מכתב פתוח לבחורה שנתנה לבחור הנחמד ללכת

בשלב מסוים בחיינו, כל אחד מאיתנו חווה את המרירות המסריחה של שברון הלב. למרות שזה תמיד נראה רגע שבלתי ניתן להתגבר עליו, לזמן יש דרך לרפות את הפצעים… או לפחות להוריד את הקצוות.

המכתב הפתוח למטה נכתב על ידי אישה שנמאס לה לראות את "הבחורים הנחמדים" מתפספסיפ מכל הבחורות שצריכות אותם יותר מהכל. הסיבות שלה הן סיבות שכולנו צריכים לשים לב אליהן, בחורים נחמדים, נערות מעופוות, וכולנו בין לבין.


מכתב פתוח לבחורה שנתנה לבחור הנחמד ללכת


לבחורה היקרה שהלכה,

זה שלא שלא שמת לב למה הכנסת את עצמך. הוא אמר לך שהוא נחמד. הוא בוטח בקלות ונתן לך את כל מה שיכל כשיכל.

הבחור הנחמד מאמין בלעשות דברים בצורה הנכונה. הוא היה שם כשהיית זקוקה לו, והוא יצא מגדרו על מנת להיות בטוח שאת יודעת עד כמה את יכולה להיות חשובה למישהו.

אנו חיים בדור שבו כולנו צריכים לעטות מסכות ולשחק תפקידים כדי לעבור בשלום את שדות הקרב של הדייטים במאה ה21. אין דבר כזה לתת מעצמך הכל.

אנו אוהבים ציטוטים בפייסבוק ואוהבים להעלות דברים באינסטגרםהעם אמירה שאנו רוצים את המזוכיסט ביום אחד, ורומנטיקה ביום הבא. אנו משחקים את המשחקים בהם להיות פנויים יכול לקרות לפעמים, ולשחק אותה קשים להשגה חייב להיות העדיפות הראשונה שלנו. למה?

חשבתי שהמטרה העיקרית היא לבסוף להתיישב. אני מתכוונת, מה הנקודה בדייטים אם אין לכם שום תשוקה שזה באמת יוביל לאנשהו? אם סטוץ של לילה אחד הוא מה שאתם מחפשים, תעזבו את הבחורים הטובים בשקט ותשחקו עם השלבים שבהם אתם שוכבים.

תשמרו לכם את הזמן והאנרגיה כי בחורים טובים לא הולכים לתת לכם בקלות פשוט ללכת מהם. לבחור הטוב אכפת, אז הוא יקבל את ההסבר ממכן למרות שהוא יודע שזה הולך להיות מלא בשטויות.

כל בחורה אומרת שהיא אוהבת את המניאק כי הוא אתגר- האחד שהיא חייבת לשבור, לאמן ולהכריח אותו להיות יותר ממה שהוא מטבעו. האם חשבתן אי פעם, בכל זאת, אולי אתן הבחורות שצריכות ללמוד מה זה אומר באמת להרגיש שוב?

אתן עוברות משהו כמו שכולנו עוברות, ובגלל זה, אתן משתנות. זה נורמלי ושברונות לב קורים, אבל המניאק הבא לא יתקן את מה שהראשון עשה; הוא השאיר את זה אותו דבר, או החמיר את זה. העדיפות שלו היא לא אתן, והיא לא יכולה להיות אתן. אז עכשיו אתן מרירות וסגורות בפניי כל דבר שהוא טיפה יותר מספק מסטוץ של לילה אחד.

לא אשלול שהמניאק הוא כיף או שלא מובטח לו זמן כיפי, אבל כשהכל נאמר ונעשה, האם זה אי פעם יותר מסתם זמן כיפי? כנראה שלא.

למעשה, למניאק יש על עצמו קסם; זהו קסם שאתן מצדיקה איתו את הרדיפה אחריו. אתן אומרות, " יש בו פשוט משהו". למרות זאת, זוהי כנראה אותה תכונה שלבסוף פגעה בכן בעבר.


אז אתן מנסות לדחוף ממכן את הבחורים הטובים. וכשהוא לא הולך, אתן דוחפות חזק יותר. עדיין, הוא לא מוותר ובכל פעם שאת דוחפת חזק, הוא מושך אותך פנימה אפילו יותר.

הוא מתעלם מהפחדים שלכן ומכריח אותכן לגדול, הוא נלחם לממען התשוקות שלכן כשהייתן עסוקות מדי למחוק אותן. הוא שכח את הרצונות שלכן והתמקד בכל מה שאתן צריכות. ואז הלכתן ממנו כי הוא היה נחמד מדי.

הוא נתן לכן יותר מדי מכל מה שרציתן, והחיים הפכו לקלים מדי. אתן רציתן ריבים וסבל כאילו כל שאר הדברים בחיים לא הבטיחו לכן מסע אינסופי של הדבררים האלה ממש. ופה נכשלתן.

הבחור הנחמד נפגע, גם, הוא פשוט החליט להישאר נחמד. הוא למד שאנשים שונים הולכים לספק לו דברים שונים בחיים. הבחור הנחמד גם בוחר לא לתת לשום דבר מאלה לשנות את מי שהיה.

אז, הוא נתן לכן ללכת וסגר את היום. כולם תמיד אומרים שיש הרבה דגים בים, והוא נתן לכן ללכת בידיעה הזאת, למרות שזה כואב.

מה שאתן לא יודעות זה שיש מישהי אחרת אי שם בחוץ, והיא לא תיהיה טיפה כמוכן. כשאתן תבינו שכל מה שאתן באמת רוצות זה את הבחור הנחמד הזה שאכפת לו ממכן יותר מדי, זה כבר יהיה מאוחר מדי. בחורה אחרת תיהיה מסוגלת לראות את הנהדר שבו, והיא לא תבזבז אפילו דקה.

אז אתן הפסדתן את הטד מוסבי שלכן, ואני מבטיחה, שבשבילו אתן הייתן רובין. הבחורים הנחמדים נמצאים כדי לתת לכן מנוחה, אור בשביל משהו שהוא יותר מסתם משחקים שאנו מזדהים איתם בדור שלנו.

הוא כנראה אהב אתכן מוקדם מדי וזה היה משוגע מדי ויותר מדי, אבל בחורים כמו מוסבי לא קורים בכל יום; הם קורים אף פעם. הוא השיג לכן את הקרן בכחולה, והוא גרם לכן להרגיש אהבה כאשר אהבה כבר לא הייתה יותר חלק מאוצר המילים שלכן. אתן עכשיו אומרות " אני אוהבת אותך" שוב ונזכרות איך זה מרגיש.

הוא היה הבחור שהייתן אמורות לסיים איתו, והוא ישנה את הכל. הלוואי שרק הייתן רואות את זה לפני שבחורה אחרת הייתה רואה כי בסופו של יום, כולם, כולל הבחורים הנחמדים שלא מגיעים לכן, מחכים רק לכן.

בכבוד רב, הבחורה שאיחרה מדי

אפילו אם את מרגישה שפספסת את ההזמנות שלך, זה אף פעם לא מאוחר להתחיל שוב.