אחרי שהיא ילדה 3 תינוקות שחורים, הם היו בשוק, בגלל הסיבה שלא ציפיתי לה

זוג צעיר שהכיר אחד את השני באמצעות דתם המשותפת החליט שבמערכת היחסים שלהם, הם יאמצו ילדים. הם נגד הפלות ומאמינים שאימוץ הוא החלטה לוגית עבור אנשים שתומכים באידיאולוגיה הזו. מה שהופך את הזוג הזה למיוחד מאחרים שבדרך כלל מאמצים היא העובדה שהם החליטו לאמץ ילדים לא לבנים.
רייצ'ל ואהרון הלברט לא הצליחו להיכנס להריון באופן טבעי והם ראו בזה סימן מאלוהים, שאולי לא אמורים להיות להם ילדים לבנים לחלוטין.
אהרון גדל בהונדורס בעוד ההורים שלו שירתו כמיסיונרים באיזור. הוא היה האדם הלבן היחיד בקרה חבריו, מה שעזר לו להעלות את המודעות התרבותית שלו וגרם לו להרגיש בנוח בקרב גזעים אחרים.
אשתו, רייצ'ל, מצד שני גדלה בדלתא של מיסיסיפי ולא זכתה לחשיפה דומה לגזעים אחרים, אבל היא עדיין מלאת חמלה כלפי כל אדם באשר הוא.
הזוג אימץ לבסוף 2 ילדים.

כשהיא ילדה 3 תינוקות שחורים, הם היו בהלם, אבל מסיבה שלא ציפו לה


הם אהבו את האופן בו הרב תרבותיות העשירה את המשפחה שלהם. הם חשפו את העובדה שרייצ'ל הייתה חייבת לקבל עצה מחברים שחורים על האופן בו יש לדאוג לשיער של בתו או כיצד אהרון הוא בעל הפנים הלבנות היחיד בחבורה של שחורים כשהוא לוקח את הבן שלו למספרה כדי לקבל תספורת, ועדיין הוא משוחח בחופשיות ובשמחה עם שאר הקבוצה. הילדים שלהם באמת נתנו להם פרספקטיבה מיוחדת על החיים.


כשהיא ילדה 3 תינוקות שחורים, הם היו בהלם, אבל מסיבה שלא ציפו לה

סיפור האימוץ של הזוג הזה לא מסתיים שם. כשהם שמעו על המרכז הלאומי לתרומות זרע, בנק זרע נוצרי שמקבל זרע קפוא שנוצר במהלך טיפולי פוריות, הזוג החליט לאמץ שתי תינוקות שחורים. אחד העוברים התפצל ורייצ'ל ילדה שלישיה!

כשהיא ילדה 3 תינוקות שחורים, הם היו בהלם, אבל מסיבה שלא ציפו לה

מדהים עד כמה שיהיה הסיפור של הזוג, לעתים קרובות הם מתמודדים עם ביקורת מצד הקהילה. כמה אנשים נחרדים מההחלטה שלהם לגדל ילדים בעלי גזע שונה והזלזול מגיע משחורים ולבנים גם יחד.

כשהיא ילדה 3 תינוקות שחורים, הם היו בהלם, אבל מסיבה שלא ציפו לה

כמובן, לא כל אחד מסתכל על המשפחה הזו בשליליות. רבים אחרים נרגשים מהבחירה של הזוג הלברט להקים משפחה רב תרבותית גדולה.
זו בהחלט משפחה רב תרבותית גדולה ומודרנית.