מהי התכונה החלשה שלך, לפי המזל שלך מגלגל המזלות ?

לפני שאנחנו מתחילים את התכבה הזאת, נרצה להגיד שאנחנו לא רוצים לגרום לאף אחד להרגיש רע לגבי הפגמים שלהם. אנחנו פשוט רוצים לעזור לכל אדם לפרוח ולגדול לגרסה הכי טובה של עצמם, וזה מצריך למידה על הפגמים שלהם כמו החוזק שלהם.

אחרי שאמרנו את זה, אנחנו רוצים לדבר על החולשות העיקריות של כל מזל, אז אולי תיהיו זהירים מהן וללמוד לטפח אותן. ברגע שאתם מודעים ללחולשות שלכם, הן אולי יהפכו לחוזק אם תדעו להשתמש במידע הזה לטובתכם.


מהי החולשה שלך לפי המזל שלך?


טלה 21/3-19/4

טלה הכבש לא ממש נהנה כשמישהו אחר הוא האחראי, חוץ מהם, כי הם אוהבים לקחת את המושכות מתי שזה אפשרי. בזמן שטלה הם מניגים מלידה, הם יכולים לפעמים להיסחף ולא באמת להקשיב לדעת של אחרים. כאשר הטלה לא מבקלים את מבוקשם, כדא לכם לצאת מהר מהדרך שלהם, כי יש חהם פטיל קצר מאד. הטלה גם נוטים לבצעע החלטות בלי לחשוב עליהן עד הסוף, ויכולים להיראות מאד אגרסייים ומתעצבנים בקלות.

שור 20/4-20/5

השור, הם מאד יציבים ואמינים, יכולים גם להיתקע על הדרך שלהם טלא להיות מוכנים לשנות או לגדול כשנחוץ. הם אוהבים לבדוק במה שהם מצטיינים בו, ולא באמת מנסים דברים חדשים בחיים מתוך פחד היכשל. יש להם קצת גאווה, וזה בחלקית למה הם נהנים להישאר באזור הנוחות שלהם. הם מוצאים משהו שהם טובים בו, נכנסים לשגרה, ואולי לא רואים אפשרויות אחרות או הזדמנויות שניצבות להם בדרך. השוורים יכולים להיות מאד ראש בקיר, בהחלט, אז אם אתם רוצים לשכנע אותם משהוף תצטרכו להתאמן בסבלנות רבה. 

תאומים 21/5-20/6

תאומים, אתם מבלבלים אותנו ומלהיבים אותנו בו בזמן. זה נראה כאילו יש לכם פיצול אישיות, ונראה שאתם לא מצליחים אף פעם להחליט על שום דבר. למרות, שזה הופך אותכם למעניינים ומשאירים אותם לנחש,  מה שגורם לנו לחזור לעוד. תמיד יש לך על מה לדבר, למרות שלפעמים זה נראה כאילו אתם לא מקשיבים. אתם בורחים מדבר אחד לאחר, ממש כמו פרפר, אבל לא מצליחים להישאר על דבר אחד, רעיון, או אמונה. אתם באופן תמידי משנים את דעתכם, וזה מקשה לעקוב אחריכם. אתה משתנה תמיד, כמו זיקית, אבל אתם מתבלטים החוצה מאשר להתמזג פנימה. התאומים לא נוטים להרגיש בדיוק "מיושבים בדעתם" בחיים, כנראה כי הם לא יכולים להחליט על דעתם לגבי מה יהיה אחר כך.

סרטן 21/6-22/7

לסרטנים יש נשמה יפה, רגישה, ועדינה, אבל הרגשות החזקים שלהם לעיתים מחזיקים אותם חזק כלכ ך שהם משתקים אותם לגמרי. לסרטנים יש בעיות רבות עם הערכה עצמית, ופעמים רבות מסתכלים על אחרים על מנת לקבל אישור או הכרה. הסרטנים צריכים הרבה טיפוח וחיבוקים, וזה יכול להרגיש מעיק לפרטנר שלהם, חברים קרובים ומשפחה.  לסרטנים יש הרבה אהבה להעניק, אבל לפעמים, הם שמים את הצרכים של האחרים לפני הצרכים שלהם. הם גם נוטים להיות פסימיים ואידיאליסטים באותו  הזמן. אין להם הרבה תקווה בעולם, כי זה לא נראה כמו העולם הדימיוני שהם המציאו להם במחשבתם. סרטנים הם גם עתידים לעצלנות ובעלי נטייה לדחות דברים.

אריה 23/7-22/8

כמזל הראון, האריות הם תמיד בדרכים. האריות אוהבים שיש עליהם את הזרקור, אבל לעיתים הם שוכחים לתת גם לאחרים את רגע הזוהר שלהם. לאריות יש גאווה רבה, והיהירות שלהם יכולה לשפשף אנשים בדרך הלא נכונה. ליאו האריה גם נוטים להתיקע בדרכים שלהם של עשיית דברים, מה שגורם להם להיראות חסרי גמישות ומחוספסים. הם לא ממש אוהבים להקשיב לדעתם של אחרים, כי הם יודעים הכי טוב. האריות שקועים בעצמם מטבעם מה שיכול להקשות עליהם להחזיק מעמד במערכת יחסים עם אחרים.


בתולה 23/8-22/9


לבתולה יש מוח שמנתח יותר מדי, מה שיכול לשמש להם גם כחוזק וגם כחולשה. הם אוהבים מספרים ולהבין את ה"מדוע" בכל דבר, אבל הרהור על אותה הבעיות בניסיון למצוא פתרונות גורם להם לנטות לדאגות וחרדה. הם גם נוטים לOCD, כשהם חייבים שהכל יעשה בצורה מסוימת ויוצאיםמשיווי משקל כשדברים הולכים לכיוון האי סדר. בתולה הם בעלי נשמה זקנה, וזה גורם להם להיות מחוייבים לעבודה יותר מדי ולשחק מעט מדי. הם גם נוטים לבקר את עצמם ואת האחרים בצורה נוקשה מאד, מה שמקשה על יצירת קשר איתם.

