מה הדבר הראשון שאתם רואים אומר על האישיות שלכם?

חידון חדש לחלוטין הופך לויראלי ברחבי העולם. החידון הזה מורכב מסדרה של 7 תמונות מדהימות אותן ניתן לפרש במגוון דרכים. כל התמונות האלו עוצבו ע"י אמנים מומחים כדי לקודד את אישיות האדם. תוכלו לחשוב על החידון הזה כמעין מבחן רורשאך, חוץ מהעובדה שהתמונות המוצגות כאן יותר מורכבות והרבה יותר מעניינות. לאלו מכם שלא יודעים, מבחן רורשאך הוא מבחן פסיכולוגי העושה שימוש בכתמי דיו.

חשוב שלא להתכונן לפני הופעתה של כל תמונה על המסך ופשוט לבחור במה שקופץ לעין קודם. המבחן הזה יעניק ייצוג תקף של סוג האישיות שלכם אם תשיבו בכנות ובמהירות. בסוף המבחן, תקבלו סיכום מפורט ונרחב של האישיות שלכם. תוכלו להשתמש במידע יקר הערך הזה גם בחיי היומיום שלכם. מי יודע, אולי המבחן הזה דווקא יצית את היצירתיות החבויה בכם.


אנחנו לא רוצים לספר לכם כיצד נראות התמונות האלו לפני שעשיתם את השאלון בעצמכם, אחרי הכל, מה כיף בזה?
לא תצליחו להשיג תוצאות טובות במבחן הזה אם תדעו למה לצפות לפני שתעשו אותו. פשוט לכו אחר תחושת הבטן שלכם והקליקו על האפשרות הראשונה שנראית לכם כנכונה. כמובן, אחרי שתקליקו על התשובה, תוכלו למיד להשתהות על אותה התמונה ולראות את כל מה שלא ראיתם בהתחלה. כל התמונות האלו מהוות שיעור יוצא דופן המראה לנו כיצד שינוי קטן בפרספקטיבה יכול לפתוח עולם חדש של משמעויות.