לה.


© Allie Livingwater

לאחר שהשמלה עברה ניקוי מקצועי, היא התאימה לאלי כמו כפפה ללא תיקונים. הדבר היחיד שאלי שינתה היה ללבוש תחת השמלה בגד תחתון (hoop skirt).

סבתה, כצפוי, התרגשה מאוד כשצפתה בבתה צועדת במורד החופה ב-Turners Falls כשהיא לבושה בשמלת הכלולות שלה.

אלי ליבינגסטון סיפרה על כך בפייסבוק, ועל החשיבות בלבישת השמלה. היא פרסמה תמונה שלה ושל סבתה זו לצד זו כל אחת בשמלה, כדי להראות לכולם כיצד זה נראה.© Allie Livingwater

היא ציינה כי חתונתה הייתה אירוע שייזכר לטובה, אירוע מיוחד מאוד.

לאלי יש קשר מיוחד מאוד עם סבתה מאחר וחיה עמה מאז שנולדה. המשפחה עברה לגור עם סבתה של אלי לאחר שהתאלמנה אחרי 38 שנות נישואין. ובעוד שאלי מעולם לא פגשה את סבה, היא הרגישה קרובה אליו כשלבשה את שמלת החתונה של סבתה.


© Allie Livingwater

סבתה של אלי התרגשה עד מאוד מאחר ולא דמיינה שהשמלה תזכה לחיים מחודשים בחתונה אחרת, שלא לדבר על כך שנכדתה תלבש אותה. היא ׳ויתרה׳ על השמלה בחושבה שאיש לא ילבש אותה יותר.

איזה סיפור יפה ורגע מופלא בין סבתא ונכדתה. אנחנו מקווים שלכולם יהיו מערכות יחסים שכאלה עם סבם וסבתם.

שתפו את הסיפור הנפלא הזה עם בני המשפחה והחברים שלכם!