מאזניים 23/9-22/10

מאזניים, מזל רגוע ושלו מטבעו, יכולים להפוך את עורם פשוט ככה אם אתם עושים או אומרים משהו שלא מוצא חן בעיניהם. למרות זאת, במקום לנחם אתכם על בעיה מסוימת, הם נותנים לכם את הטיפול השקט או להראות פאסיביות אגרסיבית כי הם שונאיםם קונפליקטים. בכל זאת, אנשים לא תמיד אוהבים להיות אלה שעושים את השלום, מה שאומר שאם המאזניים לא לומדים להתמודד עם בעיות במקום להימנע מהן, הם יכולים לאבד חברויות. המאזניים גם נוטים ליטור טינה, מה שמסבך את הבעיות שלהם של למחוק אנשים ולהימנע מעימותים ככל האפשר. הם יכולים להתמקד יותר מדי על הרע שבחיים שלהם במקום לשים את כל האנרגיות שלהם על כל הטוב שקורה.

עקרב 23/10-21/11

העקרבים יכולים להיות מאד אוהבים וספונטניים, אבל באותו הזמן, הטבע של הקנאה וחוסר האמון שלהם יכול להיות הגורם המונע במערכות היחסים הרומנטיות והחברויות שלהם. ועל תגיעו אפילו לצד הרע שלהם, כי הם נוטים לנקום כדי ללמד אתכם שיעור ומנסים "להחזיר". העקרבים בדרך כלל שומרים לעצמם בגלל בעיות האמון שלהם, וקשה להם להתקרב לאחרים בגלל זה. יש להם רגשות עמוקים מאד, אבל לא באמת מראים אותם הרבה כי הם לא רוצים להרגיש פגיעים. 

קשת 22/11-21/12

הקשתים הם חוקרים מלידה. הם משתעממים בקלות, מה שמקשה עליהם לסיים כל פרויקט. הם שונאים סמכות וכשאומרים להם מה לעשות, ולעיתים עושים חוקים משלהם בחיים. זה יכול לגרום להם להתסבך בצרות בקלות אם הם לא לומדים כמה חוקי בסיס. הקשתים הם ללא שום פילטריםף ויכולים להישמע חצופים או חסרי טקט תלוי במי נמצא איתם. הקשתים הם חסרי סבלנותף ויעזבו פרויקט אם הוא לא הולך כפי שהם רוצים. הם זקוקים לחופש רב ומקום להתפתח, מה שיכול לגרום להם להיראות מעופפים ולא קלים לפעמים. 

גדי 22/12-19/1

הגדיים יכולים לעבוד למוות ולשכוח איך לדאוג לעצמם ופשוט להנות לפעמים. יש להם אובססיה לסטטוס וכסף, כיוון ששני הדברים האלה מייצגים יציבות והצלחה בחיים, שני דברים שהם משתוקקים להם מאד ועובדים קשה כדי לשמר אותם. הגדיים נוטים להתרברב על העבודה שלהם או ההישגים שלהם, מה שיכול להרחיק אנשים מהם. יש להם בעיה להיפתח לאחרים, ונוטים לחשוב על עצמם כנעלים מרוב האנשים. למרות זאת, יש להם חוסר ביטחון עמוק, והם פוחדים מהדעות והמחשבות של אחרים. לכן, יש להם הרגל רע לדבר יחד עם אנשים אחרים ולדבר רק על עובדות ולא על דעות. הם גם פסימיים, ומצפים תמיד לגרוע ביותר בכל מצב שיש.

דלי 20/1-18/2

הדליים הם מזל נוסף שקשה להבין. מצד אחד, הם חברים נהדרים בשל הכישורים הטובים שלהם בשיחה וריבוי עניין בדברים. למרות זאת, קשה להם מאד לבטא רגשות, מה שמקשה עליהם לשמור על חברים ופרטנרים בסביבתם. הם מתעבים עמוקות כל דבר משעמם או שקשור לשיחה כלשהי, ויש להם צמאון רב להרפתקאות וטיולים. בכל אופן, זה מקשה עליהם להישאר על הקרקע ובפוקוס על תחומי אחריות ומטלות שהם חלק מהחיים בעולם של היום. הדליים יכולים להיראות מעופפים כיוון שהם נשארים בעולם הקטן שלהם במקום להצטרף לעולם שקורה באמת מסביבם.

דגים 19/2-20/3

אחרון חביב, יש לנו את הדגים, האמוציונליים, רגישים, מזל המים הגחמני שאוהבים ללבטא יצירתיות ואוהבים לעזור לאחרים. הדגים, כמו הסרטנים, יכולים לתת לרגשות החזקים שלהם להשיג אותם, למרות הכל. הדגים גם יכולים לצת=את מדעתם כדי לעזור לאחר, אך שוכחים לטפח ולשים לב גם לעצמם. יש להם גם בעיה להתמודד עם המציאות, ורוצים לברוח מהמציאות בכל דרך אפשרית. אם הם לא מצליחים למצוא פתח יציאה יצירתי, הרצון לברוח יכול להוביל אותם לדרך חשוכה אם הם לא יהיו זהירים. בגלל הרגישות הבעייתית שלהם, זה הופך אותם לנוטים לחרדה ודיכאון אם הם לא לומדים למתן את הרגשות שלהם מעט.