מומחים קובעים: אלה 3 המזלות של הבעלים המוצלחים והטובים ביותר

עולם הדייטינג היום כל כך מפותח. ישנם אינספור דרכים להכיר את איש/אשת חייך. פייסבוק, אינסטגרם, אפליקציות ואתרי היכרויות כמו טינדר, Love Me, ואולי הדרך שבעיני נראית הטבעית והמקסימה ביותר, הפרימיטיבית ביותר – היי, מה רע בלהזמין אותו/אותה למשקה?

טיימינג הינו דבר חשוב במיוחד. הרבה אנשים מנסים שנים רבות למצוא את אהבת חייהם ולא פעם מגיעים לרגעי משבר וכמעט מרימים ידיים. מנגד, יש כאלה שלאחר דייט ראשון יודעים כי זה הולך לכיוון של חתונה. עניין של מזל. אך מכל הדברים הללו, אין ספק שמציאת בן/בת זוג לחיים מהווה משימה קשה מאוד.


מומחי אסטרולוגיה מבודפשט, הונגריה, ערכו ניסוי שכלל מחקר בן 8 שנים ובו בדקו, על ידי שאלונים ומעקב אחר זוגות צעירים, מהו המזל המושלם ביותר לחתונה. בין הזוגות שהראו מדדים גבוהים של שביעות רצון וזוגיות בריאה ומאושרת, היו 3 מזלות שבלטו בצורה חד משמעית. אז אם את רוצה למצוא לך את האביר על הסוס הלבן, כדאי לך לבחור את אחד מ-3 המזלות האלה. אלה הם בני הזוג הטובים ביותר, לפי המזל.

מזל סרטן
מומחים קובעים: אלה 3 המזלות של הבעלים המוצלחים והטובים ביותר
אישה אשר תמצא בן זוג מזל סרטן, תחווה שלום בית וזוגיות שלווה ונינוחה. בני מזל זה נחשבים ליעילים, רומנטיקנים ומלאי תשוקה אמיתית. מדובר בטיפוסים נפלאים שאם תראו להם אהבה ותמיכה, הם יחזירו לכן פי כמה. אולי הם יכולים להיות לפעמים חסרי סבלנות או קצרי רוח אך מאוד חשוב להם שיהיה לכן שמח ושתהיו מסופקות. הם יקפידו לשמור עליכן מלאי אנרגיות חיוביות והפינוק שתקבלו מהם יגרום לבני זוג אחרים לקנא בכם.


מזל דלי
מומחים קובעים: אלה 3 המזלות של הבעלים המוצלחים והטובים ביותר
האמת של בני מזל זה מהווה ערך עליון. הם תמיד ילכו אחרי הלב שלהם וישאפו לעשות מה שהכי נכון עבור מערכת היחסים שלכם. בין התכונות שמאפיינות מזל דלי הן כנות, נאמנות ופתיחות. בני מזל דלי נחשבים לאנשי שיחה יוצאי דופן ולטיפוסים מאוד עמוקים. האהבה שתקבלו מהם היא פשוט אינסופית. תמיד תרגישו תמיכה. אף פעם לא תחושו שאתן לבד ובכל רגע נתון תדעו שיש לכן על מי לסמוך ויש את מי לשתף. קריירה והגשמה עצמית מאוד חשובים להם אך אם תצליחו למצוא לכם בן מזל דלי הוא ללא ספק יהיה החצי השני הכי טוב שיכולתן לאחל לעצמכן.

מזל אריה
מומחים קובעים: אלה 3 המזלות של הבעלים המוצלחים והטובים ביותר
כריזמה ושוב כריזמה. הרבה ביטחון עצמי וכוח מניע. מוטיבציה אמיתית, נחישות ודבקות במטרה. אולי זה מה שאת צריכה. בעל ובן זוג שידע מה הוא רוצה מעצמו. אם בחרתן לעצמכן בן מזל אריה, התכוננו למסע מסקרן, סוער, מהפנט ומלמד במיוחד. החיים שלכם יחד יהיו מרתקים ומעניינים. אתם תחוו לא מעט רגעים מרגשים ובונים. חייכם יהיו מלאי תשוקה ויצירתיות ואתן תרגישו שבן הזוג שלכם מזין אתכם בידע ובדברים שלא ידעתם. אם הוא יילחם על משהו שהוא חושב שזה אכן שווה את זה, הרשו לו לעשות כן. הוא לא יוותר, זה בגנים שלו. לפעמים מילות שבח, חיבה ואהבה או טפיחה על השכם יכולים להיות דבר נכון מאוד עבורם. הרשו לעצמכן לפנק אותו, אתן תקבלו פי עשרות מונים יותר.