ללא גפיים, ללא גבולות, רק אהבה: סיפורם של ניק וקנאי וויצ'יץ' הוא קרן אור ממשית עבור כולנו

בטח קראנו כולנו סיפורי אהבה אודות נסיך הפוגש נסיכה יפהפייה, שניהם מתאהבים זה בזו בטירוף, וחיים באושר ועושר עד עצם היום הזה. אבל הסיפור של היום הוא ייחודי. הגיבורים שאנחנו מביאים בפניכם היום הם אישה יפהפייה וגבר עם מוגבלות נדירה שהתאהבו כנגד כל בסיכויים והדעות הקדומות ובנו משפחה מאושרת יחד. הכירו את ניק וקנאי (Kanae)ֿ זוג שנסך השראה בקרב אנשים ברחבי העולם למלא אחר צו ליבם בכל הנוגע לרגשות הטהורים ביותר.

ניק התמודד עם אתגרים קשים מהרגע בו נולד

© Nick Vujicic / Facebook© Nick Vujicic / Facebook


© Nick Vujicic / Facebook


ניקולאס ג׳יימס וויצ'יץ', הידוע גם כניק וויצ'יץ', בן 39, הוא דובר מעורר השראה בעל מקורות סרביים. הוא נולד כשהוא לוקה בסינדרום טטרה-אמליה, הפרעה נדירה שפירושה כי לאדם אין ידיים ורגליים. לפי האוטוביוגרפיה של ניק, אימו סירבה לראותו או להחזיק אותו לאחר שנולד, ושני ההורים עזבו את בית החולים.

בהתחלה, בהונותיו של ניק בכפות הרגליים שלו היו מחוברות. ניק עבר ניתוח להפרדת הבהונות כדי שיוכל להשתמש בהם כדי לאחוז בדברים. הוא קורא להם בהומור, ה׳פולקעס׳ שלו.

ניק וויצ'יץ נאלץ להתמודד עם אתגרים רבים מהרגע בו נולד. הוא היה התלמיד הראשון שסובל ממוגבלות והורשה ללמוד בבית ספר רגיל באוסטרליה. ולמרות זאת, עמיתיו לספסל הלימודים ראו בו שונה. אך הוא לא ויתר לעולם, וכעת הוא מקבל את מראהו הייחודי. אביו נהג לומר לו, ״אתה מתנה, פשוט באריזה שונה״. וכעת ניק חי לפי המוטו הזה.

חייו השתנו כאשר פגש את קנאי

© Nick Vujicic / Facebook


© Nick Vujicic / Facebook


© Nick Vujicic / Facebook


ניק וקנאי נפגשו לראשונה ב-2010, והוא התאהב מיד. היה זה אירוע קטן בדאלאס בו ניק היה דובר אורח, וקנאי לקחה חלק במאורע. כשקנאי פגשה את ניק, היא הייתה במערכת יחסים. אך היא מיד הבחינה במעלותיו הנדירות של ניק, אותן חיפשה בגבר.

עבור ניק, הייתה זו אהבה ממבט ראשון. וקנאי זוכרת כי הרגישה משיכה חזקה לניק כשראתה אותו לראשונה. היא הרגישה שכשעיניה פגשו את ניק, הייתה זו כימיה מיידית.

לאחר המאורע, ניק סימס לתמי, ידידתו, וביקש ממנה לעזור לו להתקרב לקנאי. החל מהרגע ההוא, הדברים התקדמו מהר מאוד עבור זוג האוהבים. לאחר שיצאו לזמן מה וניהלו שיחות ארוכות בטלפון, ניק פירסם יום אחד בפייסבוק שלו שהוא התארס לקנאי. זה קרה ב-1 באוגוסט, 2011, על יאכטה בסנטה ברברה, וניק ענד את טבעת הנישואין על אצבעה של קנאי בעזרת פיו. הם נישאו ב-12 בפברואר, 2012.

אהבתם של השניים רק פורחת עם הזמן

© Nick Vujicic / Facebook


© Nick Vujicic / Facebook


© Nick Vujicic / Facebook

הזוג המאושר הפך למקשה אחת מאז חתונתם. כעת המשפחה שלהם גדלה במהירות וניק הוא אב ל-4 ילדים מאושרים ומדהימים. הזוג מגדל 2 בנים ו-2 בנות יחד, וניתן לראות את הקשר ביניהם ובין הילדים שלהם בתמונות המשפחתיות. ניק תמיד מתגעגע לאשתו כשהוא בנסיעות בלעדיה, והוא אף פעם לא מתעייף מלספר על אהבתו ורגשותיו כלפיה בפוסטים שלו.

קנאי היא רעיה מסורה ואם גאה ואוהבת. באחד הפוסטים שלה באינסטגרם, היא כותבת, ״כל מה שאימא יכולה לבקש כבר ניתן לה. אני אוהבת את זה שאני יכולה לומר בביטחון שהילדים שלי מעריצים אותי, ואני לא יכולה לאהוב יותר״

הזוג רוצה לשמש דוגמה לכולם

© Nick Vujicic / Facebook


© Nick Vujicic / Facebook


© Nick Vujicic / Facebook

הזוג מתאהב האחד בשנייה מחדש מדי יום. קנאי כתבה פוסט נוגע ללב המתאר את מערכת היחסים שלהם באחת מימי הנישואין שציינו.

היא כתבה, ״קפצתי לפה רק כדי להתרברב בנוגע לבעלי. הוא מתמודד עם כל כך הרבה אתגרים, ועדיין מצליך לקנות לי פרחים בבוקר ולומר, ׳יום נישואין שמח, אהובתי!׳ אני אוהבת אותו. השנה שלנו התחילה בסערה, כשכל אחד מאיתנו שכל אנשים אהובים, וכעת אנחנו מקבלים בברכה חיים חדשים לעולם. עליות ומורדות, אך אנחנו עוברים זאת יחד״.

כיצד אתם מרגישים אחרי שקראתם את הסיפור אודות הזוג המדהים הזה? מאיזה זוג אתם שואבים השראה?