מה אומר גלגל המזלות המצרי על העתיד שלכם?

גלגל המזלות המצרי יכול לחשוף רבות עליכם ועל העתיד שלכם.

ת'ות' (ה-29 באוגוסט עד ה-27 בספטמבר)


2


ת'ות' היה אל החכמה ולימד את כל החניכים שלו כיצד לפתור בעיות ביעילות. אם ת'ות' הוא זה המייצג את המזל שלכם ייתכן ותמצאו את עצמכם במקום ייחודי בכל הנוגע לעזרה לאחרים. החיים יציגו עבורכם קשיים שונים ואתם תתבקשו לפתור אותם. קשיים יוצבו בפניכם, עליהם תתבקשו להתגבר, והעובדה היא שכשתמצאו את האמת הפנימית שלכם, הידע והנסיון, כמו גם החכמה שלכם יכפילו עצמם ויעזרו לכם לשגשג.

הורוס (ה-29 בספטמבר עד ה-27 באוקטובר)

3

הורוס היה אל השמש והשמיים הבהירים והחניכים שלו מלאים באופטימיות ותקווה. אם זהו המזל שלכם, האחריות שלכם היא להפיץ חמימות בקרב האנשים הקרובים לכם. יהיו זמנים קשים בהם תחוו אכזבה אבל חוש האופטימיות הבלתי נלאה בקרבכם יעזור להתגבר על הגלים הגבוהים. נסו שלא לדאוג בזמנים קשים כשהאפלה גוברת בתוככם, כי השמש הפנימית בכם תזרח בכל הכוח.

וודג'ט (ה-28 באוקטובר עד ה-26 בנובמבר)

4

וודג'ט הייתה אלת הצדק והזמנים והמאמינים שלה ידועים כאנשים הגיוניים מעצם טבעם. אם וודג'ט הוא המזל שלכם, אתם תמצאו עצמכם בהזדמנויות בהם שיקול הדעת וכושר השיפוט שלכם יעמוד למבחן שוב ושוב. הזמן יזמן לכם הזדמנויות בהן תצטרכו להשתמש בחוש הצדק שלכם לטובה וזו תהיה הבחירה שלכם האם ללכת בנתיב הנכון או בנתיב הקל. ואם הספק יכה בכם, האינסטינקטים שלכם ידריכו אתכם ויראו לכם את הדרך.

סקמט (ה-27 בנובמבר עד ה-26 בצדמבר)

5

סקמט הייתה אלת המלחמה והמאמינים שלה הפגינו אומץ בלתי נלאה. אם סקמט מייצגת את המזל שלכם, החיים יזמנו לכם אתגרים בהם תתבקשו להראות תעוזה וגבורה. תתבקשו להוכיח את עצמכם ולעמוד מאחורי העקרונות שלכם. האתגרים יהיו קשים ויצרכו מכם אנרגיה רבה אבל אם קיים בתוככם הלוחם, אתם תדעו לסמוך על עצמכם ולהיחלץ מהמצב.

ספינקס (ה-27 בדצמבר עד ה-25 בינואר)


6

ספינקס היה מגן האוצר וידע לשנות צורה לכל מה שרצה. אם הספינקס מייצג את המזל שלכם גם אתם יודעים כיצד להסתגל למצבים במהירות, לאורך החיים שלכם. עליכם להבין את השוני במצבים בחיים שלכם, להתאים אותם לאופן המחשבה שלכם וכך תבינו את הערך האמיתי הטמון בחיים שלכם. יהיה עליכם להישאר חדים ושנונים כדי לשמור קרוב ללב את מה שאתם אוהבים, אבל אל דאגה: השומר הפנימי שבכם יסייע לכם.

שו (ה-26 בינואר עד ה-24 בפברואר)

7

שו היה אל הרוח והאוויר והמאמינים שלו ניחנו ביצירתיות יוצאת דופן, אם שו הוא זה המייצג את המזל שלכם, יש בכם חוש יצירתי. אתם בעלי מוח ודמיון פורה שנכנס לפעולה בכל פעם שהעת דורשת זאת. תתבקשו למצוא דרכים חדשות ופתרונות יצירתיים לבעיות בחיים שלכם והמשאבים שלכם יאותגרו, אבל היוצר שבכם יסייע לכם לחתור לשלמות ולמצוא את הדרך והפתרון הטוב ביותר.

