לסטודנט בקולג׳ נמאס לשלם שכר דירה והוא בונה בית זעיר בתקציב של 15,000$ כדי לחיות חיים נטולי חוב

לימודים בקולג׳ יכולים לעלות כסף רב (רק על שכר הלימוד), ועלות המגורים במעונות, האוכל, הביגוד, הספרים, ועוד דברים רבים יכולים להצטבר ולהיערם.

תלמידים רבים בקולג׳ מסיימים את הלימודים עם חובות גדולים שנצטברו במשך 4 שנות הלימודים. אבל יש סטודנטים יצירתיים שמוצאים דרכים להימנע מחוב.


בראדלי הלך לקולג׳ עם חלומות ושאיפות גדולות. מה שהנער הזה הבין היה, כי לחיות לבד יכול להיות מאוד יקר. בהגיעו מג׳קסונוויל, פלורידה, החליט הנער הצעיר לשנות את המצב.


© rolling_quarters_tinyhouse / Instagram


במקום לשלם סכומי כסף מגוחכים על שכירות, הוא החליט לבנות בית בעצמו.

הגבר חדור המוטיבציה ניגש לעבודה והחליט לבנות בית זעיר על גלגלים כדי לחסוך בעלויות. גודל הבית שלו הוא 8.3 מטרים על 2.5 מטרים.


© Living Big in a Tiny House/YouTube

בראדלי לא רצה רק בית על גלגלים או בית בעל עיצוב פנים וחוץ סתמי. הוא החליט שהבית הקטן שלו ייראה כמו בונגלו על חוף הים בפלורידה וייבנה מויניל, חומר עמיד מאוד המשמש לבנייה חיצונית. הוא עיצב את המרפסת שלו בעיצוב דרומי, מה שמאפשר לו לשבת עליה וליהנות מהנוף.

למרות שהבית נראה זעיר, בראדלי השתמש בטריקים רבים שמאפשרים לבית להיראות גדול מכפי שהוא באמת. הוא התקין חלון גדול בקצה הבית, מה שגורם לו להיראות מרווח יותר.

בראדלי קורא להית שלו ׳בית מגורים (במינוח הצבאי) על גלגלים׳, ויש לו דף אינסטגרם המוקדש לביתו הזעיר ובסיוע לאחרים לבנות אחד כזה.© rolling_quarters_tinyhouse / Instagram

הבית מעניק לבראדלי חירות לנוע וגם חופש כלכל ומאפשר לו לא לצבור חובות.

לגבי עיצוב הפנים ומתווה ביתו הזעיר, בראדלי נתן עדיפות לאזור המטבח, ובו דלפק בגודל 2.6 מטרים ומעניק לו מרחב לבישול ולהכנת מזון.

יש לו כירה חשמלית תחת הבפסל בה הוא משתמש כדי לבשל וכיור למטבח שהוא די גדול ובו הוא רוחץ כלים.

אזור הטרקלין הוא חמים ונעים ובו חלל אחסון רב. בספה יש שטח אחסון מובנה ושולחן קטן המשקיף לחלונות, וגם משמש כאזור סעודה.


© rolling_quarters_tinyhouse / Instagram

לבראדלי יש מקלחת בגודל מלא בחדר השירותים כמו גם שירותי קומפוסט המאפשרים לו להשתמש בשירותים מתי שיחפוץ מבלי להתחבר למים.

יש לו מיטת לופט שנראית מזמינה במיוחד. הוא השמיש מחדש לוקר ישן כדי להעניק לעצמו חלל אחסון רב יותר, אך החלל עדיין ריק. זהו שילוב של גישתו המינימליסטית של בראדלי המאפשר לו חלל אחסון רב יותר, שברובו הוא אפילו לא משתמש.

בחלק האחורי של הבית יש חלל משרדי בו משתמש בראדלי לצורך עבודתו האקדמית כמובן, כי אחרי הכל הוא סטדונט.


© rolling_quarters_tinyhouse / Instagram

בראדלי בנה את ביתו בתקציב של 15,000$ בלבד וכעת נזכר כיצד משפחתו חשבה שמדובר בבדיחה כשחשף בפניהם את תוכניותיו.

״ממש אחרי התיכון שילמתי שכר דירה על מקום שלא התאים לי. אז חזרתי הביתה לחסוך קצת כסף כדי לשלם על הבית במזון ולבנותו״, מספר בראדלי הצעיר.

הפרויקט שלו, בשיטת ׳עשה זאת בעצמך׳ לא רק עזר לו לחסוך כסף אלא גם הניב לו השקעה פוטנציאלית גם כן, בה יוכל להשתמש אם ירצה בעתיד להרחיב את ביתו!

הוא באמת עשוה עבודה נפלאה עם הבית הפנטסטי הזה.

שתפו את הכתבה הזו עם כל בני המשפחה והחברים שלכם עוד היום, ושאלו אותם האם היו חיים בבית שכזה!