נשים מושלמות לחיי נישואין לפי גלגל המזלות והגרועות ביותר

נשים מושלמות לחיי נישואין לפי גלגל המזלות והגורות ביותר!

בנות, איפה אתן ממוקמות ברשימה הזו?


1. מזל קשת


בנות מזל קשת הן בנות הזוג המושלמות. הן תמיד מנסות לשפר את מצבם של הסובבים אותן. אם הצלחתם להתארגן על בת זוג בת מזל קשת, דעו כי היא נמצאת במרדף מתמיד כדי להפוך אתכם לגרסה הטובה ביותר שלכם. היא אכפתית ונדיבה ותמיד שמה אחרים לפניה.

2. דגים

באופן טיפוסי, בת מזל דגים היא ביישנית בהתחלה, אך אין ספק שהיא שווה את הסבלנות והמאמץ. היא אמינה מאין כמותה ואתם יכולים לסמוך עליה שתטפל בלב שלכם. היא מוכשרת ביכולת שלה לפענח כיצד אתה מרגיש בכל רגע נתון. היא גם רגישה ואכפתית מאוד, בין אם מדובר במילותיה או במעשיה.

3. גדי

אישה בת מזל גדי לעולם לא תחסוך מעצמה מאמץ. היא מחוייבת תמיד ומקדישה 100% למען מערכת היחסים. למרות שקצת קשה להתמודד איתה מתוקף היותה פרפקציוניסטית, אתם תודו לה כל חייכם. החיים שלכם לא יהיו אותו הדבר בלעדיה.

4. מאזניים

אין סיכוי שתתבגרו אם אתם יוצאים עם בת מזל מאזניים. היא ידועה כבת המזל האדיבה ביותר בגלגל המזלות. הן נוטות לשמור על רוח חיוביות ורוצות כי האנשים הסובבים אותן יהיו מאושרים. בכל מקרה, עליכם להיזהר במילים שלכם כשאתם סביב אישה בת מזל מאזניים. יש להן נטייה להיפגע בקלות יחסית והן לא נוטות לדבר על כך.


5. תאומים

זו תערובת חיוביות ושלילית כשמדובר בבת מזל תאומים. תזכו במנה גדושה של כיף וזמנים מרגשים, אבל לא תיחסך מכם גם מנה של קושי ומאבק. רוב הזמן, בנות המזל הזה הן כיפיות, הרפתקניות וקלילות.
בכל אופן, יש בהן גם צד אפל אותו הן חושפות מעת לעת.

6. דלי

בת הזוג הממוצעת. זו הדרך הטובה ביותר לתאר בת מזל דלי. לא בהכרח מדובר בבת הזוג המושלמת, אבל גם לא בבת הזוג הגרועה ביותר. היא איפשהו באמצע. הן נאמנות ומחויבות וכשמדובר במערכות יחסים יש באופיין גם צד שובב.
מדובר בטעם נרכש עבור רוב האנשים.

7. אריה

הדבר היחידי שהופך בנות מזל אריה לבנות זוג לא כל כך טובות, היא העובדה שיש להן ציפיות לא הגיוניות ממערכת יחסים.
הן חושבות שהן זכאיות לקסם ורומנטיקה יוצאת דופן שאינן מאפיינות אפילו מערכות יחסים בסרטים. מדובר במאמץ של ממש כדי לרצות אותן על בסיס קבוע.

8. סרטן

נשות מזל סרטן הן נחמדות ובעלות לב רחב. הן נוטות להיות טרף קל וליבן נשבר לעתים קרובות מדי. כתוצאה מזו, הן נוטות גם לדחוק באנשים סביבן. הן לא נוטות להיפתח במהירות מאחר והן חוששות שיפגעו ברגשותיהן שוב.

9. שור

כשמדובר במערכות יחסים, בנות מזל שור הן קשות להתמודדות. באופן טיפוסי, בנות מזל שור לא מתות על הרעיון של להיות מאוהבות או בכלל, להיכנס למערכות יחסים. הן עשויות לשבור לכם את הלב בקלות, אז ראו הוזהרתם!

10. טלה

אינטנסיביות. יותר מדי מזה. זה מה שאתם מקבלים כשאתם בוחרים לצאת עם בת מזל טלה. היא תנסה לזרז את התקדמות מערכת היחסים. היא הולכת ללחוץ עליכם לעשות דברים שאינכם בהכרח מוכנים להם. ויש לה נטייה להיות תלותית ודביקה. היא הולכת לדרוש מכם כל מיני דברים, ולא בהכרח אכפת לה איך אתם מרגישים בעניין.

11. בתולה

בין כל המזלות שעל הגלגל, בת מזל בתולה ידועה כסנובית מכולן, וזו אשר קשה ביותר לרצות. כמו עם מזלות אחרים, יש להן דרישות גבוהות ממערכות היחסים שלהן, אבגל הן תמיד מצליחות לקחת את זה לשלב הבא. אין להן בעיות עם כנות, זה בטוח. אפילו אם התוצאה היא אגו מרוסק ורגשות פגועים. לא תהיה לה בעיה להקטין אתכם ולגרום לכם להרגיש רע בזכות המילים שלה.

12. עקרב

היזהרו מנשות מזל עקרב, יותר מכל המזלות. היא זו שעליכם לפחד ממנה יותר מכל. היו דרוכים ועמדו על המשמר כשאתם מרגישים עצמכם מתאהבים בבת מזל עקרב. לא ממש אכפת להן מבני הזוג שלהן. הן נוטות להיות שתלטניות ובעלות לב קפוא כקרח.