מה הצורה של הסנטר שלכם אומרת על האישיות שלכם?

#4 סנטר עגול

מה הצורה של הסנטר שלכם אומרת על האישיות שלכם?


סנטר עגול מראה על אישיות מתוקה ומתחשבת שהיא חברותית, חמימה, ונדיבה. צורת הסנטר משקפת אישיות רגועה שיכולה להישאר שלווה גם במצבים הקשים ביותר ועדיין להישאר אופטימית למרות הכל. הצורה הזו של הסנטר מראה על אדם שבאמת אוהב את הסביבה.


אז זוהי הצורה של הסנטר שלכם אז ישנו סיכוי שאתם מסוג האנשים בעלי אמפתיה בדרגה גבוה מאד. אתם רגישים לאלה שסביבכם ואתם יכולים לשים את עצמכם בנעליהם ולראות את העולם דרך עיניהם. אתם מסוג האנשים שיצאו מדעתם על מנת לעזור למישהו שזקוק לכם ותעשו זאת מטוב לבכם הטהור שמשתקף החוצה. לכן, אתם אנשים שהם ברכה לכל הסובבים אתכם.

#5 סנטר ארוך

מה הצורה של הסנטר שלכם אומרת על האישיות שלכם?

סנטר ארוך משקף אישיות יצירתית שמביעה את עצמה. זה משקף אדם אשר מכוון מטבעו לאהוב את הדברים הקטנים בחיים ומחשבה שמחוברת למחשבות העמוקות ביותר. זה מראה שהאדם הינו מתחשב, חכם, אשר נוטה לאינטלקטיות.

אם זוהי הצורה של הסנטר שלכם , אז אתם מסוג האנשים שהם טובים מטבעם ויודעים להביע את עצמם. למרות זאת, אתם תביעו את מחשבותיכם באומנות המוזיקה, בכתיבה, בציור או משהו אחר. אתם מבינים ומעריכים יופי אמיתי ואתם מעריכים את האושר שבדברים הקטנים בחיים. לכן, אתם מיועדים למעשים גדולים בחייכם ואתם תצאו החוצה ותיצרו יופי בעצמכם.

#6 סנטר נסוג

מה הצורה של הסנטר שלכם אומרת על האישיות שלכם?

סנטר נסוג מראה על אישיות קצת מופנמת ועל אנשים ששומרים את מחשבותיהם לעצמם. זה משקף אישיות עצמאית, שקטה, אך עדיין עקשנית ומתמידה מטבעה. הסנטר הזה מראה על אישיות שהיא יפיפייה אך שתישאר נחבאת מהעולם.

אם זוהי צורת הסנטר שלכם אתם מסוג האנשים שאוהבים לחיות בעולם משלכם. אתם אוהבים לבלות זמן לבד עם מחשבותיכם. אתם חושבים הרבה ותמיד נאבדים ברדיפה אחר מחשבות גדולות יותר, ואתם לא מכניסים אנשים רבים לחייכם. ואלה שכן נכנסו אל חייכם, אתם מדהימים וברכה בשבילם.

מה הצורה של הסנטר שלכם אומרת על האישיות שלכם?

תכונות האישיות האלה מגדירות את ההיבטים הרחבים של האישיות שלכם, אבל מי שאתם בתור אינדיבידואלים גם נקבע ע"י הידע שלכם, הניסיון שלכם והרקע שלכם. הם מגדירים את הדרך שלכם באופן כללי אך הניסיון שלכם מביא את האינדיבידואל שבכם, מה שהופך אתכם לאנשים המיוחדים שאתם.