מה אומר החודש בו נולדתם על חיי האהבה שלכם

החודש בו נולדתם אומר עליכם רבות. בנומרולוגיה, השימוש בחודש השימוש בחודש הלידה של אדם כדי לאפיין אותו הוא עניין מוכר. על פי מדענים וסטטיסטיקנים, חודש הלידה משפיע על הקריירה, הגישה ועוד. קראו ולמדו מה חודש הלידה שלכם אומר על האישיות שלכם.

אנשים שנולדו בינואר
אנשים אלו הם אנליטיים, עצמאים, ונולדו להיות מנהיגים. בנוסף, הם יצירתיים ופיקחים, מה שגורם להם לבלוט בין אנשי אחרים. הכריזמה שלהם עוזרת להם להתנהג כמנהיגים בלי בעיות. אם נולדתם בחודש זה, ייתכן ותחיו חיים מסורתיים יותר מאחרים.


דפוסי התנהגות אצל אנשים שנולדו בינואר
אנשים אלו הם רציניים, מופנמים, אדיבים ומנומסים, חברותיים ועקשנים, תמיד מוכנים ללמד וללמוד. החולשות והפגמים שבאנשים אחרים לא חשובים להם. הם רגישים, ויכולים לגרום לאנשים אחרים להיות מאושרים. בדרך כלל, האנשים הללו שקטים, אבל לא כשהם נרגשים או מתוחים. הם נוטים להתקרר, אבל חסינים בפני מחלות. הם זהירים וחושבים פעמיים לפני שהם מבזבזים כסף.

זה מה שמדענים אומרים על אנשים שנולדו בינואר
באופן סטטיסטי, אנשים שנולדו בחודש הזה נוטים לחלות באלצהיימר, מחלת קרוהן ואפילפסיה. הסיבה לכך היא שאנשים אלו חשופים למעט אור שמש ברחם ובחודשים הראשונים לחייהם. ישנו חשש להתפתחות שלהם בשלב מסויים, דבר ההופך אותם לבעלי נטייה למחלות מסויימות.


אנשים שנולדו בפברואר
האנשים הללו מלאי אמפתיה ובעלי חיבור רוחני. מערכות יחסים חשובות עבורם והם יבלו את חייהם בחיפוש אחר הנפש התאומה שלהם. כישלון במשימה הזו יכול להפוך אותם למדוכאים ותלותיים. הם אנשים אכפתיים והורים מצויינים.

דפוסי התנהגות באנשים שנולדו בחודש פברואר
ריאליסטיים, אינטליגנטיים, מושכים, בעלי מזג חם, ביישנים, צנועים, שקטים, כנים, נאמנים וחכמים. יש להם מטרות שהם מנסים להשיג. הם אוהבים להיות חופשיים ועלולים למרוד כשמישהו מונע מהם את החופש שלהם. האנשים הללו רגישים ונפגעים בקלות. הם כועסים בקלות אבל יכולים שלא להראות את זה. יתרה מזאת, דפוסי התנהגות אחרים מתארים את אלה שנולדו בפברואר כעקשנים, בעלי תעוזה, מלאי אמביציה ומצליחנים.

זה מה שמדענים אומרים על אנשים שנולדו בפברואר
האנשים הללו יכולים להיות אמנים. הם נוטים לסבול מהפרעות שינה בגלל שתינוקות שנולדים בחודש פברואר מעדיפים את שעות הערב בגלל המחסור בחשיפה לשעות שמש ברחם בחודשים הראשונים שלהם.

אנשים שנולדו במרץ
האנשים האלו נמצאים בזמן הנכון ובמקום הנכון. הם יכולים להרוויח הרבה כסף, אבל גם לאבד אותו בקלות. הם נוטים להיות לא נאמנים, לכן מערכות יחסים הן לא טובות עבורם. בנוסף, הם נוטים להתמכרויות וסטיות.

