תבחרו צבע לדלת ותגלו מה זה אומר עליכם?

הצבעים בהם אנחנו בוחרים, החל מצבע הבגדים לנו ועד לאופן בו אנחנו מעצבים את הבית שלנו, חושף אודותינו רבות. צבעים מסוימים כמו לבן, צהוב וכחול, מכילים אנרגיה חיובית מהסביבה. אנחנו גם נוטים לבחור צבעים מסוימים תלוי במקום בו אנחנו חיים ובמזג האוויר. לכן באופן טבעי, ההעדפות הצבעים שלנו המייצגות את סביבת המגורים שלנו מגלות רבוות אודות האישות שלנו ואופן החשיבה המיוחד שלנו.

צוות האתר שלנו ערך מחקר, ואתם עשויים להיות מופתעים מה אומר עליכם צבע הדלת שאותו תבחרו.


בחרו את הדלת:

כחול בהיר וכהה

© Pixabay.com© Pixabay.com


* כחול בהיר: אתם אנשים מלאי תקווה וחיוביים, ואנשים בדרך כלל מגיעים אליכם כשהם זקוקים לעצה. לא די בכך, הם גם יתדקפו על דלת ביתכם אם הם זקוקים לשיחה הגונה.
* כחול כהה: ככל שגוון הכחול כהה יותר, בתוך הבית גרים אנשים שלווים ורגועים יותר. אתם רוצים להעביר מסר כי הבית שלכם פתוח לעוברים והשבים.

צהוב

© Pixabay.com

בהירות הצבע מסקרנת את השכנים שלכם והעוברים והשבים. ככל הנראה אתם אנשים של בוקר אשר חיים את הרגע בכל שעות היום. אתם אנשים מזמינים ואופטימיים, ורוצים שכולם ידעו זאת אודותיכם. אתם יודעים שהחיים יכולים לפעמים להפוך קצת אפורים, אבל הדלת שלכם לא חייבת להתמזג עם הגוון הזה.

אדום

© Pixabay.com

בעבר, דלת אדומה משמעה היה כי כל מי שזקוק לעצור לרגע ולקחת אוויר מוזמן להיכנס. בסקוטלנד, מצד שני, אנשים שהיו מסיימים לשלם את המשכנתא שלהם היו צובעים את הדלת באדום כדי שכולם ידעו על כך. היום, דלת אדומה מראה חוזק וחשיבה חיובית ע״י האנשים שחיים מאחוריה.

שחור

© Pixabay.com


שחור הוא צבע מתוחכם מאוד ושולח מסר שאתם אנשים בעלי סמכות והחיים שלכם תחת שליטה. אתם מראים שאתם אנשים חזקים עם גישה רצינית מאוד לחיים. בו בעת, אתם מצליחים לייתר מעט מסתורין סביבכם וסביב הבית שלכם.

ירוק

© Pixabay.com

ירוק הוא צבעו של הטבע, וכשאתם צובעים את דלת הבית שלכם בגוון הזה, אתם מראים את אהבתם לטבע ואת הניסיון שלכם להיטמע בתוכו. אתם רוצים להיות בהרמוניה ולא לצאת בהצהרות מפוצצות. כנראה שאתם אנשים המקדישים את חייכם למשפחה שלכם ואוהבים את הביטחון שלכם. זה אולי מפספס את המטרה, אבל כנראה שאתם גם אוהבים לשמור על הגינה שלכם מסודרת וזה כבר מעיד על אהבתם לטבע.

לבן

© Pixabay.com

לבן הוא צבע של ניקיון, פשטות וסדר, דברים שכנראה אתם מכירים היטב. כנראה שאתם אנשים רגועים ורוצים שלווה בכל תחום בחייכם. כנראה שזהו לא צבע שבחרתם רק לחלק החיצוני של הבית, אלא גם בפנים.

ורוד

© Pixabay.com

לא משנה איזה גוון של ורוד בחרתם, אנחנו יכולים להניח בביטחון שאתם רומנטיקנים חסרי תקנה. אז כנראה שאתם גם מלאי תשוקה ואכפתיים כלפי כל הסובבים אתכם. אתם אנשים נדיבים מאוד, וכשאתם מארחים אנשים בביתכם, אתם רוצים שירגישו הכי בבית שאפשר.

כתום

© Depositphotos.com

כתום הוא הצהרה נועזת, והיא מראה שאינכם חוששים לקחת סיכונים בחייכם. כנראה שאתם אנשים חמים ומזמינים מאוד, והדלת שלכם מעבירה מסר שאנשים לא צריכים לחשוש ולדפוק עליה. במסעדות, כתום הוא צבע פופולרי מאוד מאחר והוא גורם לאנשים לחוש רעבים ולאכול יותר. אז אולי אתם מתכננים מסיבות וארוחות נפלאות ומוודאים שחבריכם ובני המשפחה שלכם אוכלים היטב.

סגול

© Depositphotos.com

במדינות רבות, סגול הוא צבע של מלוכה ועושר, והוא גם צבע רוחני שנבחר ע״י כמרים רבים. אם בחרתם בסגול, כנראה שאתם אנשים יצירתיים ובעלי ראש פתוח, לעתים קרובות חושבים מחוץ לקופסה. זהו צבע מרגיע ושליו המחולל אפקט דומה גם על הנכנסים לביתכם. כנראה שאתם גם לא חוששים לקחת סיכונים, לא משנה כמה הם גדולים.

אפור

© Depositphotos.com

אפור הופך לאחרונה פופולרי יותר ויותר, ושולח מסר של תחכום והקפדה על צווי אופנה. זהו צבע אופנתי מאוד, לא משנה הגוון, והאורחים שלכם יודעים שהם הולכים לעשות אתכם כיף חיים. אלו שבוחרים בצבע הזה הם ככל הנראה אנשים אינטליגנטיים והגונים מאוד. בנוסף, אולי אתם מאמינים בשיטת הפנג שווי, ולכן בחרתם משהו נייטרלי ולא משהו שתופס את העין.

איזה צבע בחרתם לדלת הבית שלכם ומדוע? האם יש לכם תכונות אופי דומות כמו אלה שהזכרנו בכתבה?