מהיום אני מתכוון לנקות את השיניים שלי בדיוק ככה! הן לא יכולות להיות לבנות יותר

ישנן כמה דרכים להלבין את השיניים שלכם. הדרך הזו נשמעת די מוזרה, אבל למעשה היא עוזרת מאוד והיא גם טבעית: פשוט השתמשו בתותים!

אם אתם מחפשים משחת שיניים טבעית, תותים הם בחירה מעולה ותוכלו גם להכין את זה לבד בבית. החומצה המאלית שבתותים היא מתחלבת (משמשת ליצירת תחליב טבעי), שעוזרת להסיר את הפלאק והלכלוך. חוץ מזה, תותים מכילים חומצה פולית, שמלבינה את השיניים ומסירה כתמי צבע, במיוחד צהוב. מי היה מאמין שפרי הקיץ המתוק הזה הוא המפתח לחיוך קורן.


זה עובד בדומה ללחמצן לשיער. ככל הנראה, אפילו נשנוש תות בודד לאחר הארוחה יכול להתחיל את תהליך הלבנת השיניים. או שאולי הייתם מעדיפים לקבל תוצאות טובות אפילו יותר בעזרת המתכון הזה למשחת שיניים? קבלו:


הרכיבים הדרושים:

2-3 תותים
1/2 כף אבקת אפייה

מדוע אבקת אפייה? זהו חומר שוחק בדרגה בינונית שיסיר את הכתמים מהשיניים שלכם. כתשו את כל המרכיבים בקערה קטנה, טבלו את משחת השיניים שלכם בתערובת, ואתם מוכנים. לאחר שימוש של מספר שבועות, תבחינו בהבדלים ברורים: שיניים הרבה יותר לבנות! השתמשו תמיד בחוט דנטלי לאחר הצחצוח כדי להסיר את זרעי התותים שעשויים להיתקע בין השיניים והחניכיים.

שימו לב: זה לא אמור להחליף את משחת השיניים הרגילה שלכם, אלא להשלים את פעולת הצחצוח. בעזרת המתכון הזה לא תצטרכו לקנות משחת שיניים יקרה יותר לעולם!