דפוסי התנהגות אצל אנשים שנולדו בחודש מרץ
מושכים, שמרניים, בישניים, דיסקרטיים, כנים, רגישים, נדיבים ומתחשבים. הם אוהבים שלווה ורוגע. הם אוהבים לעזור לאחרים, לטייל, לחלום ולפנטז. בנוסף, הם אוהבים שמקדישים להם תשומת לב. מצד שני, הם נקמניים ומתרגזים בקלות. הם מקבלים החלטות מהירות בכל הקשור לבחירת בני/בנות הזוג שלהם/שלהן.

זה מה שמדענים אומרים על אנשים שנולדו בחודש מרץ.
האנשים הללו נוטים לחלות באסתמה כיוון שלאמהות חסר ויטמין D, הנוצר ע"י אור השמש, ברחם, ומונע התפתחות נשימתית. המחסור בויטמין הזה יכול להזיק להתפתחות המוח ולכן ילדים הנולדים בחודש הזה עשויים שלא להצליח בבית הספר.


אנשים שנולדו באפריל
אנשים אלו הם עקשניים, שתלטניים, יצירתיים, סקסיים וחכמים. הם נולדו להנהיג, הם מלאי אמביציה וכריזמטיים, מה שעוזר להם ליצור חברויות רבות ואהבות במשך חייהם. נסו לא להיות שתלטניים מדי כדי לא להרחיק אנשים. שום דבר לא ימנע מכם להגשים את המטרות שלכם.

דפוסי התנהגות אצל אנשים שנולדו באפריל
הם פעילים, דינמיים, החלטיים ונחפזים, אבל הם מרגישים חרטה כשצריך. הם חברים טובים ויכולים לפתור בעיות של אחרים. הם נדיבים, רגישים, אכפתיים, אוהבים, חסרי פחד ואמיצים.

זה מה שמדענים אומרים על אנשים שנולדו באפריל
אנשים שנולדו בחודש הזה נוטים להיות אלכוהוליסטים. כשהאמא לא מקבלת מספיק ויטמין D, גנים רבים אצל התינוק לא מאוזנים כהלכה. בנוסף, תינוקות אלו נוטים לרמות גבוהות של אוטיזם ודיכאון.

אנשים שנולדו בחודש מאי
אנשים אלו הם מוזיקאים מוכשרים, שחקנים או כותבים מאחר והביטוי העצמי חשוב להם מאוד. אתם מכבדים סמכויות ומאמינים במוסד הנישואין. אתם מבלים זמן רב בחברה ומכבדים את החברים שלכם. בכל מקרה, לפעמים אתם זקוקים לזמן לבדכם בטבע כדי למצוא את האיזון שלכם.

דפוסי התנהגות אצל אנשים שנולדו בחודש מאי
אנשים אלו הם עקשנים, מלאי מוטיבציה, מתחשבים, חרוצים, יפים, בעלי כוח רצון רב ולב נוקשה. הם בעלי רגשות עמוקים אך מתרגזים בקלות. אנשים אלו הם חסרי מנוחה ולא אוהבים להיות בבית – הם מעדיפים לטייל. בנוסף, יש להם דמיון מפותח והם אוהבים לחלום.

זה מה שמדענים אומרים על אנשים שנולדו בחודש מאי
אנשים שנולדו בחודש הזה נוטים לסוכרת ולגלאוקומה. מומחים מאמינים שזהו תוצר של חשיפה ממושכת לשמש במהלך ההריון. בנוסף, יש להם איי.קיו נמוך כתוצאה ממחסור בחשיפה לקרני שמש ברחם.

אנשים שנולדו בחודש יוני
אנשים אלו הם רומנטיים, אבל קנאים. בנוסף, הם מלאי תשוקה ומאהבים יוצאים מן הכלל. חיי האהבה שלכם יכולים להיות מסובכים מאוד וקשה לכם להתנער מן העבר. יש לכם לב טוב, אבל החיסרון הגדול ביותר שלכם הוא הנטייה לרכלנות.

