מבחן אישיות: הבחירות שלך יוכלו לומר הרבה עליך

האם אי פעם שאלתם את עצמך למה אנשים אוהבים לענות על שאלוני ומבחני אישיות?מדענים מאמינים שאנשים שמנסים להבין את נסיבות החיים שלהם נוטים להתמקד בשלוש שאלות עיקריות: מי אני? איך אנשים רואים אותי? מי הייתי רוצה להיות?   מבחני אישיות עוזרים לנו למצוא תשובות לשאלות הרציניות והמהותיות האלה בדרך כיפית.

אנחנו אוהבים ללמוד דברים חדשים, ובמיוחד אם זה אומר ללמוד דברים חדשים על האני האמיתי שלנו, ולכן החלטנו לשתף אתכם את מבחן האישיות הקצר הזה.בחירה 1#

אם בחרת באדם מס 1, יש בך סוג של פטליסט. אתה תעדיף לוותר אם אתה מאמין שהסיטואציה לא ניתנת לשינוי בשום דרך. אתה מסוגל לקבל את האירועים הנוכחיים והדברים כמו שהם. אתה לעולם לא מתחיל ויכוח ובאופן כללי שוחר שלום ושליו כי ריבים והסתבכויות מפרים את השלווה והשקט הפנימי שלך. אתה בעל לב טוב ומעריך כנות יותר מהכל. תפסיק לחשוב שהכל נקבע מראש ותזכור שאתה הוא זה שקובע את הגורל שלך.

בחירה 2#

אם בחרת באופציה מספר 2, אתה יכול להיות מאופיין כאדם שלעתים קרובות עושה החלטות פזיזות. אז בפעם הבאה שיש לך החלטה לעשות נסה לקחת את זמן ולנתח את הסיטואציה בגדול ואת כל הצדדים. אתה קצת עקשן ואף פעם לא מוצא את עצמך מצטער על העבר. אתה לוקח אחריות מלאה על ההחלטות שלך ומסתמך רק על עצמך.

בחירה 3#

אם בחרת באדם 3, אתה לוחם אמיתי! לפעמים אתה נוהג באימפולסיביות ולעולם לא מוותר. יש לך יכולת נפלאה להלחם עד הסוף כשזה מגיע להגנה על העמדה והאמונות שלך. המצאה של אסטרטגיות וגישות חדשות באות לך בטבעיות, ובגלל זה אנשים כמוך בדרך כלל הם אנשי עסקים ומנהיגים טובים.

בחירה 4#

אם בחרת באדם 4, זה אומר המון על הנשמה המורדת שלך, אתה נון – קונפורמיסט בנשמה ומישהו שמוכן להקריב את האינטרסים האישיים שלו כדי להוכיח משהו למישהו. אתה מאמין בעקרונות שלך וחושב שנקודת המבט\ דעה שלך הם הטובים ביותר. תזכור שגיוון דעות הוא זה שלעתים נותן לנו הבנה טובה יותר של הסיטואציה, אז בפעם הבאה שאתה עומד להתחיל ויכוח, תנסה להשתמש בהגיון הבריא והרציונליות שלך.

האם אתה אוהב לענות על מבחנים ושאלונים? האם הרגשת שזה היה מדויק עבורך? שתף את המחשבות שלך בתגובות למטה ואל תשכח לשתף את זה עם חברים שגם היו רוצים לגלות דבר או שניים על עצמם.