לא תאמינו כמה אפשר לגלות על האישיות שלכן מצורת הציפורניים שלכן!

כיצד אתן מגדירות את הציפורניים שלכן? אתן אוהבות אותן אובליות, מחודדות או אולי עגולות? אתן עושות את הבחירה הזו לעתים קרובות מאוד – באופן בלתי מודע, כחלק מהשגרה שלכן – אבל זה חושף עליכן הרבה יותר משאתן חושבות. צורת הציפורניים שלכן יכולם לספר לאנשים אחרים רבות על האישיות שלכן. בואו וגלו כמה אתן באמת יצירתיות, כנות, נחושות, אוהבות לחיות בהרמוניה או בכלל מוחצנות.

3


1. ציפורניים מחודדות או משולשות

5


אתן לא חוששות מצורת הציפורניים המינית הזו. זה מראה שאתן מלאות ביטחון ותשוקה, ולא חוששות משינוי. למעשה, אתן ההפך המוחלט. אתן משתעממות במהירות, ותמיד מחפשות אחר אתגרים חדשים. יתרה מזאת, אתן חדורות מטרה ולא נותנות למכות קטנות בכנף להוריד לכן את המוטיבציה. אתן רודפות אחר המטרות שלכם ומשיגות אותן. בעזרת הציפורניים המחודדות שלכן, אתן מבהירות לכולם שאין דבר העומד בדרככן ואתן מוכנות להשתמש ב"טלפיים" הללו כדי להשיג את מה שאתן רוצות.

2. ציפורניים אובליות

6

צורת הציפורניים שלכן מעשית, אבל גם נשית מאוד, כך שהיא מתאימה לכל לוק באשר הוא. אתן מוחצנות, ויוצרות חברויות בקלות. כשאתן נכנסות לחדר, אתן משדרות אנרגיות טובות. אתן נמנעות מצרות ועימותים ככל האפשר, בגלל שאתן אוהבות שלום ואהבה.

3. ציפורניים מרובעות

7


צורת הציפורניים שלכן גורמות לידיים שלכן להיראות גדולת יותר. פירוש הדבר הוא שאתן בעלות אישיות חזקה, בגלל שברגע שאתן מחליטת משהו, דבר לא יכול להניא אתכן מכך. בנוסף לכל אלה, אתן דבקות בעקרונות שלכן, אפילו אם אתן לא זוכות לתמיכה מהסובבים אתכן. בזכות האופי הישיר שלכן, לפעמים מפרשים אתכן שלא כשורה, בעיקר אנשים בעלי נפש רגישה. בכל מקרה, ברוב המקרים, כדי להיות ישיר מאשר ללכת סחור סחור.

4. ציפורניים מלוכסנות

8

רק על סמך צורת הציפורניים שלכן, אנשים יכולים לראות שאינכן עושות דברים באופן רגיל. לא רק שהן מושכלות תשומת לב, הן גם מראות על היצרתיות הטמונה בכן. בנוסף, אתן נהנות לבחון דרכים חדשות, במקום ללכת בדרך הישנה. כשאתן בקבוצה, אתן נוטות להנהיג וזה קורה בעיקר בגלל הטבע החצוף שלכן. אבל החברים שלכן יודעים שאין לכן כל כוונה להזיק. הם מעריכים אתכן בזכות המחויבות חסרת הפשרות שלכן כדי להשיג את המטרה.

5. ציפורניים עגולות

9

אתן אוהבות הרמוניה ורומנטיקה, וזה משתקף בצורת הציפרוניים שלכן. המשאלה הגדולה ביותר שלכן היא למצוא את האביר על הסוס הלבן. אתן בהחלט זקוקות למערכת יחסים כדי לחוש נאהבות. אין לכם יכולת להתמודד עם חוסר הבנות וויכוחים. צורת הציפורניים הפרקטית והאלגנטית הזו, מתאימה עצמה לכל מראה שתבחרו.

נכון שזה מדהים כמה צורת הציפורניים אומרת על האישיות שלכן? באופן כללי, אולי שווה לכן לנסות לעצב את צורת הציפורניים שלכן. זה יגרום לכן להרגיש טוב יותר. נסו והיווכחו בעצמכן!