דפוסי התנהגות אצל אנשים שנולדו בחודש יוני
מנומסים, אדיבים, רגישים, עקשניים, בעלי מזג חם, בעלי חוש הומור, דברנים, חולמים בהקיץ וידידותיים. בנוסף, אנשים אלו נפגעים בקלות ומשתעממים מהר. לעתים נדירות הם מבטאים רגשות ודוחים דברים בגלל חוסר ודאות.

זה מה שמדענים אומרים על אנשים שנולדו בחודש יוני
תינוקות שנולדו בחודש הזה נחשפים יותר לשמש ברחם ולאחר הלידה. בכל מקרה, הם נוטים לסבול מבעיות הקשורות בראייה בגלל מחסור בחשיפה לשמש בחודשים המוקדמים של ההתפתחות. רוב זוכי פרס נובל ומנכל"י חברות רבים נולדו בחודש הזה.

אנשים שנולדו ביולי
אנשים שנולדו בחודש יולי הם כנים וגלויי לב, ישירים ואכפתיים. בכל מקרה, הם יכולים להיות ציניים, סרקסטיים ומתבודדים.
הם נוטים לגאונות, אבל הם רגישים ונוטים לדיכאונות.

דפוסי התנהגות אצל אנשים שנולדו בחודש יולי
מצחיקים, דיסקרטיים, שקטים, כנים, חברותיים, בעלי מזג חם, מתחשבים ובעלי טקט, שנונים, אכפתיים, רגישים, חדים אך נפגעים בקלות. הם אינם רשעים או נקמניים. הם אולי יסלחו לכם, אבל אין פירוש שהדבר שהם ישכחו. הם יכולים להיות מתבודדים ומתקשים להתחבר לאנשים חדשים. הם צריכים זמן רב להחלים לאחר שנפגעו.

זה מה שמדענים אומרים על אנשים שנולדו בחודש יולי
בדומה לתינוקות שנולדו בחודש יוני, לאנשים אלו יש נטייה לבעיות הקשורות בראייה. בכל מקרה, בגלל שהם נחשפים לאור שמש בחודשים הראשונים בקיץ, הם נוטים להיות שמחים ואופטימיים.

אנשים שנולדו בחודש אוגוסט
אנשים אלו הם מלאי אהבה ומעריכים את מוסד הנישואין. הם רואים את הטוב בכל אחד. אנשים אלו עשויים לפתח בעיות בריאות מעבודה קשה. הם נוטים לשמש השראה לאנשים אחרים.

דפוסי התנהגות אצל אנשים שנולדו בחודש אוגוסט
מלאי חוש הומור, רומנטיים, חברותיים, רגישים, מושכים, נדיבים, אגואיסטיים, אכפתיים, חסרי פחד ואמיצים. אנשים אלו הם בעלי איכויות של מנהיגים, אך עם זאת הם כועסים ומקנאים בקלות. הם מהירי מחשבה ובעלי חשיבה עצמאית. הם מוכשרים באמנות ובמוזיקה.

זה מה שמדענים אומרים על אנשים שנולדו בחודש אוגוסט
תינוקות שנולדו בחודש הזה נוטים לחוות קשיי בבית הספר. זה קורה בגלל שהם הצעירים ביותר בכיתה וקשה להם לעמוד בקצב.

אנשים שנולדו בחודש ספטמבר
אנשים אלו הם אינטליגנטיים, גמישים, מסודרים ורוחניים. החולשה הגדולה ביותר שלהם היא הנטייה לדיכאון. הפסיקו לבקר את עצמכם באופן כה נוקשה אם אתם רוצים להצליח.

דפוסי התנהגות אצל אנשים שנולדו בחודש ספטמבר
אכפתיים, מסודרים, שקטים, עקשנים, רגועים, סימפתיים, נאמנים, נוטים לדאוג, נדיבים, חכמים, מתחשבים, דיסקרטיים, ובררניים בכל הנוגע למערכות יחסים. יש להם זיכרון טוב והם אוהבים לצבור מידע.

