כלה מדהימה את כולם בשמלת חתונה שעלתה 47$ ומתחתנת בתקציב של 500$

זוג מלוס אנג׳לס, קליפורניה, הופך לויראלי על שהצליח להוציא פחות מ-500$ על החתונה שלו.

ג׳ואל, בן 30, וקיארה ברוקנברו, בת 28, נפגשו לראשונה ב-2016 בלאס וגאס ושמרו על קשר ברשתות החברתיות. השניים חברו זה לזה ב-2018 והחלו לצאת זמן קצר לאחר מכן.© kiarabrk / Instagram

כשהרוחניות היא זו שחיברה ביניהם, ג׳ואל וקיארה התארסו בדצמבר של השנה שעברה לפני שנדרו נדרי חתונה ב-12 בפברואר, 2022.


ג׳ואל, מאמן כדורסל בבית הספר התיכון ומורה לחינוך גופני, אמר שהחתונה שלהם היא ׳חלום שהתגשם׳. האירוע סימן את האיחוד המקודש בין בעל ואשתו, וזה הלך בדיוק כפי שקיוו.

״מקיימים חתונה, עם עדים שחוזים בכם, את נשבעת אמונים לבעלך, ונודרת נדר בפני האל שתישארו יחד לתמיד״, אמרה קיארה בתוכנית Good Morning America. ״לאחר מכן חוגגים עם מזון, משקאות וריקודים. וזה בדיוק מה שעשינו״


© kiarabrk / Instagram

הזוג תכנן ראשית להינשא בבית הדין כשלרשותם רק זמן קצר לתכנון, אך קיארה רצתה משהו שונה.

קיארה, מנהלת מדיה חברתית ויוצרת תוכן, נסעה דרך הכביש המהיר באזור לוס אנג׳לס קרסט בדרכה להופעה עם חבריה. היא זכרה את זה כמקום בו הייתה שמחה להינשא, אז היא גרמה לזה לקרות.

קיארה וג׳ואל נישאו לצד הדרך בחינם, ולא היה עליהם להשיג אישור לקיום אירוע ציבורי מאחר והיו להם פחות מ-75 אורחים. הזוג הזמין רק 30 או 40 בני שמפחה ואת חבריהם הקרובים ביותר.


רבים מהאנשים האהובים הושיטו יד כדי לסייע בקיום החתונה. הסנדקית של קיארה נתנה לה במתנה את הפרחים, אחותה העניקה לה את מפות השולחן, וקרובת משפחה נוספת סיפקה את העוגה.


© kiarabrk / Instagram

לאחר החתונה, הם עשו דרכם למועדון באונטריו בשם Misty’s Lounge (הטרקלין של מיסטי) לשם קיום טקס קבלת הפנים, שם הם ׳אכלו, שתו, ורקדו׳. הם לא עשו הזמנה, אבל הקבוצה הגיעה עם פתיחת המקום. לאורחים לא הייתה בעיה לשלם עבור המזון והמשקאות שלהם.

״הקהילה שלנו חזקה. אנשים שילמו לטוס הנה ולהשתתף בחתונה שלנו, והם ידעו שאם ירצו לאכול ולשתות, יוכלו לקנות זאת בעצמם, וכך עשו״, אמרה הכלה החסכנית. ״לא שמעתי אף אחד מתלונן״.

הוצאתם הגדולה ביותר הייתה החופה עצמה, שעלתה כ-200$.


© kiarabrk / Instagram

קיארה ניגשה לקנות את שמלת החתונה שלה כבר בניואר וניסתה שמלות שונות שחלקן עלו 1500$. בכל אופן, היא סיימה את חיפושיה עם שמלת כלה ב-47$ אותה רכשה מרשת Shein.

״לא רציתי להוציא כסף רב על שמלה כי ידעתי שאלבש אותה רק פעם אחת ולכמה שעות בלבד״, היא מסבירה בסרטון טיקטוק המתעד את מסע חיפוש השמלה שלה.

ג׳ואל כיוון גם הוא לחליפה ברת השגה, והוציא 100$ בלבד על חליפה שרכב ברשת מ-Boohoo.

בזכות כך, הצליח הזוג לבזבז פחות מ-500$ על החתונה שלהם.


© kiarabrk / Instagram

״זוגות צריכים להבין שהחתונה עוסקת בחתן ובכלה, קודם לכן ולפני הכל״, אומר ג׳ואל. ״לא מדובר באורחים״.

הכלה והחתן רצו לצמצם למינימום הנדרש את הוצאות החתונה שלהם מאחר ולא רצו להתחיל את הפרק החדש בחייהם עם חוב – רעיון שקיוו כי זוגות אחרים יאמצו בעקבות הסיפור שלהם שהפך כעת לויראלי.

״אל תניחו לתקציב שלכם למנוע מכם להינשא לאותו אדם. אם אתם מרגישים שאתם רוצים להינשא, הניחו לחתונה להיות אבן דרך בלתי יקרה בסיפור האהבה שלכם״, אמרה קיארה.

הזוג הטרי תיעד את מסע החתונה דלת התקציב שלהם ברשתות החברתיות, שאפשר למצוא באינסטגרם של קיארה, בערוץ היוטיוב שלה ובטיקטוק.

צפו בסרטון החתונה של ג׳ואל וקיארה.

בבקשה, שתפו את הכתבה הזו עם כל בני המשפחה והחברים שלגכם!