מורה נותנת שיעור אנטומיה בחליפת גוף מלאה שממפה את הגוף האנושי לפרטי פרטים

האם אתם זוכרים את אותו המורה? המורה שבאמת היה אכפת לו? זה שתמיד ניסה? ורוניקה דוק היא המורה הזו. לאחרונה, המורה בת ה-43 החליטה להעלות את רמת שיעור האנטומיה עבור תלמידיה והופיעה בחליפת גוף מלאה הממפה את הגוף האנושי לפרטי פרטים.

״אני מלמדת כבר 15 שנים״, אומרת וורוניקה. ״אני מלמדת מדעי החברה והטבע, אמנות וגם אנגלית וספרדית״.


כעת, וורוניקה מלמדת תלמידי כיתה ג׳ ומחפשת ללא הרף אחר רעיונות חדשים כדי להפוך את השיעורים למעניינים יותר. ״גלשתי באינטרנט כשהופיעה פרסומת של עלי אקספרס עבור בגדי ים. ביודעי כמה קשה זה עבור ילדים צעירים לדמיין מיקומם של איברים פנימיים, חשבתי ששווה לתת לזה ניסיון״.


לאחר שבעלה מייקל צייץ כמה תמונות מאותו השיער, וורוניקה הפכה וויראלית מיד. היא צברה מעל 65 אלף לייקים ו-14 אלף תגובות, והציוץ הפך אותה לסמל של יצירתיות והחלטיות. בכל מקרה, היא טרם סיימה. לוורוניקה יש אמתחת מלאת הפתעות עבור תלמידיה.

״החלטתי לפני זמן רב להשתמש בתחפושות עבור שיעורי היסטוריה״, היא אומרת. ״השתמשתי גם בכתר מקרטון עבור התלמידים שלי כדי ללמוד מושגים בדקדוק כמו שמות עצם, פעלים ושמות תואר. ממלכות שונות של דקדוק, זאת אומרת״.

״אני רוצה שהחברה תפסיק להחשיב מורים כדמויות בירוקרטיות עצלות. אנחנו ממש לא כאלה״.


״גאה מאוד באישה מלאת הרעיונות הללו שהיא גם אשתי. היום היא לימדה את התלמידים שלה אנטומיה בדרך ייחודית מאוד.
הילדים השתגעו על זה!
יאללה וורוניקה!״

לאחר שצפו בוורוניקה בחליפה שלה, כמה תגובות באינטרנט ציינו את Slim Goodbody.

Slim Goodbody.הוא דמות מחופשת שנוצרה ע״י ג׳ון בורסטין, ולימדה ילדים על בריאות במשך ארבעים שנ. כעת, מיליונים צופים בהפקות שלו בערוץ Discovery Education. הוא מופיע על במות ברחבי ארצות הברית, ועבודותיו זכו בפרסים כמו בחירת ההורים, הפרס לטלוויזיה ציבורית, אות הנשיא לכושר וספורט ואפילו פרס מאת ארגון הבריאות העולמי.