מיד לאחר שאספה אותו מהגן, היא הבחינה בזה על כל גופו. מה זה? מצמרר!

ישנה פעם ראשונה לכל דבר, אך כשיש לכם תינוק קטן, הפעמים הראשונות יכולות להיות מלחיצות במיוחד בדרכים שרק הורים יכולים להבין. לבחור את המעון לילדכם איננו יוצא מן הכלל ולבחור מקום נהדר לילדכם שיבלה את זמנו בזמן שאתם רחוקים איננה החלטה קלה.

ג'ון וג'נט בטנקורט חשבו שהם עשו את הבחירה הנכונה עבור בנם בן ה-4 חודשים, כשהביאו אותו לאותו המקום בכל יום במשך שבועות. אך יום אחד הכל השתנה כשהילד שלהם חזר הביתה עם נקודות אדומות על כל גופו. ברגע שהבטנקורטים גילו מדוע בנם היה מכוסה באותן נקודות הם זעמו.


מיד לאחר שאספה אותו מהמעון, היא הבחינה בזה על כל גופו. מה זה? חולני!


ה-25 בספטמבר היה ככל הימים עבור משפחת בטנקורט מסן אנטוניו, טקסס-לפחות עד שאספו את בנם העולל ומצאו סימנים אדומים אכזריים מכסים את כל גופו הקטן, כולל את פניו.

מיד החלו לשאול שאלות במעון היום, אך האחראית רק אמרה להם שילד אחר נשך את בנם, כולל הסימנים שעל פניו.

מיד לאחר שאספה אותו מהמעון, היא הבחינה בזה על כל גופו. מה זה? חולני!

רגליו היו נפוחות, הן היו אדומות ושחורות וכחולות…המשכתי לשאול אותה, 'אלו חבלות רבות, איך זה קרה?", מספרת בטנקורט לחדשות KSAT12.

היו 27 סימני נשיכה בסך הכל והתמונות הללו מראות כמה כואבות הן בטח היו עבור הילד הקטן. למרבה המזל לא כל הדברים במעון נפלאים.

לאחר המקרה התברר שהמעון פעל באופן בלתי חוקי, וכעת המדינה פתחה בחקירה.

מיד לאחר שאספה אותו מהמעון, היא הבחינה בזה על כל גופו. מה זה? חולני!

"ראיינו אותה, היו לנו שאלות עבורה", אומרת בטנקורט. "שאלתי אותה האם הם עובדים ברשיון, שאלתי אותה האם יש ברשותה תעודת החייאה ועזרה ראשונה. שאלתי על העובדים שלה, היא הציגה בפנינו כל מסמך שנתבקשה. היו לה רשיונות על הקיר".

התברר כי התעודות שעל הקיר היו מזוייפות, כך העלתה בדיקה של הרשות להגנת הילד. כל שהבטנקורטים רוצים עכשיו עבור בנם הקטן הוא שיהיה בריא ושהמעון יסגר לתמיד.

שתפו את הסיפור הזה וודאו כי אתם בודקים בדיקה כפולה ומכופלת את כל מעוני היום ומרכזי התינוקות! אף פעם אי אפשר לדעת מה עשוי להזיק לתינוקכם.