מדוע שטיפת הפנים שלנו למשך 60 שניות לפחות יכולה לשנות את חוקי המשחק

ככל הנראה, השגת פנים חלקות וזוהרות לא תמיד מצריכות מוצרי טיפוח יקרים או מכשירים כלשהם. וממש כמו דברים גאוניים רבים שם בחוץ, הסוד למראה נאה הוא פשוט ותלוי במשך הזמן שאתם משקיעים בשטיפת הפנים שלכם. כפי שמסתבר, אולי מוטב שנשקיע מעט יותר תשומת לב בעניין והתוצאות המעולות יגיעו בהמשך.

צוות האתר שלנו תר תמיד אחר דרכים קלות וחדשות להפוך את החיים שלנו לטובים יותר. והפעם, נתקלנו ביהלום אמיתי שאנחנו לא יכולים לחכות ולספר לכם אודותיו


ייתכן ואנחנו מבלים מעט מדי זמן בשטיפת הפנים שלנו

© depositphotos.com© depositphotos.com

שיטת הניקוי הזה הוא פרי מוחה של נאיאמקה רוברטס-סמית מ- LABeautyologist באחד מהציוצים שלה בטוויטר. לדבריה, בממוצע, אנחנו לא מנקים את העור שלנו משך זמן רב דיו. במקום ה-15 שניות הרגילות שאנחנו מבלים בשטיפת הפנים שלנו ואזור הצוואר, עלינו לעשות זאת במשך 60 שניות לפחות.


עלינו להניח לתרחיץ הפנים שלנו לחדור לעור

© Kylie Aquino / flickr

במהלך היום, בקטריות רבות מצטברות על העור יחד עם האיפור שיכולות לחדור לנקבוביות שלנו. שטיפה ארוכה תבטיח שכל הרכיבים של תרחיץ הפנים שלכם יחדרו לעור ויחלו לעבוד בצורה פעילה, לפרק ולהסיר את הלכלוך ביתר יעילות. זה מוביל למראה משופר, עור רך יותר ומחסומים בבלוטות החלב שאפשר לפרק.

לדברי נאיאמקה, ניקוי בשמן הוא היעיל ביותר עבור שיטה זו, אך דברים כמו קצף, קרם, וג׳ל פנים טובים גם כן. בכל מקרה, יש להימנע מאביזרי ניקוי פולשניים כמו ספוגים, מאחר והם יכולים להזיק לעור שלכם אם תשתמשו בהם זמן רב מדי.

כל אזור בפנים מטופל בזהירות הראויה לו באמצעות שיטה זו

© pexels.com© shutterstock.com

ההליך עשוי להיות שימושי, במיוחד עבור הנקבוביות שלך. כשתאי עור מתים ובקטריה על הפנים שלכם מתערבבים עם שמן פנים טבעי (שמופק מבלוטות החלב שלכם), חלב הגורם לחסימת הנקבוביות שלכם עשוי להופיע. זה יכול להוביל מאוחר יותר לשחורים ופצעונים. במקרה זה, ניקוי הפנים שלכם בזהירות עשוי לסייע בצמצום הופעתם.

גם האופן בו אתם שוטפים הוא בעל השפעה גדולה

© shutterstock.com© depositphotos.com


יועצת היופי מדגישה שיש לבצע את כל הפעולות באמצעות האצבעות בלבד. אל תשתמשו במברשות לשטיפת פנים, ספוגים או בדים אלא במקום העניקו לעצמכם עיסוי באצבעות. כשאתם עושים זאת, אתם יכולים לשפר את זרימת הדם, לה השפעה חיובית על הפנים שלכם, כמו צמצום קמטים ושיפור מראה העור.

היא מציינת גם ששיטה זו מתאימה לכל סוג עור, משומני ועד יבש.

עשויות להיות לכך יתרונות אחרים עבור פניכם

© depositphotos.com© depositphotos.com

אתם יכולים להתייחס לחוק הזה כהזדמנות להאט ולהעניק לעצמכם זמן רגוע יותר. חשבו על האזורים סביב העיניים, האף, המצח והצוואר שלכם והעניקו להם עיסוי נחמד. כדי להפוך את ההליך לנעים עוד יותר ולהשגיח על הזמן שלכם, תוכלו לעסות בעדינות את הפנים ולהאזין למוזיקה החביבה עליכם, וגם לשיר.

כמה זמן אתם מבלים ביום בשטיפת הפנים שלכם?