למה אנחנו לא צריכים להשתמש בטלפון שלנו כשעון מעורר

הטלפונים שלנו הפכו לשלוחה בלתי נפרדת של היד שלנו. אנחנו משתמשים בהם עבור משימות רבות, כמו הגשת בקשה לעבודה, חיפוש מידע או מציאת מקום מגורים חדש. למעשה, זה נראה כאילו החיים יפסיקו אם נשבור אותם בטעות. גם קביעת שעון מעורר זה משהו שכמעט כולם עושים על הטלפון שלהם, ובכל זאת, נראה שדברים נוראיים יכולים לקרות אם תעשו זאת.

צוות האתר שלנו לא יכול למנוע את המידע הזה מהקוראים שלו, לכן הנה כמה סיבות מדוע עליכם להחליף את השעון המעורר בסמארטפון שלכם באחד אמיתי.


זה יכול לפגום בשינה שלכם

© shutterstock.com© depositphotos.com

זה בגלל שאנחנו לא יכולים שלא לגלול בדפי הרשתות החברתיות שלנו ולהשלים מטלות בטלפון שלנו לפני השינה. בכל מקרה, לא רק שזה יקצר את משך השינה שלכם, אלא שהאור הכחול בטלפון שלכם יכול להשפיע על איכות השינה ולגרום לבעיות.


זה יכול לשבש את שגרת הבוקר שלכם

© depositphotos.com© depositphotos.com

שוב, ברגע שלקחנו את הטלפון שלנו ביד, אנחנו אוטומטית בודקים אימיילים והודעות. וזה, כמובן, דורש זמן רב יותר מכפי שתכננו, ומותיר אתכם בחופזה בזמן ביצוע המטלות החשובות באמת כדי לעמוד בזמנים ולשמור על כושר.

ייתכן ותתקשו לשמוע אותו

© shutterstock.com© shutterstock.com

מאחר וזה לא רועש כמו שעון מעורר אמיתי, אתם יכולים לפספס את הצלצול שלו. בנוסף, כולנו רגילים לצליל שהטלפון שלנו משמיע במהלך היום, לכן זה עשוי להיות לא אפקטיבי במשימה להעיר אתכם משינה עמוקה, כמו שעון מעורר אמיתי.

הסוללה עשויה להיגמר

© depositphotos.com

שעון מעורר בטלפון נייד לא עובד כשהסוללה גמורה, לכן אם אתם לא רוצים לאחר למשהו חשוב, מוטב שתשתמשו בשעון מעורר אמיתי. אפילו אם אתם תמיד מקפידים לטעון את המכשיר, אתם עשויים שלא לשים לב שהסוללה נחלשת ממש לפני שאתם הולכים לישון.

האם אתם משתמשים בשעון מעורר בטלפון או באחד אמיתי?