למלצרית היה קשה לתפקד – אך מה שהלקוח עשה עבורה גרם לה להתמוטט

טרישה מרפי לא עברה את השנה הכי מוצלחת. היא עבדה כמלצרית ב"דיני" באלסוורת', מיין, באותו יום היא חשה לחוצה וחששה שלא תוכל לספק חופשת חג מולד נעימה לארבעת ילדיה, שאותם היא מגדלת לבדה.

מרפי גם נאלצה להתמודד עם העבודה העיקרית שלה, עבודה בבית אבות וללמוד לתואר שלה, את המלצרות היא לקחה בלית ברירה.


אך גם זה לא הספיק, והבעיות הכספיות המשיכו לבוא.


"הייתי כל כך לחוצה בקושי יכולתי לתפקד", הסבירה מרפי בפייסבוק . "רוב הקניות לחג המולד שלי לא נעשו, המכונית שלי נגררה (עם שטר חוב של 735 דולר), ונשאר רק שבוע עד חג המולד".

היא ניצלה את חופשת חג המולד כדי לעבוד כרגיל, מרפי לא הצליחה לנצח את הזמן.

"יצאתי לעבודה, מהרהרת בראש שלי, איך אני עומדת לעבור את זה" אמרה מרפי. "אני יכולה לקחת כמה משמרות נוספות ולעשות כמה עבודות נוספות. זה אומר שאני אצטרך לשלם תוספת עבור שמרטף, לא הצלחתי להתרכז בעבודה מרוב מחשבות ".

למלצרית היה קשה לתפקד – אך מה שהלקוח עשה עבורה גרם לה להתמוטט

כל זה השתנה ביום המסוים הזה, וזה התחיל בדיוק כמו כל יום אחר. המסעדה הייתה ריקה, אבל אז נכנסו קבוצת אנשים.

"לקחתי את השולחן הזה, שלושה גברים. כולם נראו קצת מטורפים על פי ההתנהגות שלהם, הבנתי שהולך להיות טיפ ממוצע" אמרה מרפי. "הגדול מבין השלושה שאל אותי כל הזמן על חג המולד. רק אמרתי לו שאני נמצאת במשמרת בשביל הילדים שלי, אבל חוץ מזה, לא פיתחתי איתו שיחה ".

"הוא התלוצץ שקוראים לו סנטה".

למלצרית היה קשה לתפקד – אך מה שהלקוח עשה עבורה גרם לה להתמוטט

קצת לא בטוחה לגבי ההתקדמות של האיש, היא ניסתה לשמור על המקצועיות שלה, מרפי שמרה על קור רוח וטיפלה בו כרגיל.

"כאשר נתתי לו את החשבון, הוא אמר לי שאני צריכה לפדות אותו, "אמרה מרפי. "הודעתי לו שהמארחת עושה זאת. הוא עמד על כך שאני אלך לקופה ורשם לי המחאה. חשבתי שזה קצת מוזר, אבל בכל זאת אני חייבת. כאשר הכנסתי את המחאה שלו בקופה היה לו חיוך ענקי, מאוזן לאוזן ".

"הקבלה הודפסה, וכמעט התמוטטתי!"

למלצרית היה קשה לתפקד – אך מה שהלקוח עשה עבורה גרם לה להתמוטט

על המחאה היה טיפ גדול מאוד עבור מרפי: $ 500.

"הרמתי את מבטי אל הגבר המחפיר הזה, פני לבנות כשלג, ודמעות בעיני" אמרה מרפי. "הוא רק חייך שוב ואמר, 'חג מולד שמח', ואז נעלם מתוך המסעדה."

הודות למעשה של האיש, למרפי היה מספיק כסף כדי לספק חג המולד מהנה ומלא מתנות לילדים שלה. אף על פי שהיא לא יודעת מה שמו של האיש, היא המשיכה ואמרה שהיא תמיד אסירת תודה על מה שהוא עשה למענה.

"אני לא יודעת את שמו של האיש הזה, אבל אני מקווה שהוא מבין שהוא ממש הציל את חג המולד עבור הילדים שלי ועבורי!" אמרה מרפי. "אנשים טובים עדיין קיימים. אתמול היה היום שפגשתי את סנטה! "

שתפו בבקשה את הסיפור הזה ותוכיחו לכולם שאנשים טובים עדיין קיימים!