מעכשיו החברים שלכם יכולים לרגל אחריכם בWhatsApp

כעת, החברים שלכם ב"וואטסאפ" יכולים לדעת איפה אתם! כן, @wabetainfo בטוויטר שדואגים להדליף את העדכונים לשלב בטא מזה זמן רב אישרו שלעדכון החדש של הוואטסאפ תהיה אפשרות מעקב. WABetaInfo הדליפו מידע רב בנוגע לתכונות של הוואטסאפ בעזרת חשבון הטוויטר שלהם. קובץ ה-apk לגרסת הבטא הזו אינה זמינה נכון לעכשיו, אך כנראה שתעלה לרשת בקרוב.

WABetaInfo היו אלו שהדליפו את הסיפור של שיחות הווידאו בוואטסאפ מלכתחילה. העדכונים של WABetaInfo היו מאז ומעולם אמינים בכל הנוגע להדלפות ועדכונים בוואטסאפ.
לפי הציוץ, הוואטסאפ יאפשר לכל החברים שלכם באפליקציה לאתר אתכם בזמן אמת. האופציה הזו תהיה כבויה כברירת מחדל, והמשתמש יצטרך לאפשר אותה בעזרת ההגדרות. המיקום שלכם יהפוך ללא זמין ברגע שתכבו את האפשרות ויהיה ניתן לעשות זאת גם ידנית.

ישנו גם מאפיין ה-time out

כעת החברים שלכם ב

לאחר מכן, הוואטסאפ יפסיק להשתמש ב-GPS כדי לספק למשתמשים את המיקום של חבריהם. ישנה אפשרות של פרק זמן בלתי מוגדר, בו המשתמש בוחר 'לחסום' ידנית את אפשרות האיתור בזמן אמת.

הגרסה, לפי הדיווח של WABetaInfo היא 2.17.3.38 עבור התקנים עם מערכת הפעלה IOS

כעת החברים שלכם ב

ובגרסה 2.16.399+ להתקנים שפועלים על אנדרואיד.

ישנו עדכון נוסף מאת WABetaInfo, ובו וואטסאפ מתכננים להציג 'פיד לעדכון סטטוס', שמאפשר למשתמשים לעדכן את הסטטוס שלהם, וחבריהם בוואטסאפ יכולים להגיב (ממש כמו תגובות על סטטוס בפייסבוק)

עדכון הסטטוס יתאפשר בגרסה +2.17.36 לוואטסאפ

הגרסה הרשמית בזמן כתיבת המאמר הזה היא 2.17.24, ומהדורת הבטא היא 2.17.41, אז תוכלו להצטרף לתוכנית הבדירה של וואטספ בטא כדי להשתמש בגרסה.

תודה שקראתם את המאמר הזה, אל תשכחו לשתף אותו.

כעת החברים שלכם ב

תיהנו חברים!