מדענים טוענים שחודש הלידה שלכם משפיע על הבריאות והאישיות שלכם

אנשים שנולדו במאי נוטים להיות אופטימיים, בעוד שאלה שנולדו בנובמבר נוטים לראות את העולם דרך עדשה הפוכה. חוקרים רבים ניסו להבין כמה שונה יכול להיות אדם על בסיס העונה והחודש בו נולד, והם מצליחים בכך. מחקר אחר מציע שהעונה והחודש בה נולדתם עשויה להשפיע על האישיות והיכולות שלכם. למעשה, גם על הבריאות שלכם, כך לפי מידע שנאסף מ-1.7 מיליון אנשים, ונלמדו 1688 מצבים.

צוות האתר שלנו נותר המום מהממצאים, והם היו למעשה די מדויקים עבורנו, אז החלטנו לשתף אתכם בתוצאות.


ינואר


אם נולדתם בינואר, אפשר לומר עליכם יותר פרט לעובדה שנולדתם בחורף, כי נולדתם בחודש הראשון אל תוך השנה החדשה ופירוש הדבר הזדמנויות שונות. למעשה, אנשים שנולדו בינואר נוטים לרדוף אחרי קריירה ברפואה או בגביית חובות ואפילו להפוך לאתלטים. והם גם נוטים להיות יצירתיים ומפורסמים.

הבריאות שלכם נוטה להיות טובה יותר בממוצע ואתם ככל הנראה מוגנים מרוב המצבים, פרט לבעיות הקשורות בלב ובכלי הדם. הבריאות הרגשית, מנגד, זקוקה ליותר תשומת לב: סכיזופרניה והפרעה דו קוטבית נפוצים הרבה יותר בקרב אנשים שנולדו בינואר, למרות שהם נוטים פחות להיות חמי מזג.

פברואר

תינוקות שנולדו בפברואר נוטים להיות שמחים יותר בחייהם ובקריירה שלהם. בנוסף, הסיכויים להיוולד פג הם גבוהים. פירוש הדבר הוא שאתם קלים יותר כתינוקות אך כמבוגרים, אתם עשויים גם להיות נמוכים יותר. פברואר הוא גם חודש היצירתיות ואתם עשויים לחשוק בקריירה כאומנים ואפילו להפוך למפורסמים.

בכל הנוגע לבריאות שלכם אתם מוגנים באופן כללי מפני מחלות. מה עוד, שבטח יש לכם הגנה מסוימת מפני בעיות עצביות כמו גם מחלות הקשורות בנשימה ובמערכות הרבייה.


מרץ

מרץ הוא החודש בו אנחנו מקדמים בברכה את השמש ואם נולדתם בחודש זה אתם ככל הנראה מביטים על חצי הכוס המלאה בחיים. בנוסף, רוב האנשים שנולדו באביב עשויים להיות חשופים להיפרתמיה, שפירושה מצב רוח חיובי ונעים באופן תמיד.

בכל הנוגע לבריאות, אנשים שנולדו במרץ צריכים לפקוח עין על תפקודי כלי הדם והלב שלהם.

אפריל

ממש כמו אלו שנולדו במרץ, התינוקות של אפריל נוטים להיות הרבה יותר חיוביים בהשוואה לאנשים שנולדו בחורף, בקיץ ובסתיו. בכל הנוגע לקריירה, התינוקות של אפריל יכולים לבחור ממגוון אפשרויות שונות.

אתם מוגנים בצורה טובה מפני בעיות בריאותיות באופן כללי (אבל אתם חייבים לטפל במערכות כלי הדם והלב שלכם, מאחר ואתם דומים לאלו שנולדו במרץ באופן זה). מה עוד, שיש לכם סיכוי נמוך לסבול מהפרעות קשב וריכוז.

מאי

אם נולדתם במאי, מוטב שתחשיבו עצמכם לברי מזל, מאחר ורוב האנשים שנולדו בחודש הזה נוהגים כך. נולדתם אופטימיים. אם אנחנו מסתכלים מנקודת מבט של קריירה, הם לא נוטים להתמקד במסלול אחד מאחר והאפשרויות שלהם פתוחות לרווחה.

אותו הדבר גם לגבי הבריאות. אנשים שנולדו במאי נוטים באופן כללי שלא לסבול ממחלות מסוכנות והם מוגנים מפניהם בצורה טובה. בכל מקרה, כך לפי מחקרים, למרות שהם אופטימיים הם נוטים לדיכאון.

