מה הדברים המעצבנים ביותר במזל שלך?

המזל שלך יכול לעזור לך להבין אילו הרגלים אתה צריך לשנות השנה.

טלה
אנשים במזל טלה יכולים להיות ממש רעים וכחנים כשהם רוצים. בדרך כלל, הם נשארים רגועים ומורכבים אבל אם יש משהו שנראה להם בלתי מקובל, הם באמת יכולים להוציא את המטען המילולי שלהם. הם יתווכחו עד שהם ינצחו וזה לא משנה להם כמה רעים הם נעשים. לכן, זה עדיף לא לעצבן אותם או לעשות אותם כועסים.


שור
במזל שור הם ידועים בהיותם אדיבים אך עקשנים. הם ממש עיקשים והם לא יזוזו מהעמדה שלהם, לא משנה מה. הם נדבקים לעמדותיהם, המחויבות שלהם היא בלתי אפשרית להזזה, ואם הם מחליטים לעמוד על שלהם, הם יכולים להיות די מעצבנים בקשיחות שלהם. זה עדיף להתעסק אתם בצורה שלווה בלי לדחוק אותם לפינה שהם מחליטים לנקוט עמדה.

תאומים
תאומים יכולים להיות לא צפויים באופן מעצבן. בזמן שהם מחזיקים בהרבה מעלות, חוסר היציבות שלהם יכול לעלות לך על העצבים. הם יכולים לבטל את התכניות שלהם מרגע לרגע, הם יכולים לשנות את דעתם מתי שהם רוצים והם לעולם לא יתנו לך הסבר למה שקרה. לכן, עדיף להשאיר את מחשבותיך על השינויים בדעתם לעצמך, לפני שיהיה לך עסק אתם.


סרטן
מזל סרטן יכולים חסרי ביטחון באופן מעצבן לגבי הדברים הכי קטנים. למרות שהם לא מגלים זאת לעולם, הצורך התמידי שלהם בביטחון, יכולים מאד לעלות על העצבים של הקרובים אליהם. הם אינם יודעים שובע מהצורך שלהם באישור, מהאנשים שהם אוהבים, והם יכולים די להציק לך בשביל הנוחות הזאת. זה תמיד עדיף להתעסק אתם בסבלנות ובצורה רגועה.

אריה
מזל אריה הם בדרך כלל טובים במה שהם בוחרים אבל הם יכולים גם להפוך ליהירים מההצלחה שלהם. מאז שהם בטוחים לגמרי בכישרון שלהם, הם לא עוצרים אם הם רוצים להתרברב. הם גם יכולים להיות וריד קטן ומעצבן לפעמים אבל יותר מאשר לא,, איש לא יכול למנוע מהם את הצלחתם. לכן, זה עדיף תמיד לעבוד למרות היהירות שלהם ולהכיר את האדם שמתחת.

בתולה
מזל בתולה ידועים בהיותם פרפקציוניסטים ולכן הם יכולים די לעלות לך על העצבים עם ניהול המיקרו שלהם. הם מדורבנים לסדר הכל בקפידה והם שמים לב לכל פרט מה שהופך את זה לקשה מאד לעבוד אתם. הם עשויים להתפרץ וליצור מהומה מסביב אם הם לא קיבלו את המצב כמו שהם רצו אותו. לפעמים זה עדיף לתת להם את הדרך שלכם ולא להתעסק עם ההרגלים שלהם.

מאזניים
מזל מאזניים הם מרצים גדולים. הם רוצים שכולם יהיו שמחים והם רוצים שכולם יאהבו אותם. זוהי החולשה שלהם והם יגיעו למקומות מעצבנים כדי שכולם יאהבו אותם. הם יכולים להיות דיפלומטיים, ולא לתת לך תשובה ישירה, מהפחד שאולי לא תאהב אותם. עדיף לגרום להם להרגיש בנוח ואהובים כדי שהם יוכלו להיות עצמם האמתיים.

עקרב
מזל עקרב הם מבעלי מטרה ובעלי מוטיבציה מה שאומר שהם גם מאד תובעניים וצריכים תחזוקה חזקה. הצורך שלהם ברף גבוה יכול לעצבן אחרים כאשר לא לכולם אכפת להיות כל כך בעלי מוטיבציה. הצדקנות שלהם  זה גם משהו שיכול להפריע לאחרים וזה תמיד עדיף לתת להם את רצונם ולא להפריע להם יותר מדי.

קשת
מזל קשת לעולם לא מסיימים את העבודה שהם מתחילים. זה תמיד הדבר הבא, תמיד הרעיון הבא, תמיד המחשבה הבאה שמניעה אותם והם יזרקו את הפעילות הנוכחית שלהם בהודעה מרגע לרגע. למרות שהם יכולים לתת רעיונות די טובים הרבה פעמים, אבל חוסר היכולת לבצע אותם יכול מאד לעצבן. לכן, עדיף צריך תמיד לשים את ההסתכלות הזאת בראש לפני שנותנים להם לטפל במשימה כלשהי.


גדי
מזל גדי בדרך כלל ביישנים ואוהבים לשמור את הדברים לעצמם אבל הם יכולים גם להיות מלאים בעצמם.  העובדה שהם מאד מודעים לעצמם  אומר שהם יודעים בדיוק מי הם והם די יכולים להיות גאים בזה. הם יכולים להיות מאד מתפארים ברגע שהם מרגישים בנוח אתך וזה לפעמים טוב ביותר לקבל אותם כמו שהם במקום לדחוף אותם לתוך הצדפה שלהם.

דלי
מזל דלי ידועים כחיים מאחורי חזית משלהם והם לעולם לא יחשפו את עצמם האמתי. הם סודיים, תמוהים ושומרים את מחשבותיהם לעצמם.  התכונה המעצבנת ביותר של אישיותם היא שברגע שאתה חושב שהבנת אותם כמו שצריך, הם יחפשו משהו מנוגד לחלוטין. לכן, זה עדיף לא לנסות להבין אותם ולזרום עם זה כאשר מתמודדים אתם.

דגים
מזל דגים ידועים כחיים בעולם משל עצמם ואין להם שום מושג של זמן. הם יכולים לגרום לאנשים לחכות זמן רב, והם אפילו לא יקלטו את זה. הם נעלמים לתוך המחשבות שלהם יותר מאשר שאדם אחר יכול להתמודד, ולא להיות נוכחים נפשית כמו שאתה מצפה מהם. לכן, עדיף לתת להם לחלום ולדבר רק כאשר נראה שהם חזרו לכדור הארץ.