מדוע מזל דגים זהו מזל טריקי וקשה להבנה

מזל דגים יכולים להיות אנשים מסובכים, כמו כל המזלות במידה מסוימת. יש להם מחשבות דמיוניות ורגשיות שהם נוטים לשמור בפנים. האמביציה והשחיתות הללו יכולים להוביל אותם להרגיש לא מובנים כאשר משווים לאחרים, שיכולים להפוך לאנרגיה שלילית אם לא מבינים אותם מהר מספיק.

מדוע מזל דגים זהו מזל טריקי וקשה להבנה


הדגים יכולים להיות מתבודדים
לעיתים קרובות מאד הדגים רק רוצים להיות מובנים ומחוברים לאחרים. אך, זה יכול להיות מזיק כלפי המטרה שלהם, אם הם מתבודדים ושומרים את המחשבות לעצמם בתוכם. אתם תגלו שדגים רבים מלאים ברעיונות דמיוניים, תוכניות מהנות, ואישיות חמה מאד. תעלו מולם שיחה בנוגע ליצירתיות ואתם תתחילו לראות אותם זוהרים ובוהקים.


מדוע מזל דגים זהו מזל טריקי וקשה להבנה

הדגים נוטים לברוח מהמציאות
בגלל שהדמיון שלהם יכול להיות חזק מאד, הדגים יכולים במהירות לאבד עיניין בעולם האמיתי. זה יכול גם להועיל להתבודדות דרך כך שהם יכולים לברוח מהבעיות שהם ניצבים מולן בכל יום. אז, אם אתם רואים את החבר מזל הדגים שלכם נעלמים לתוך מצב של-כאילו חלום, תבינו את חוסר הביטחון שלכם וזה יכול להוביל לחברות בריאה.

מדוע מזל דגים זהו מזל טריקי וקשה להבנה

הדגים מפחדים להיפגע
כמו רבים מאיתנו, הדגים אוצים להיות מחוברים ומובנים ע"י אחרים. למרות זאת, תכונת האופי הזאת יכולה להוביל לפגיעה ע"י אחרים בשל הפגיעות שלהם, אז כנראה שתמצאו את הדגים נהנים מהרגעים השקטים הרבה בשל כך שהם לא רוצים להיפגע ע"י אחרים.מדוע מזל דגים זהו מזל טריקי וקשה להבנה

הדגים הם פגיעים מבחינה רגשית
לדגים לא אכפת (והם לעיתים אף רוצים) לאמר את אשר על ליבם, אז תבינו שהם יכולים להיות מאד רגשיים. זה בגלל שהם מעדיפים להיות כנין, ובשביל הכנות שלהם חייב להיות פגיעים.

מדוע מזל דגים זהו מזל טריקי וקשה להבנה

הדגים זקוקים לזמן שלהם לבד
בגלל הזרימה הבו זמנית של פחד ושאיפות, הדגים יכולים לעיתים למצוא שלווה בכך שהם כנסים לתוך בדידות למשך זמן ארוך. תנו להם לקחת את הזמן כדי להירגע, להטעין, ולחזור חזרה כאשר הם מוכנים. תבינו שהם לא יתפקדו טוב מבלי שיהיה להם זמן לבדם, בנוסף הם גם מעריכים את האפשרות להיות מחוברים לאחרים כאשר הם יכולים.

מדוע מזל דגים זהו מזל טריקי וקשה להבנה

הדגים הם מאד עצמאיים
הדבר החשוב ביותר לדעת כאשר מבינים את הדגים זה שהם אנשים עצמאיים מאד. זה יכול לתפקד לטובתם או לרעתם תלוי איך אתם רואים את זה, אבל בסופו של היום, זה חשוב באופן שווה לכיבוד של העצמאיות שלהם ולהבין שהרגשות שלהם יכולים להיות קצת מסובכים לעיתים.