יוני

את כל האנרגיות החיוביות שיש ליליד מרץ, אפריל ומאי, יש גם לילידי יוני. בכל מקרה, הם נוטים יותר למצבי רוח ויש ימים שהם מזגזגים בין מצבי רוח במהירות בנוסף, אתם עשויים להתעכב בכניסה לבית הספר, דבר נפוץ עבור ילידי חודש זה, אבל אתם עשויים להגיע להישגים אקדמיים מעולים, מאחר ומחקרים הראו שיש לכם יותר זמן להתבגר לפני הכניסה לבית הספר.

מבחינת בריאות ישנו סיכון קל למחלות הקשורות בלב ובכלי הדם, אבל התינוקות של יוני בריאים באופן כללי. מה עוד, שעשויה להיות לכם הגנה מסוימת מפני מחלות הקשורות ברבייה.

יולי

לפי מחקר, אם נולדתם ביולי ייתכן ויש לכם את האפשרות לשלוט בחיים הרגשיים שלכם ובכעסים שלכם. בכל הנוגע לכישרון, רוב ילידי יולי הם בעלי צד אמנותי ועשויים להיות שמאליים.

בכל הנוגע לבריאות יש לכם הגנה נגד מחלות הקשורות ברבייה ובאופן כללי. מה עוד, שנשים שנולדו ביולי עשויות להגיע לבגרות מינית מעט מאוחר יותר בחיים.

אוגוסט


משמאל לימין: ״נולדתי באוגוסט/הי, גם אני!״

לידה באוגוסט פירושה יעדים אקדמיים, אבל ילידי חודש זה מככבים בסטטיסטיקה. ובהתאם לסטטיסטיקה, 16 שנים של איסוף מידע מראים שרוב האנשים הם אלו שנולדו באוגוסט. מה עוד, שאתם עשויים לזרוח, להיות אופטימיים, ואף לגבור על הרוח הטובה של אלו שנולדו באביב.

כשמדובר בבריאות, שינויים שמגיעים עם אובר חיוביות לא שמים אתכם בסיכון למחלות דו קוטביות. למעשה, אנשים שנולדו בקיץ הם בעלי הסיכון הנמוך ביותר לסבול מבעיות כאלה. ושוב, אם את אישה את עשויה להגיע לבגרות מינית מאוחר יותר, שפירושו חיים בריאים יותר בבגרות.

ספטמבר

אנשים שנולדו בסתיו נוטים לרמות נמוכות של דיכאון. אבל אם נולדתם בספטמבר אתם עשויים למצוא את עצמכם נלחמים בזה בהצלחה ואף מצטיינים מבחינה אתלטית.

אנשים שנולדו בספטמבר הם בסיכון בינוני לפתח מחלות אבל בעלי סיכוי גבוה לסבול מאסתמה, ויש להם הגנה כלשהי מפני מחלות הקשורות בלב ובכלי הדם.

אוקטובר

ממש כמו ילידי ספטמבר, ילידי אוקטובר הם באופן כללי טובים בספורט. למעשה, בעוד שרוב האנשים שנולדו בסתיו הם גבוהים, ילידי אמצע אוקטובר הם גבוהים אף יותר.

אם אתם נמנים על אותם אנשים שנולדו באוקטובר, יש לכם סיכוי גבוה לפתח מחלות כלליות. בכל מקרה, אתם בעלי סיכון נמוך לסבול ממחלות הקשורות בכלי הדם ובלב.

נובמבר

ילידי הסתיו, כולל חודש נובמבר, נוטים להיות בעלי ריכוז יוצא דופן. השילוב של זה עם סיכון נמוך לדיכאון, עשוי לתת להם יתרון בחיים בכל הנוגע להגשמת מטרות. הם גם נוטים לפסימיות.

אנשים שנולדו בנובמבר, בהשוואה לילידי חודשים אחרים, הם בעלי סיכון גבוה לבעיות כלליות, במיוחד כאלה הקשורות בנשימה, אבל עשויים להיות מוגנים בצורה טובה מפני מחלות הקשורות בלב ובכלי הדם. בנוסף, הפרעות קשב וריכוז בקרב ילידי חודש זה.

דצמבר

אם נולדתם בדצמבר, אתם להיכלל בין האנשים הנדירים ביותר בעולם, במיוחד אם יום הולדתכם הוא ה-24 או ה-25 בחודש. אבל בכל הנוגע למצב הרוח, אתם לא מתרגשים בקלות ונוטים להיות יציבים יותר בהשוואה לאלו שנולדו בקיץ.

דצמבר פירושו שאתם בעלי סיכוי גבוה יותר לסבול מבעיות פריון, אבל אתם נוטים לבריאות כללית טובה. בהתאם למחקר יש לכם סיכוי גבוה לחיות 105 שנים או יותר.

באיזה חודש נולדתם? האם האישיות שלכם תואמת לממצאים המדעיים, ובאיזה אופן?