מדויק: בעזרת קווי כף היד שלכם ניתן לתאר את האישיות שלכם

קווי כף יד המזכירים את צורה א: אנשים עם סוג זה של קווים בדרך כלל מאוד חברותיים, הם תמיד מוכנים ללמוד דברים חדשים. הם אוהבים לגלות תרבויות חדשות ולהעשיר את הידע שלהם. לפעמים הם יכולים להיות קצת מלאי גאווה, ולפעמים זה יכול להוביל להתנהגויות שגורמות לקצת בעיות.

קווי כף יד המזכירים את צורה ב: אנשים עם סוג זה של קווים בדרך כלל נוטים להיות מאוד אנליטים, רוצים לבחון בפירוט על כל בעיה לפני קבלת החלטה, תוך לקיחה בחשבון את ההיבטים החיוביים והשליליים של כל פעולה. אנשים כאלה לא נותנים לדחפים להשתלט עליהם, הם בדרך כלל מאוד אמינים, ותמיד ינסו לעמוד בכל המטרות שלהם.


קווי כף יד המזכירים את צורה ג: אנשים עם סוג זה של קווים בדרך כלל מאוד פעילים, ספורטיביים ומעל לכל יצירתיים מאוד. הם אנשים שרוצים לעודד ולהניע את הסובבים אותם. הם גם יכולים להיות משהו אימפולסיבי ולעתים סובלים ממתח.

קווי כף יד המזכירים את צורה ד: בדרך כלל אנשים עם סוג זה של קווים הם אנשים שרודפים אחרי החלומות שלהם, הפרטיות והאינטימיות שלהם מאוד חשובה להם. הם נוטים לשנות הרבה מצבי רוח ולפעמים הם יכולים להיות אימפולסיבים ומרדניות במצבים מחיי היומיום.