מבחן פסיכולוגי: הדבר הראשון שתראו יחשוף מה מטריד אתכם כרגע

לא משנה אם אתם מודעים לכך או לא, תת המודע שלנו יודע בדיוק מי אנחנו, ואי אפשר לעבוד עליו או לשנות אותו. העיניים שלכם רואות את התמונה המלאה, אבל התודעה שלכם מדגישה את מה שתואם לרגשות שלכם ומה הכי מטריד אתכם ברגע זה.

אנחנו אוהבים מבחני אישיות, אבל תזכרו שזהו מבחן בשביל הכיף בלבד, אז בבקשה אל תקחו אותו יותר מדי ברצינות. אלא אם כן הוא קולע בדיוק.


מה הדבר הראשון שראיתם ?

1. הפנתרים


אם זיהיתם דבר ראשון את הפנתרים, הסיבה המרכזית למתח שלכם היא מערכת היחסים שלכם. אתם מרגישים שאתם מאבדים את הקשר עם בן הזוג שלכם ולפעמים אתם לא בטוחים לאן מערכת היחסים שלכם מתקדמת. נסו להיזכר במה שהרגשתם כשרק התחלתם את מערכת היחסים, ואולי כל מה שצריך לעשות זה רק לדבר על מה שמפריע לכם. תקשורת היא לעיתים קרובות המפתח לפתירת בעיות אישיות.

2. האריות

אם זיהיתם דבר ראשון את האריות, אתם מתקשים לשאת את האחריות שמוטלת על כתפיכם במשך זמן רב. אתם כל כך רגילים לדאוג להכל ולכולם, שהתחלתם לשכוח את עצמכם.

המשפחה והחברים שלכם חושבים שאתם קשוחים ויכולים להתמודד עם כל דבר, אבל אתם מרגישים שאתם על הקצה וכל דבר קטן יכול להפוך להיות הקש האחרון. אתם יודעים, אין שום דבר רע בלהיות קצת אנוכיים פה ושם ואולי זה הזמן לפנק את עצמכם ולהיטען מחדש באנרגיות.

3. הזברות

אם החיה הראשונה שראיתם הייתה זברה, הדאגה הגדולה ביותר שלכם היא הבריאות שלכם או של מישהו במשפחה שלכם. דאגה לבריאות היא חשובה, כי היא מעודדת אותנו לחיות בסגנון בריא, אבל אם היא נוטה להפוך לחרדה בריאותית זו יכולה להיות בעיה רצינית. אין טעם לדאוג בקשר למשהו שאין לכם שליטה עליו ואתם לא יכולים לשנות אותו, שמרו על אורח חיים בריא ותהנו מהחיים.


4. הג'ירפות

אם הג'ירפה זו החיה הראשונה שאתם רואים, אתם מודאגים בקשר לעבודה שלכם ומרגישים לא בטוחים בפן הכלכלי. לרוע המזל, בימים אלו הרבה אנשים צריכים להתמודד עם לחץ מתמשך בעבודה וכשהכלכלה מאטה זה אפילו קשה יותר, כי שוק העבודה נהיה יותר תחרותי.

מצד שני, הטכנולוגיה מתפתחת כל כך מהר שכולנו חייבים כל הזמן ללמוד דברים חדשים כדי להתקדם. אם אתם מרגישים שהעבודה שלכם משתנה ודורשת כישורים חדשים שאתם לא מרגישים בטוחים לגביהם, היו כנים עם עצמכם, מצאו מה חסר לכם כדי להדביק את הפער ועבדו על זה.

5. הציפור הכחולה

אם הבחנתם לראשונה בציפור הכחולה, אתם מרגישים אבודים ובודדים. בחברה המודרנית אנחנו נוטים לתקשר דרך הודעות טקסט, אימיילים ושיתוף תמונות. זו היא צורת תקשורת מעולה, אך אנשים רבים כל כך רגילים לתקשורת וירטואלית שהם לא מרגישים בנוח לדבר עם אחרים פנים אל פנים. וכשהם מרגישים בודדים, הם לא יודעים איך לצאת מזה.  

6. הציפורים

אם ראיתם לראשונה את שתי הציפורים, אתם מרגישים מעט בודדים. אתם רוצים לדבר עם מישהו על הרגשות שלכם אבל אתם לא מרגישים בנוח כי אתם חושבים שהרגשות שלכם לא מספיק משמעותיים. אל תחסמו את הרגשות שלכם ותסמכו על החברים והמשפחה שלכם – אם זה מציק לכם, זה מספיק משמעותי. תמיד הייתם אנשים מאוד עצמאיים ולאורך השנים למדתם להעמיד פנים.

זו הסיבה שהחברים שלכם אולי אפילו לא מבינים שאתם זקוקים להם כעת. זכרו, שיתוף ברגשות שלכם לא הופך אתכם לחלשים.

מה ראיתם קודם? האם צדקנו בניתוח? ספרו לנו בתגובות למטה והראו את המבחן הזה לחברים שלכם.