מבלי לומר מילה, הסרטון הזה בן 6 דקות ישאיר אתכם בלי מילים לחלוטין

הזעם המופנה כלפי תעשיית הבשר הוא נושא שצובר תאוצה בימינו בכל העולם. הפגמים בתעשייה הזו נחשפים באינספור סרטי תעודה וספרים והציתו חוסר מנוחה בקרב אנשים רבים.
בגלל זה, ישנם נסיונות אדירים לעגן בחוק את תעשיית המזון כדי לשמור את כל מה שמתרחש בה הרחק מעין הציבור.
הסרטון שבהמשך הוא קטע קצר מסרט תיעודי בשם "סמסרה", מעין סרט אמנותי הבוחן את ייצור המזון כפי שאנו מכירים אותו כיום. זה בהחלט יותיר אתכם פעורי פה, ויספק מידע על מתקנים בהם מגדלים חזירים, בקר ועופות, בנוסף לחנויות המכולת, בליווי הצצה לתנאים השוררים ברשתות המזון המהיר. סוף הקטע מתרחש במרפאה.
שימו לב שהסרטון לא מציג חזירים או חיות אחרות הנחשפות לאלימות, או אקטיביסטים שמנסים להיאבק נגד זה. בנוסף, הסרטון הזה הוא לא רק על הליקויים החמורים בתעשיית הבשר, ויוצרי הסרט הצהירו שלא עומדת שום אג'נדה מאחוריו.
מפיק הסרט, מארק מגידסון, טוען שזוהי חוויה רגשית יותר מאשר חוויה אינטלקטואלית. הוא טוען גם שלא הייתה להם שום אמירה או מסר כשצילמו את זה.
אתר האינטרנט של הסרט מסביר כי השם, סמסרה, פירושו "הגלגל הסובב תמידית של החיים" בסנסקריט, ולכן המטרה של "סמסרה" היא להציג את "נקודת המוצא של יוצרי הסרטים בעודם מחפשים אחר הסיבתיות והקשר החמקמקים ששולטים בחיים שלנו".
לפני שתצפו בזה, חשוב לומר שהסרט צולם במשך מעל ל-5 שנים, ב-25 מדינות שנוות. מטרתו היא להראות "כיצד החיים שלנו משקפים את הלמות ליבו של כדור הארץ".