מי הם ששת המזלות הכי קשים רגשית? התשובה תפתיע אתכם!

כבני אדם, כולנו יצורים רגשיים באופן טבעי. עם זאת, האם אפשרי שחלק מאיתנו יהיו חסרי רגשות לחלוטין? נוכל להיזכר בכמה מקרים בהם היינו עדים להפגנת חוסר רגשות בזמן הכי לא מתאים. לפעמים המקור לחוסר הרגשות הוא בטראומה שמציפה את מערכת הרגשות וגורמת לנתק רגשי. אבל לפעמים, אנשים יכולים להיות פשוט חסרי לב.


ובכן, מסתבר שלאסטרולוגים יש תשובות. ישנם מזלות מסוימים שמתאפיינים בחוסר רגישות, ללא התחשבות בנסיבות או בהשלכות. ההתנהגות שלהם יכולה להיראות מוזרה, אבל אחרים רואים אותה כנורמלית והגיונית לחלוטין. אחרי הכל, לרגשות יש הרגל להפוך כל סיטואציה לבעייתית. ייתכן שבני המזלות הללו נהנים מהעובדה שהם לא מרגישים רגשות, כמו שכולנו יכולים להרגיש לפעמים. אולי הם רואים את היכולת לכבות את הרגשות שלהם כחוזקה.


היכולת הזאת יכולה לשמש כמנגנון התגוננות. כאשר אנו מוצפים ברגשות, אנחנו מנסים להפוך את עצמנו לקהים לסיטואציה. אם הכאב קשה מנשוא, אנחנו מנסים לכבות אותו. אפילו כשאנחנו מרגישים רגשות חיוביים ועזים, אנחנו זוכרים שעוצמת הרגשות יכולה להפוך את שיקול הדעת שלנו למוטעה, ומנסים לווסת את האושר. חלקנו לא עושים את זה בכלל, חלקנו עושים את זה הרבה יותר טוב מאחרים.

להלן ששת המזלות שידועים בחוסר הרגישות שלהם:

גדי

כבן מזל גדי, אתה כבר ידוע כאדם מסתורי, ומאמין בלב שלם באסכולה הסטואית. אף אחד לא יודע מה אתה באמת חושב עליו, ויש לזה סיבה. אתה מאוד שאפתן, יש לך הרבה חלומות ומטרות, ואתה יודע שרגשות שליליים כמו פחד וחרדה ימנעו ממך להגשים את החלומות והמטרות האלו. אימנת את עצמך לחסום רגשות שליליים כדי לטייב את היכולות שלך. לפעמים, אתה יכול להגזים עם השיטות שלך. אתה יכול לפעול ללא מחשבה על ההשלכות של המעשים שלך על אחרים. אנשים יכולים לחשוב שאתה חסר מצפון, אבל יש לך פשוט אופי חסר רגשות.

דלי

הסיבה שאנשים חושבים שאתה חסר רגשות היא שאתה אינטלקטואל להפליא. הראש שלך הוא מה שמונע ממך להיכנע לרגשות שלך הרבה פעמים. כבן מזל דלי, אתה תמיד חושב מהמוח ולא מהלב. יש לך מוח כל כך חזק, יהיה טיפשי מצידך לתת לו להתבזבז. אתה תמיד רציונלי והגיוני ומסרב לתת לרגשות שלך לשלוט בשיקול הדעת שלך. אתה נוטה להסתמך על המוח כדי להוציא את עצמך מסיטואציות בעייתיות ומרגיש כאילו הרגשות שלך רק יפגעו בך.

סרטן
אתה פשוט בן אדם קר. כבן מזל סרטן, אתה לא אוהב להתמודד עם הרגשות שלך וחושב שהם בזבוז זמן. אתה חושב שרגשות הם סימן לחולשה, ואוהב לשמור את הרגשות שלך לעצמך.

טלה
כבן מזל טלה, יש לך תשוקות, ותשוקה היא בעצם רגש, בדיוק כמו עצב או כל רגש אחר. אך בנוסף לכך, אתה נוטה לסגור את עצמך ולגרום לדברים שצריכים להיעשות, להיעשות. יש לך את היכולת לחסום הכל ולהתרכז במטרה שמולך. זו הסיבה שאתה כל כך מצליח מקצועית- אתה מתפקד בדומה לרובוט.

שור
הסיבה שכל כך קל לך לחסום את הרגשות שלך היא שאתה תמיד מצליח לפנות לגירויים חיצוניים כדי להסיח את עצמך מרגשות. לפעמים, אתה מתמקד בתחביבים שלך, ולפעמים אתה פונה לדרכים יותר הרסניות, כמו אלכוהול או סמים. בכל מקרה, אתה מעולה בלמצוא הסחות דעת לעצמך.

תאומים
בטח אמרו לך הרבה, או שגילית בעצמך, שיש לךאישיות חצויה. מצד אחד, אתה מאוד גמיש, ומסוגל להיות בן אדם אחר לחלוטין כתלוי בסיטואציה ובחברה. אתה מצליח לסגל את האישיות שלך במהירות. מצד שני, ברגע שאתה מתחיל להיות רגשני מדי, אתה סוגר הכל, בונה חומה, ומנקה את עצמך מכל רגש.