מה יכול לקרות לעור שלך אם תאכלי אגוזי מלך בכל יום

אכילת חצי כוס אגוזי מלך ביום יכולה להוריד את רמות הכולסטרול שלך ולהועיל לבריאותך הכללית. אך פרט לשמירה על הלב במצב טוב, אגוזי מלך הם מזון על של ממש בכל הנוגע ליפי העור שלך. אגוזי מלך עמוסים בוויטמינים ובנוטריינטים חיוניים, מה שהופך אותם לפריט חובה למען עור זוהר וצעיר.

צוות האתר שלנו מת על אגוזי מלך בשל טעמם הנפלא, לכן בדקנו את העדויות ליכולת של החטיף הפריך הזה לקדם מראה עור יפה ובריא.


זה עשוי למנוע הזדקנות בטרם עת

© Shutterstock.com

אגוזי מלך עשירים בנוגדני חמצון יותר מכל אגוז אחר. נוגדני חמצון מגנים על העור שלך מפני נזקים סביבתיים, כמו חשיפה לשמש. אכילת חופן אגוזי מלך מדי יום עשויה לסייע בהגנה על העור שלך מפני חשיפה לקרני אולטרה ולסייע לעור שלך להיראות צעיר יותר ולאורך זמן. אגוזי מלך גם עשירים בוויטמין B, מה שעשוי להקטין את הפיגמנטציה בעור ולסייע לגופך להפיק תאי עור חדשים ובריאים.


שומר על הלחות בעור

© Depositphotos.com© Shutterstock.com

אגוזי מלך מציעים יותר חומצות שומן בריאות מסוג אומגה 3, מאשר בכל אגוז אחר. כמות מספקת של אומגה 3 היא חיונית עבור בריאות העור מאחר והיא עוזרת לווסת את ייצור השומן, לנקז רעלנים, ולנעול את הלחות בעור שלך כדי לשמור על עור חלק וחף מקמטים. הוספת אגוזי מלך לדיאטה שלכן היא קלה וטעימה ועוזרת לו להיראות ולהרגיש רך יותר ומלא לחות.

הוא עשוי למנוע התפרצויות

© Shutterstock.com

הוספת כמה אגוזי מלך לשיבולת השועל שלכם בארוחת הבוקר תהפוך אותה למזינה יותר, וגם תסייע לכם לרפא את העור שלכם מבפנים. השומנים הבריאים באגוזי המלך יסייעו להקל על הגירוי ויכולים לטפל בבעיות עור שונות, כמו דרמטיטיס. שיירים של אלמנטים נוספים באגוזי המלך עוזרים להילחם בדלקת מבפנים, ולסייע לעור שלכם להישאר זוהר וחף מאקנה.

זה עשוי לצמצם את העיגולים השחורים וה׳שקיות׳ בעיניים

© Shutterstock.com

כשאת מתעוררת עם עיגולים שחורים או עיניים נפוחות, את רוצה באופן טבעי לשלוח יד למוצרי הקוסמטיקה או להשתמש בקוביות קרח. אך מסתבר, שאכילת חופן אגוזי מלך היא בעלת השפעה דומה. אגוזי מלך מכילים וויטמין E, שהוכח כבעל יכולת לצמצם הופעת עיגולים שחורים, ולא תצטרכי להשקיע כסף מיותר כדי לטפל בבעיה הזו.


זה עשוי להבהיר את העור שלך

© Depositphotos.com© Depositphotos.com

מה שאת אוכלת משפיע על העור שלך, ואין פודרה לפנים או תשתית (foundation) שיכולה לגרום לך להיראות יפה אם המעי שלך לא בריא. אכילת אגוזי מלך מזינה את המעי שלך ומסייעת לבקטריה הבריאה, שהיא חשובה מאוד לעיכול שלך ולבריאות הכללית. זה, בתורו, ישפר את העור שלך מבפנים, ויהפוך אותו לבשרני וזוהר.

זה מעולה לקרקפת שלך

© Shutterstock.com

הוספת אגוזי מלך לארוחות שלך היא בעלת השפעה על עור הקרקפת שלך גם כן. נוגדני החמצון וחומצות השומן הבריאות באגוזי מלך מאיצים את זקיקי השיער, והופכים אותו לזוהר יותר ובעל נפח. אכילת אגוזי מלך עשויה גם להפוך את הקרקפת שלך לבריאה יותר, מה שירחיק את הקשקשים והגירוי.

האם אתן אוכלות אגוזי מלך לעתים קרובות? האם יש לכם מתכון טעים הכולל אגוזי מלך שהיית רוצה לשתף עם שאר הקוראות שלנו?