כלה משותקת משתמשת בכיסא גלגלים ומפתיעה את החתן כשהיא צועדת לחופה ביום חתונתם

צ׳לסי היל חלמה תמיד לצעוד במורד החופה ביום חתונתה. אך תאונת דרכים טראגית ב-2010 הותירה אותה משותקת מהמותניים ומטה, לכן לא הייתה בטוחה שתצליח לעשות זאת.

כשהייתה תלמידת תיכון, צ׳לסי הלכה למסיבה ונכנסה לרכב עם חברה ששתתה יותר מדי. הרכב פגע פגיעה חזיתית בעץ, והיא הפכה משותקת במקום מהמותניים ומטה.


צ׳לסי החלה לרקוד כשהייתה בת 3 והחלה להתחרות כשהייתה בת 5. אבל בגיל 17, לאחר ששמעה את הרופאים אומרים כי לא תוכל ללכת יותר, צ׳לסי חשבה שלא רק תוכל ללכת; היא גם תוכל לרקוד.


© chelsiehill / Instagram


אז ב-2012, היא ייסדה את Rollettes – קבוצת מחול עבור אנשים בכיסאות גלגלים בלוס אנג׳לס – כדי להראות לכולם ש׳ריקוד הוא ריקוד, בין אם אתם הולכים או מתגלגלים״.

11 שנים לאחר התאונה, צ׳לסי, בת 29, לבשנ את שמלת הכלה שלה והתכוננה לצעוד במורד החופה – ממש כפי שחלמה לעשות בעבר – כדי להפתיע את בעלה לעתיד דאז, ג׳יי בלומפילנד, בן ה-34, ביום הגדול שלהם.


© chelsiehill / Instagram

כדי לארגן את ההפתעה, צ׳לסי השתמשה בסדים לרגליים ובהליכון מכוסה בד לבן. שמלת הכלה שלה בהתאמה אישית עוצבה ע״י גליה להב והייתה בעלת תיתורת ניתנת להסרה כדי להקל על המעבר מעמידה לישיבה.

צ׳לסי פגשה את ג׳יי ב-2014, והזוג נישא באתר הספא Hyatt Regency Huntington Beach ב-24 בספטמבר, 2021. בכל מקרה, החתן לא ידעה שהכלה שלו מכינה משהו אקסטרה מיוחד ליום החתונה שלהם.

״רציתי להדגיש כי אין שום דבר רע בישיבה על כיסא גלגלים״, אמרה צ׳לסי ל-Insider ״אבל עבורי, כשגדלתי, תמיד דמיינתי עצמי צועדת לחופה״.


״ורק רציתי להרגיש את זה – לא שהמוגבלות שלי לא לקחה ממני דבר – אבל רציתי רק להרגיש לב אל לב ולעמוד שם עין בעין איתו״, היא מוסיפה. ״זה באמת היה משהו מיוחד עבורי באופן אישי״


© chelsiehill / Instagram

צ׳לסי אירגנה זאת כך שג׳יי פנה בגבו לשביל החופה לפני שנכנסה לטקס. הלסת שלו נשמטה כשהסתובב וראה אותה צועדת לחופה עם אביה.

״איבדתי את זה. נדרשו לי כוחות עצומים כדי להמשיך לעמוד. אני בחור רגיש, וכשראיתי אותה, זה העיף אותי״, משחזר ג׳יי את אותו הרגע.

צ׳לסי מספרת כי אחד הרגעים האהובים עליה בחתונה היה הצעידה במורד החופה. היא אמרה שהרגישה כאילו הנשמות שלהם ׳ננעלו האחת על השנייה׳ כל הזמן הזה.

״לאחר התאונה שלי, לא הייתי בטוחה שאי פעם אמצא מישהו שיאהב את כולי. קיבלת אותי במלואי, כיבדת אותי, והערצת את כל החלקים שלי״, אמרה צ׳לסי לג׳יי בהקראת הנדרים שלהם, כפי שחלקה באינסטגרם.

״עבור הרגע הזה היום, אני רוצה לעשות משהו שתמיד חלמתי עליו. לעמוד איתך עין בעין בעודנו נשבעים זה לזו לשארי חיינו״.


© chelsiehill / Instagram

ההפתעות של הכלה לא תמו בחופה. מאוחר יותר, בעת קבלת הפנים, היא ואביה הנעימו את זמנם של האורחים בריקוד אב ובתו.

הזוג החל בריקוד איטי מלא סחרורים וחיבוקים, לפני שהרימו את הקצב, כולל שירו של סולג׳ה בוי, “Crank That״, שירו של אם.סי האמר, “U Can’t Touch This״, ושירו של ברונו מארס, “Uptown Funk.”

צ׳לסי פרסמה סרטון של הריקוד המדהים שלהם בערוץ היוטיוב שלה, ותוכלו לראות אותו בהמשך.

מאוחר יותר באותו הערב, צ׳לסי השתמש בסדי הרגליים שלה לטובת הריקוד הראשון שלה עם בעלה, אשר אמרה כי היא ״צמיוחד״ מאוד עבורם.

צפו ביום המיוחד של צ׳לסי וג׳יי בהמשך.