איסיס (ה-25 בפברואר עד ה-26 במרץ)

8

איסיס (שימו לב: לא ארגון הטרור) הייתה אלת השליטה העצמית והמשמעת. אם איסיס מייצג את המזל שלכם יהיה עליכם להפגין יכולת ריסון, איפוק ושליטה עצמית גדולה בחיים שלכם. אתם תמצאו את עצמכם במצבים בהם תרגישו כאילו אתם מאבדים את קור הרוח שלכם אבל יהיה עליכם בסך הכל לבטוח בעצמכם. זהו חוש הרוגע שלכם שישחק תפקיד ויביא את השלום הדרוש לכם יותר מכל.

אוסיריס (ה-27 במרץ עד ה-25 באפריל)

9

אוסיריס היה אל העולם התת מימי ואם הוא מייצג את המזל שלכם אז המסתורין והאניגמטיות הם מנת חלקכם, ומייצגים נאותה את האישיות שלכם. האישיות שלכם מורכבת מדי כדי שאנשים יבינוה במלואה. לפיכך, לא תמצאו חברים רבים אבל אלה שכן יהיו חברי אמת ויהיו שם כל החיים. הם יהיו אלה שיעמדו לצדכם ומעולם לא יעזבו אתכם, לא משנה מה.

אמון רה (ה-26 באפריל עד ה-25 במאי)

10

אמון רה היה אל הבניין והמאמינים שלו היו אנשים בעלי מוסר עבודה גבוה ושקדנים. אם הוא מייצג את המזל שלכם החיים יעניקו לכם שפע של הזדמנויות להפגין את הכישורים שלכם בתחום המקצועי. דברים, בכל אופן, לא תמיד יהיו קלים ויהיה עליכם לעבוד קשה כדי להשיג את מה שאתם רוצים בחיים. אבל העבודה שלכם תשא פרי אם תהיה רק מעט סבלנות בלבכם, כך תוכלו לראות את החלומות שלכם מתגשמים.

האת'ור (ה-26 במאי עד ה-24 ביוני)

11

האת'ור הייתה אלת האדמה והמאמינים שלה, ניחנו ביכולות ריפוי של ממש. אם האת'ור מייצגת את המזל שלכם אתם תמצאו את עצמכם במצבים בהם אתם נדרשים לעזור לאחרים. האישיות שלכם היא כזו שיכולה לחוות את כאבם וסבלם של אחרים ובעלת מחוייבות לחולל שינוי. תמצאו שלווה רק כשאחרים ימצאו שלווה והאושר שלכם תלוי באושרם של אנשים אחרים.

פניקס (ה-25 ביוני עד ה-24 ביולי)

12

הפניקס היה ציפור החיים והתחיה המחודשת. אם הפניקס מייצג את המזל שלכם אז החיים יהיו מלאים באתגרים יוצאי דופן. החיים יזמנו לכם אתגרים בזה אחר זה, ואתם תמשיכו לנצח ולשוב בחזרה. תלחמו בכל הכוח ולבסוף, הרוח הטובה שבכם תעמוד איתנה ותנחה אתכם בחיים.

אנוביס (ה-25 ביולי עד ה-28 באוגוסט)

13

אנוביס היה אל המתים והארורים. אם הוא מייצג את המזל שלכם אתם תמצאו את עצמכם דואגים לאלה הזקוקים לעזרה באופן תמידי. יהיו אנשים רבים בחייכם שיזדקקו לעזרה ולהדרכה שלכם כדי לחלץ את הנפשות השבורות שלהם, ואתם, כמדריכים תסייעו להם. אתם תהיו המנהיגים אבל גם החברים שלהם. החיים שלכם יוקדשו לעזרה לאחרים, במיוחד עבור אלה שלא מוצאים עצמם וזקוקים להפסקה מדי פעם.