כשהאישה הבלונדינית הזאת הסתובבה, העיפו אותה ממכון הכושר. הסיבה? מגוחכת

ג'נה וצ'יו מאוטאווה, קנדה, לבשה את בגדי הספורט שלה והלכה למכון הכושר. בהתחלה זה היה נראה כמו עוד אימון רגיל, אבל אז ניגשו אלי שניים מעובדי המכון והודיעו לה שהלבוש שלה היה "בלתי הולם". לפי מה שאמרו, בגדי הספורט שלה לא ענו על תקנון המכון וגרמו לשאר המתעמלים והעובדים לחוסר נוחות. היא נתבקשה ללבוש חולצה אם היא רוצה להמשיך להתאמן.


ג'נה הביטה בגופייה ובמכנסי היוגה שלה, ולה הבינה מה הבעיה. היא הייתה כה נסערת לאחר שעזבה את מכון הכושר, ופרסמה כמה תמונות שלה בבגדי הספורט בעמוד הפייסבוק שלה, והסבירה את הצד שלה בסיפור. עצם העובדה שהגוף שלה זכה לתשומת לב שכזו היה די משפיל


הפוסט שותף מעל 5000 פעמים ע"י נשים בכל רחבי העולם שהתייחסו לעניין כ"שיימינג גופני". כשרשת המכונים "מובאטי את'לטיק" (Movati Athletic) הרגיש את ההדף, שחרר אגף יחסי הציבור שלהם את ההודעה הבאה:

"למרות שהדבר לא נעשה בכוונה תחילה, בגדיה של גברת וצ'יו לא היו צנועים דיו כפי שהראתה התמונה שפרסמה בפייסבוק ובשאר ראיונות שערכה ברשתות התקשורת השונות, וגרמו למתעמלים אחרים לחוש חוסר נוחות ולפנות לצוות בעניין. בעקבות הפרסום של גברת וצי'יו בתקשורת וברשתות החברתיות, ניהלנו חקירה הכללה את המתעמלים האחרים וחברי הצוות בעניין, ונפגשנו גם עם ג'נה בעצמה, שהחליטה לעזוב את המקום כדי לבטא את עמדתה בנושא. עם תום הראיונות שעשינו, הגענו למסקנה כי הלבוש של גברת וצ'יו לא ענה על קוד הלבוש של הרשת. הצוות של מובאטי לא טען כי סגנון החולצה שלבשה הגברת וצי'ו לא הולם – כי אם הלבוש החושפני בהשוואה לשאר המתעמלים. בעוד אין לנו שום כוונה להביך את גברת וצ'יו, הרגשנו צורך להעלות בפניה את הדברים עקב אי נוחות של שאר המנויים. למרות שהצוות שלנו גילה מקצוענות וסודיות בגישה שנקט, ובעקבות המדיניות שלנו שאינה כוללת גירוש של המנויים שלנו מחדר הכושר, היא ובעלה החליטו להחריף את המקרה כשפרסמו את המקרה באופן ציבורי."

נראה כאילו ישנם שני צדדים שונים לסיפור הזה. בעוד אנחנו לא נדע לעולם מה באמת קרה, העניין זכה להד ציבורי. מה אתם חושבים? האם מנוים רשאים להתלבש כאוות נפשם בחדר הכושר? האם ג'נה הייתה חשופה מדי, או שצוות מכון הכושר היה רגיש מדי?