מה צבע הדלת שלכם אומר עליכם?

הצבעים בהם אנחנו בוחרים, החל מהבגדים ועד לבגדים שמעטרים את הבתים שלנו, חושפים אודותינו דברים רבים. יש צבעים, כמו לבן, צהוב וכחול, המכילים אנרגיה חיובית מאוד מהסביבה. אנחנו גם נוטים לבחור צבעים מסוימים על סמך המקום בו אנחנו גרים ומזג האוויר. אז באופן טבעי, הצבעים שאנחנו בוחרים כדי לייצג את מקום המגורים שלנו חושפים רבות אודות האישיות שלנו ואודות אופן המחשבה הייחודי שלנו.

צוות האתר שלנו ערך מחקר, ואתם תופתעו לגלות מה אומר עליכם צבעה של הדלת הקדמית שלכם.


כחול בהיר או עמוק

© Pixabay.com© Pixabay.com

* כחול בהיר: אתם אנשים מלאי תקווה וחיוביים, ואתם מסוג האנשים שאחרים באים לדבר עימם בחיפוש אחר עצה. לא רק זה, אלא שהם גם יתדפקו על דלת ביתכם אם הם זקוקים לשיחה טובה.
* כחול עמוק: ככל שהכחול כהה יותר, כך שליו ורגוע יותר האדם שחי בפנים. אתם רוצים לשלוח מסר לעוברים ושבים, שהבית שלכם פתוח לכל.


צהוב

© Pixabay.com

הבהירות של הצבע הזה מושכת את תשומת לבם של השכנים שלכם ושל זרים. אתם ככה הנראה אנשים של בוקר שחיים את הרגע במשך כל שעות היום. אתם גם אנשים מאוד מזמינים ואופטימיים, ואתם רוצים שכולם ידעו זאת עליכם. אתם יודעים שהחיים יכולים להפוך חשוכים לעתים, אבל הדלת שלכם לא חייבת להתמזג עם האפילה הזו.

אדום

© Pixabay.com

בעבר, דלת אדומה משמעה היה כי כל מי שזקוק להפסקה מתקבל בברכה. בסקוטלנד, מצד שני, אנשים ששילמו את המשכנתא שלהם במלואה היו צובעים את הדלת שלהם באדום כדי שכולם ידעו על כך. היום, דלת אדומה משמעה עוצמה וחשיבה חיובית ששייכים לאנשים מאחוריה.

שחור

© Pixabay.com

שחור הוא צבע מתוחכם מאוד ושולח את המסר שמדובר באנשים סמכותיים ומהימנים שהחיים שלהם תחת שליטה. אתם מראים שאתם אנשים חזקים עם נקודת מבט רצינית מאוד על החיים. בו בעת, אתם מצליחים ליצור מעט מסתורין אודות עצמכם ואודות הבית.


ירוק

© Pixabay.com© Pixabay.com

ירוק הוא הצבע של הטבע, ובאמצעות צביעת הדלת שלכם בגוון זה, אתם מראים את אהבתכם לטבע ואת הניסיון שלכם להיטמע בו. אתם רוצים לחיות בהרמוניה ולא יוצאים בהכרזות נועזות. אתם ככל הנראה אנשים שמשקיעים את זמנם במשפחה שלהם ואוהבים את הביטחון שלכם. זו אולי הגזמה, אבל ככל הנראה אתם אוהבים לשמור על הגינה שלכם מסודרת מאחר וזה די ברור שאתם אנשים של טבע.

לבן

© Pixabay.com

לבן הוא צבע של ניקיון, פשטות, וארגון, כל אותם דברים שאתם ככל הנראה מכירים היטב. סביר להניח שאתם אנשים רגועים ורוצים שלווה בכל היבט בחייכם. זהו צבע שייתכן ונבחר לא רק עבור החוץ, אלא גם עבור החדרים בבית.

ורוד

© Pixabay.com

לא משנה באיזה גוון של ורוד בחרתם, אנחנו יכולים להניח בבטחה שאתם רומנטיקנים חסרי תקנה. אז ייתכן בנוסף שאתם אנשים מלאי חיבה ודאגה כלפי כל האנשים בחייכם. אתם גם אנשים נדיבים מאוד, וכשיש אנשים סביבכם, אתם רוצים לוודא שכולם מרגישים טוב.

כתום

© Depositphotos.com

כתום הוא הצהרה נועזת, וזה מראה שאינכם חוששים לקחת סיכונים בחייכם. אתם ככל הנראה אנשים חמימים ומזמינים מאוד, והדלת שלכם מעבירה מסר שאנשים לא צריכים לחשוש מלדפוק עליה. במסעדות, כתום הוא צבע פופולרי מאוד מאחר והוא גורם לאנשים לחוש רעב ולאכול יותר. אז אולי אתם מתכנני מסיבות וארוחות ערב נפלאים שאוהבים להאכיל את החברים ובני המשפחה שלהם.

סגול

© Depositphotos.com

במדינות רבות, סגול הוא צבע של עושר ומלכות, והוא בעל הקשר רוחני מאוד שכמרים רבים בוחרים. אם בחרתם סגול, אתם ככל הנראה אנשים יצירתיים עם ראש פתוח, שלעתים קרובות חושבים מחוץ לקופסה. זהו גם צבע שמשרה רוגע ובעל השפעה שלווה עליכם ועל אלו הנכנסים לביתכם. אתם ככל הנראה גם אנשים שלא חוששים לקחת סיכונים, לא משנה כמה הם גדולים.

אפור

© Depositphotos.com

אפור הופך יותר ויותר פופולרי לאחרונה, והוא שולח את המסר שאתם אנשים מתוחכמים ורוצים לשים עין על כל מה שבאופנה. זהו צבע אופנתי מאוד, בלי קשר לגוון, והאורחים שלכם יודעים שהם הולכים לבלות אתכם. אלו שבחרו בצבע הזה הם ככל הנראה אנשים אינטליגנטיים והגונים. בנוסף, ייתכן ואתם מאמינים גדולים בפנג שווי, מאחר ובחרתם ללכת על צבע נייטרלי שאינו תופס את העין.

איזה צבע בחרתם עבור הדלת שלכם ומדוע? האם יש לכם תכונות אישיות הזהות לאלו שציינו?