לדוגמנית בת ה-23 הזו ולבן זוגה בן ה-63 לא אכפת מתגובות השנאה

ווילו סיאס היא דוגמנית מקצועית בעלת קריירה מצליחה. בכל אופן, היא זוכה לקיתונות של בוז בגלל מערכת היחסים שלה עם אדם המבוגר ממנה ב-40 שנה. סיאס בת ה-23 נמצאת במערכת יחסים עם דייוויד סימוניני בן ה-63 הזוג נפגש בטינדר בפברואר השנה והתאהב מיד.


בכל מקרה, מערכת היחסים שלהם נתקלה בקשיים בשל פער הגילאים ביניהם. אנשים רבים בחברה המודרנית מתקשים לקבל את זה שאנשים בעלי פער גילאים נכנסים למערכת יחסים רומנטית זה עם זו. אבל בהתחשב בעוצמת אהבתם, נראה שהם לא מאפשרים לקשקושים להשפיע עליה.

התחלות מתוקות


״היה לנו חיבור די מיידי והתאהבנו זה בזו תוך שעה״

אלו הן מילותיה של סיאס בעודה מתארת את מערכת היחסים שלה עם סימוניני. ווילו דיברה בפתיחות בראיון אודות העובדה שלא היה לה זמן רב להכיר את סימוניני בדייט הראשון שלהם. השניים ניסו למצות את הזמן המוגבל שלהם בגלל מחויבויותיה של ווילו.

״הוא היה הדייט הראשון והיחידי שלי בטינדר, אבל אכלנו ארוחת ערב זריזה כי היה לי ראיון מאוחר יותר באותו הלילה״

חרף החיפזון בדייט הראשון שלהם, סיאס וסימוניני הצליחו ליצור קשר מיידי זה עם זו. סיאז ביפרה כי השניים היו די מסונכרנים, אפילו בהעדפות המזון שלהם.


״אנחנו כמו מראה – האנרגיות שלנו מתמזגות זו עם זו ואנחנו אפילו אוכלים את אותם הדברים, שזה מטורף״

סיאס גם שוחחה על הקלות בה הם נהנים זה מחברתו של האחרת אפילו כשאינם עושים שום דבר מרגש.

״לעתים קרובות, אנחנו סתם צוחקים ונהנים״

פשוט חיים את החיים

דייוויד עובד כשחקן בלאק ג׳ק מקצועי, ו-ווילו משוחחת על האופן בו השניים מנהלים מערכת יחסים בלתי מתאמצת. הם שותפים לתחומי עניין רבים אפילו שהקריירות שלהם לא בדיוק מקבילות.

״אני חושבת שהחוויות שלנו קושרות בינינו והאנרגיה שאנחנו חולקים, וזה מה שיש לנו במשותף״

יש להודות, כי לווילו יש היסטוריה עם גברים מבוגרים ממנה. במערכת היחסים הקודמת שלה, היא יצאה עם גבר בן 42 ואחד בן 37. אבל סיאס הוא המבוגר מכולם, והיא טוענת שהיא הכי מאושרת בעולם איתו. ווילו דיברה בפתיחות על המשיכה המינית שלה כלפי דייוויד.

״דייוויד הוא איש של מילה, וזה מאוד סק*י בעיני״

היא מעריצה את האופן בו הוא דואג לה.

״הוא מוודא שדואגים לי, שנוח לי ואני לא זקוקה לדבר – וזה עצום עבורי״

אתם יכולים לעקוב אחרי הזוג הזה בטיקטוק.