זה מה שמדענים אומרים על אנשים שנולדו בחודש ספטמבר
ילדים שנולדו בחודש ספטמבר הם המבוגרים ביותר בכיתה שלהם, לכן הם מצטיינים בלימודים.

אנשים שנולדו בחודש אוקטובר
אלו אנשים ברי מזל. כמעט תמיד הם משיגים את מה שהם רוצים. מצד שני, אנשים אלו נוטים לווכחנות ונקמנות. עליהם להילחם בשדים הפנימיים שלהם כדי להצליח מעבר לחלומות הפרועים ביותר שלהם. בנוסף, הם גם מנהיגים פופולריים במיוחד.

דפוסי התנהגות אצל אנשים שנולדו בחודש אוקטובר
אנשים שנולדו בחודש זה הם נאמנים, דעתניים, הוגנים, רגישים, כנים והחלטיים. הם אוהבים לטייל, אוהבים אמנות וספרות. אנשים אלו אוהבים לדבר ולהיות במרכז תשומת הלב. הם יפים וסק#ים, אבל מתרגזים בקלות, מקנאים ונפגעים מהר. בכל מקרה, הם מחלימים במהירות. הם אוהבים תמיד להכיר אנשים חדשים ומתייחסים אליהם בחשיבות יתרה. עליהם ללמוד כיצד לא לאבד את הביטחון העצמי בקלות.

זה מה שמדענים אומרים על אנשים שנולדו בחודש אוקטובר
אנשים אלו עם בעלי תוחלת החיים הארוכה ביותר מאחר והם זוכים לחשיפה האופטימלית של אור השמש במהלך ההריון וחודשי ההתפתחות המוקדמים.

אנשים שנולדו בחודש נובמבר
אנשים שנולדו בחודש נובמבר נוטים לעסוק ברוחניות, הם חרוצים, רומנטיים, רגישים, מלאי אמפתיה, דינמיים, סבלניים, החלטיים, דיסקרטיים וחיוביים. יש להם הרבה רעיונות טובים והם בעלי חשיבה חדה. הם מתעצבנים רק שמישהו דוחק בהם. בנוסף, הם נוטים להתבודדות וחשים חוסר ביטחון במערכות יחסים.

זה מה שמדענים אומרים על אנשים שנולדו בחודש נובמבר
אנשים אלו הם פסימיים, כנראה בגלל המחסור בדופאמין. כימיקל זה ידוע כ"כימיקל האושר", והוא משתחרר עם החשיפה לאור השמש.

אנשים שנולדו בחודש דצמבר
אם נולדתם בחודש הזה, אתם פילוסופים מעשיים שמעריכים סגנון חיים יציב. אתם ברי מזל, לעתים אמידים והאהבה מוצאת אתכם ביתר קלות. אלו בעלי חיי חברה פעילים נוטים לשכוח מהמחויבויות שלהם.

דפוסי התנהגות אצל אנשים שנולדו בחודש דצמבר
אנשים אלו הם נדיבים, כנים, כאלו שניתן לבטוח בהם, פטריוטיים, חסרי סבלנות, נחפזים, מלאי אמביציה, ואוהבים להיות נאהבים. כמו כן, הם אוהבים להיות במרכז תשומת הלב. אנשים אלו אינם מעמידים פנים והם אינם אגואיסטים. הם שונאים שמגבילים אותם ובעלי מזג חם.

זה מה שמדענים אומרים על אנשים שנולדו בחודש דצמבר
אנשים שנולדו בחודש דצמבר נוטים לסבול מאסתמה או אלרגיות. זה קורה בגלל שההריון שלהם מתרחש בעיצומו של החוף ועונת השפעת. לחלות בזיהומי חורף בארבעת החודשים הראשונים לחיים עלול לגרום לנזק קבוע. בנוסף, תינוקות אלו נוטים לסבול מהפרעה דו קוטבית.