מהו חוק ה-3 שניות לו מחוייבות נשים קוריאניות וכיצד זה יכול לשנות את העור שלכם

מוצרי הטיפוח מקוריאה הם בעלי מקום משלהם על מדפי החנויות ברחבי העולם, וקשה מאוד לעמוד בפני האריזות המקסימות שלהם. אבל לא מדובר רק במוצרי הטיפוח שמעניקות לנשים הקוריאניות את עורן הזוהר, זוהי שגרת הטיפוח אליה הן נצמדות. שגרת טיפוח קוריאנית מורכבת מ-10 שלבים, ובכל אחד מהם ישנו כלל הענקת לחות של 3 שניות שמצריך מכם להשתמש בקרם הלחות שלכם מיד לאחר שרוחצים את הפנים, תוך 3 שניות.

צוות האתר שלנו הופתע לגלות ששימוש במגבת לצורך ייבוש משבש את המאמצים שלכם אם אתם מנסים להגיע לעור המושלם. אז עשינו קצת מחקר וגילינו מה קורה לעור שלך אם אתם ניגשים ישירות לשגרת טיפוח העור מיד לאחר ששטפתם פנים.


זה עוזר למוצר להיספג טוב יותר

אם אתם משתמשים במוצרי טיפוח העור שלכם מיד אחרי ששטפתם פנים, העור יקבל את המיטב מהמוצר. בגלל ששכבת העור החיצונית משמשת כמגן ופועלת כחסם בין תאים החיים והסביבה, היא לא סופגת טוב את הרכיבים שמנסים לעבור דרכה. אך כשהעור לח, קל יותר לרכיבים להיספג מהסרום או מקרם הלחות.


זה מבהיר את העור

© Shutterstock.com

מנוגד עד כמה שזה נשמע, העור שלך יכול להרגיש צמא יותר אפילו אחרי ששטפת אותו. זה קורה בגלל שמים מתאדים במהירות מהעור, ולוקחים עמם גם את השמנים החיוניים. כתוצאה מכך, אתם יכולים לגמור עם עור יבש ועמום. ככל שתשתמשו בקרם הלחות מהר יותר, כך יגברו הסיכויים שתנעלו יותר לחות בעור ותגרמו לו להיראות זוהר ומלא חיים.

זה גורם לעור שלכם להיראות צעיר יותר

© Shutterstock.com

עור מלא לחות נראה צעיר ו׳מפוטם׳, וזוהי איננה רק אשליה אופטית. כשהעור שלכם יבש, הוא גורם לכל הקווים הקטנים והקמטים להיראות ברורים יותר. למרות שקרמים וסרומטים אמורים לגרום לעור להיראות חלק יותר, שימושם על עור יבש אולי נשמע הגיוני, אך במציאות, זה לא מאפשר לעור לספוג את כל היתרונות. מאחר ובעור יבש מצטברים תאי עור מתים, זה מונע מקרם הלחות לחלחל.

זה שומר על העור שלכם בריא יותר

© shutterstock.com

אם אתם משתמשים בקרם לחות מיד אחרי ששטפתם פנים, זה עוזר לעור שלכם לשמור על איזון. כשהעור יבש מדי, הבלוטות תחת פני השטח מתחילות לייצר יותר חלב כדי לנטרל את הלחות, מה שמוביל לבסוף להתפרצות אקנה.


זה מגן העור שלכם מפני נזקי השמש

© shutterstock.com© Pexels.com© Depositphotos.com

נשים קוריאניות יודעות כיצד להגן על העור שלהן מפני קרני האולטרה סגול המזיקות, והשימוש בקרם לחות מיד לאחר ששטפתם פנים הוא שלב חיוני. השמש יכולה לייבש את העור, לגרום לו להיראות קמוט ו׳פתיתי׳, ובגלל שקרמים רבים לפני מכילים SPF, העור שלך ייהנה כפליים מיתרונות הלחות.

זה מקל על עור רגיש.

© shutterstock.com

עור יבש הופך מגורה בקלות וזקוק לאקסטרה טיפול. שימוש בקרם לחות לפני שהוער מתייבש עוזר למנוע ׳טלאים׳ מגורים ויבשים. מומחים ממליצים לשטוף את הפנים לא יותר מפעמיים ביום כדי להימנע מגירוי בעור.

זה מאץ את תהליך טיפוח העור שלכם

יישום 10 השלבים של שגרת הטיפוח הקוריאנית עשויה להיראות כמו יותר מדי, ולרובנו אין את הזמן לטפח שגרה מורכבת שכזו, אך כלל ה-3 שניות יעזור לכם למעשה להתכונן בפחות זמן. בין אם אתם ממהרים ועומדים כבר בדלת בבוקר או לא יכולים לחכות ולהיכנס למיטה בערב, תוכלו לחסוך זמן רב וליהנות ממראה עור טוב יותר (וכזה שגם מרגיש טוב יותר) אם תדלגו על שלב הייבוש במגבת.

האם ניסיתם אי פעם להשתמש בקרם לחות על עור לח? מהי שגרת הטיפוח היומית שלכם?